Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Messi 2 heheh

bronka mogę jebnąć co mi tam

pyrsk

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

jebłem teraz z tym golem :doh:

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

:polew::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Messi 2 heheh

bronka mogę jebnąć co mi tam

pyrsk

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

jebłem teraz z tym golem :doh:

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

:polew::polew:

Jaki gol jaki mecz ????

Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

:thumbup1:

Diman, co z twoją szkodą ?

Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

:thumbup1:

Diman, co z twoją szkodą ?

gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty :thumbup1:

Opublikowano

Meczyk... :good:

Messiiiiiiiiiiiii j**any

Messi PO... j**any!!! :kox: :kox:

Messiiiiiiiiiiiii j**any

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

No właśnie co z Krolem? :shocked:
Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

:thumbup1:

Diman, co z twoją szkodą ?

gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty :thumbup1:

masz jakieś poglądowe foto ?

Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

:thumbup1:

Diman, co z twoją szkodą ?

gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty :thumbup1:

Na prawdę szacun dla gościa! A Tobie się udało. :good:
Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

:thumbup1:

Diman, co z twoją szkodą ?

gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty :thumbup1:

Na prawdę szacun dla gościa! A Tobie się udało. :good:

dzisiaj miałem klienta i ma podobną sytuację :naughty: - też kolo zostawił mu namiary:thumbup1:

Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

:thumbup1:

Diman, co z twoją szkodą ?

gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty :thumbup1:

masz jakieś poglądowe foto ?

mam ale nie wiem jak go wkleić :dziura:

Opublikowano

gliwicki czy nie coś się z kolesiem porobiło jutro spróbuje do niego zadzwonić spytać co i jak :thumbup1:

:thumbup1:

Diman, co z twoją szkodą ?

gadałem dzisiaj z gościem przeprosił grzecznie i dogadaliśmy się, jutro jadę do lakiernika wycenić szkodę on pokrywa wszelkie koszty :thumbup1:

masz jakieś poglądowe foto ?

mam ale nie wiem jak go wkleić :dziura:

wrzuć tutaj http://ifotos.pl/ i wklej linka

Opublikowano

dogadałem się z nim bo chciałem to wrzucić przez ubezpieczalnie ale koleś ma 4 samochody pisane na siebie i szkoda było by go ud***ć tym bardziej, że zachował się fer i zostawił namiary :naughty:

Opublikowano

albo wyslij mi na maila to wrzuce

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

dogadałem się z nim bo chciałem to wrzucić przez ubezpieczalnie ale koleś ma 4 samochody pisane na siebie i szkoda było by go ud***ć tym bardziej, że zachował się fer i zostawił namiary :naughty:

no koleś ok ,że tak się zachował

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

dzisiaj to żadkość

Opublikowano

IMAG0381j_rxahqxa.jpg

IMAG0383j_rxahqxq.jpg

IMAG0382j_rxahqnh.jpg

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

więc mega tragedii nie ma zobaczymy co na to lakiernik powie

Opublikowano

musiało boleć

Opublikowano
http://s5.ifotos.pl/mini/IMAG0381j_rxahqxa.jpg

http://s5.ifotos.pl/mini/IMAG0383j_rxahqxq.jpg

http://s2.ifotos.pl/mini/IMAG0382j_rxahqnh.jpg

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

więc mega tragedii nie ma zobaczymy co na to lakiernik powie

może trzeba będzie przecieniować błotnik przedni :whistling:

Opublikowano

No wgniecenie jest ale bardzo źle nie ma. :wink4:

Opublikowano

Diman, jakby coś to polecę Ci jedną lakiernie w Łaziskach Górnych

Robi dla nas i dla Nomy :naughty:

Opublikowano
http://s5.ifotos.pl/mini/IMAG0381j_rxahqxa.jpg

http://s5.ifotos.pl/mini/IMAG0383j_rxahqxq.jpg

http://s2.ifotos.pl/mini/IMAG0382j_rxahqnh.jpg

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:36 ----------

więc mega tragedii nie ma zobaczymy co na to lakiernik powie

może trzeba będzie przecieniować błotnik przedni :whistling:

może to już zostawiam lakiernikowi niech się jutro wypowie

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

Diman, jakby coś to polecę Ci jedną lakiernie w Łaziskach Górnych

Robi dla nas i dla Nomy :naughty:

zobaczę co jutro mi ten z Gliwic powie :thumbup1:

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

dobra spadam spać narka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.