Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale pier**licie już to widzę jak jedziecie po 30km w jedną mańkę żeby auto umyć :sarcastic:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka nie tylko auto umyc i poodkurzac ;-) tylko poklachac i milo spedzic czas... jak narazie to zaden problem nie jest ;-)

A mi tez sie czesto gesto nudzi, szczegolnie wieczorami w robocie...

Opublikowano
Miszka nie tylko auto umyc i poodkurzac ;-) tylko poklachac i milo spedzic czas... jak narazie to zaden problem nie jest ;-)

A mi tez sie czesto gesto nudzi, szczegolnie wieczorami w robocie...

nie no spoko :wink4:

tylko uważaj na te tłumy które podjadą do Ciebie :naughty:

Opublikowano

umyc poklachac i na hot-doga :)

Opublikowano

Hehe zasmuce Cie hotdogow nie ma :-D Wiesz Miszka to jest taka naturalna kolej rzeczy jakos sie trzeba "przychlebic" nowym znajomym :-P hehe... jakos trzeba wejsc w to wszystko ;-) a we wtorek raczej mnie nie bedzie niestety :-(

Opublikowano
Hehe zasmuce Cie hotdogow nie ma :-D Wiesz Miszka to jest taka naturalna kolej rzeczy jakos sie trzeba "przychlebic" nowym znajomym :-P hehe... jakos trzeba wejsc w to wszystko ;-) a we wtorek raczej mnie nie bedzie niestety :-(

lizus :tongue::polew:

Opublikowano
Hehe zasmuce Cie hotdogow nie ma :-D Wiesz Miszka to jest taka naturalna kolej rzeczy jakos sie trzeba "przychlebic" nowym znajomym :-P hehe... jakos trzeba wejsc w to wszystko ;-) a we wtorek raczej mnie nie bedzie niestety :-(

wbijaj na spota - tak najlepiej poznasz ludzi :naughty: ale powiem Ci od razu zastanów się zanim przyjedziesz bo porycie jest srogie :kox:

Opublikowano

:naughty:

P.S. Ja nie będę jechał specjalnie auto umyć kilkadziesiąt kilosów ale jak gdzieś przejazdem się będzie to czemu nie. :cool::wink4:

Hehe zasmuce Cie hotdogow nie ma :-D Wiesz Miszka to jest taka naturalna kolej rzeczy jakos sie trzeba "przychlebic" nowym znajomym :-P hehe... jakos trzeba wejsc w to wszystko ;-) a we wtorek raczej mnie nie bedzie niestety :-(

wbijaj na spota - tak najlepiej poznasz ludzi :naughty: ale powiem Ci od razu zastanów się zanim przyjedziesz bo porycie jest srogie :kox:

Oj tam, oj tam...
Opublikowano

Miszka poryty to jestes tylko ty reszta jest normalna :JC_fan:

Opublikowano

Diman z tym podlizywaniem sie to tylko taki zart sceniczny bylA na spota predzej czy pozniej wpadne :-P to zobaczymy jak tutaj jest :-D

Opublikowano
:dancing:
Opublikowano

Musze Wam powiedziec ze chuowo sie pisze z telefonu na forum oO

Opublikowano

powiem ci ze po tych zmianach to i nawet na kompie sie h*jowo pisze

Opublikowano

Szczerze powiedziawszy to kiedys malo sie tutaj wypowiadalem ale mimo wszystko (uwaga bedzie zdziwko) aktualne forum jest bardziej przejrzyste i lepiej mi tu jakos :-P moze to dlatego ze Wy byliscie przyzwyczajeni a ja zagladalem jak mi siw przypomnialo :-P

Opublikowano

nom pewnie to kwestia przyzwyczajenia ale jak dla mnie stare bylo lepsze, teraz jest tutaj zbyt fejsbuukowo hehe

Opublikowano

Eee tam wszyscy sie przyzwyczaja i jak kiedys ktos znow bedzie chcial cos zmieniac to bedzie gadka ze tak jak jest jest dobrze :-)

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

Podoba mi sie i auto i dobra nuta :-D u siebie widze podobna felge :kox:

Opublikowano
:siema: Z RANA
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Elo Elo :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.