Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:guma:

No bo co ojdi to ojdi :dancing:

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

Na goląszce pewnie jak by nie zwolnił to miał by krasz test :naughty:

Słyszałem, że te X6 źle się prowadzą :chytry: nie to co :a4fan:.

No a lecieliśmy tam ponad 200km/h... :kox:
OKO - Piękne i nagie pośladki to nie pornografia :naughty: Przynajmniej dla mnie.

Akjam - też i nie tylko...... :whistling:

To już nie opowidaja więcej... :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox::kox:
Opublikowano

hehehe już sobie poradziłem :whistling:

przyjedź na spota we wtorek o 19 pod SCC w Kce parking zielony C1 :thumbup1:

---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

nie wiem gdzie się teraz zmienia tytuły wątków :blink:

Przyjade jeśli autko będzie już pomalowane, lakiernik obiecał skończyć na początku przyszłego tygodnia :tonguemad:

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:29 ----------

Jeszcze jedno pytanko bo prawie zapomniałem :P zabieracie ze sobą na spoty swoje drugie połówki ? :eusathink: Bo się tak nad tym zastanawiam czy ewentualnie przyjechać samemu czy together :kox:

siema, zapraszamy na spoty :a4fan:

a teraz wracajac do tematu

:banan::banan::banan:

Opublikowano

Co tu taka cisza? Ja spadam gdzieś na piffko chyba... :wink4:

Opublikowano
Co tu taka cisza? Ja spadam gdzieś na piffko chyba... :wink4:

no to psyt :kox:

Opublikowano

jestem za tym bardziej, że spotkałem dziś starego znajomego z wysp

1001710p.jpg

Opublikowano
jestem za tym bardziej, że spotkałem dziś starego znajomego z wysp

http://img809.imageshack.us/img809/6259/1001710p.jpg

Miszka, gdzie jedliście ? :naughty:

Sorki, że Wam obrzydziliśmy i zjebaliśmy wieczór :polew::doh:

Opublikowano
jestem za tym bardziej, że spotkałem dziś starego znajomego z wysp

http://img809.imageshack.us/img809/6259/1001710p.jpg

Miszka, gdzie jedliście ? :naughty:

Sorki, że Wam obrzydziliśmy i zjebaliśmy wieczór :polew::doh:

w City Rocku i dostałem pstrąga wielkości sardynki :wallbash:

Opublikowano

masz za slabe uklady z kelnerkami :jezyk:

Opublikowano
jestem za tym bardziej, że spotkałem dziś starego znajomego z wysp

http://img809.imageshack.us/img809/6259/1001710p.jpg

Miszka, gdzie jedliście ? :naughty:

Sorki, że Wam obrzydziliśmy i zjebaliśmy wieczór :polew::doh:

w City Rocku i dostałem pstrąga wielkości sardynki :wallbash:

nie jadłem nigdy ryby w city, ja zawsze piwko, ew. flaszka jak jest ze mną Kędzior :dancing:

Opublikowano
jestem za tym bardziej, że spotkałem dziś starego znajomego z wysp

http://img809.imageshack.us/img809/6259/1001710p.jpg

Miszka, gdzie jedliście ? :naughty:

Sorki, że Wam obrzydziliśmy i zjebaliśmy wieczór :polew::doh:

w City Rocku i dostałem pstrąga wielkości sardynki :wallbash:

nie jadłem nigdy ryby w city, ja zawsze piwko, ew. flaszka jak jest ze mną Kędzior :dancing:

ok przekonales mnie zaraz bede

:nose: i niezapominaj o napiwku :naughty:

Opublikowano
Co tu taka cisza? Ja spadam gdzieś na piffko chyba... :wink4:

Te leszczu miałeś być dzisiaj na Gliwicach i co ??? :whistling::wallbash::eusathink::facepalm:

Opublikowano
Co tu taka cisza? Ja spadam gdzieś na piffko chyba... :wink4:

Te leszczu miałeś być dzisiaj na Gliwicach i co ??? :whistling::wallbash::eusathink::facepalm:

i gówno :kox:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

właśnie wróciłem z libacji...... :naughty: na wpół zimny.... czyli norma.... a tak apropo to zaczynam sie przygotowywać do BT.... im wcześniej tym lepiej,,,

Opublikowano
Co tu taka cisza? Ja spadam gdzieś na piffko chyba... :wink4:

Te leszczu miałeś być dzisiaj na Gliwicach i co ??? :whistling::wallbash::eusathink::facepalm:

i gówno :kox:

:polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 06:16 ---------- Previous post was at 06:16 ----------

a tak wogole milego weekendu :hi::hi:

Opublikowano

:drunk: Bry... Nareszcie po robocie :kox: można zacząć weekend :drinks::dancing:

Udanego weekendu :thumbup1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.