Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

to git :good:

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

w doma siedzisz czy kajś idziesz ?

Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... :naughty:

no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kędzior na 20tą jak będziesz to będzie spoko... :decayed:

ok :wink4:

:wink4: Jakby mnie nie było już wśród żywych to wypij moje zdrowie. :wink4:

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

O jakich górach mówisz? :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

przestań truć dupsko z tym śniegiem

Opublikowano

Alkoholicy !!!!!!

:decayed:

Opublikowano

Alkoholicy !!!!!!

:decayed:

i ciebie tez :P
Opublikowano

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

przestań truć dupsko z tym śniegiem

przyszedl sie pochwalic ze jest w gorach i ze jest super, tylko skoro jest super to czemu siedzi na forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

przestań truć dupsko z tym śniegiem

przyszedl sie pochwalic ze jest w gorach i ze jest super, tylko skoro jest super to czemu siedzi na forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak wszyscy maja go za ciula :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 17:25_________________________________________________no i pedała

Opublikowano

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

przestań truć dupsko z tym śniegiem

przyszedl sie pochwalic ze jest w gorach i ze jest super, tylko skoro jest super to czemu siedzi na forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak wszyscy maja go za ciula :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 17:25_________________________________________________no i pedała

jeblem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja już Nowy Rok powitałem na wszelki wypadek. :naughty: Jakby ktoś nie dotrwał do Naszego powitania Nowego Roku... :evil: :evil:

Opublikowano

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

przestań truć dupsko z tym śniegiem

przyszedl sie pochwalic ze jest w gorach i ze jest super, tylko skoro jest super to czemu siedzi na forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak wszyscy maja go za ciula :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 17:25_________________________________________________no i pedała

Tak a na spotach to mi patrzysz głęboko .... w oczy a raczej.... oko cyklopa ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

przestań truć dupsko z tym śniegiem

przyszedl sie pochwalic ze jest w gorach i ze jest super, tylko skoro jest super to czemu siedzi na forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak wszyscy maja go za ciula :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 17:25_________________________________________________no i pedała

Tak a na spotach to mi patrzysz głęboko .... w oczy a raczej.... oko cyklopa ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak bo dziwi mnie to, że ktoś nawet będąc gejem (ok trudno każdego wybór) może polecieć na takie ścierwo ja Ty :sick3:

Opublikowano

!!!!! Udanej imprezy Panowie i Panie i wymarzonego wejścia w Nowy Rok !!!!!

:hi:

Opublikowano

to wio :good:

do zoba w przyszłym roku :kox:

Opublikowano

NARA KATOWICKIE GEJE :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wszystkiego naj :decayed:

Opublikowano

Najlepszego w Nowym Roku !!!

Opublikowano

pyrsk :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 00:47_________________________________________________zdrówko,

gdzie są te wszystkie obszczymury ? :mysli:

Opublikowano

no i w domu :notworthy:

najlepszego w nowym roku

niema za co :tongue4:

Opublikowano

Szczesliwego nowego roku!

Impreza :kox:

Opublikowano

Ktos jeszcze tam kontaktuje :tongue4:

Szczesliwego Nowego Roku chlory :kox:

Opublikowano
:ssij: kolego :gwizdanie: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.