Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja niestety nie dojadę :smutas: Nie porwę się na Katowice z dziurą w rurze od IC.A jak na złość nie mogę znaleźć żadnej używki :ranting:

te rzeczy są tanie i kupuje się nowe - masz spokój na 10 lat :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dokładnie! Ile to może kosztować? :mysli:

Opublikowano
Ja niestety nie dojadę :smutas: Nie porwę się na Katowice z dziurą w rurze od IC.A jak na złość nie mogę znaleźć żadnej używki :ranting:

te rzeczy są tanie i kupuje się nowe - masz spokój na 10 lat :whistling:

:polew::polew::polew:

Na forum koleś chce mi sprzedać używkę za 120 zł

Opublikowano

który ?

aaJPG_rxqsnpw.JPG

Opublikowano

Jak nie widzisz to nie ma. :decayed:

Opublikowano

kupowalem na forum 2 takie weze Ic kazdy za 50zl od darooo i ktos tam jeszcze

Opublikowano

obstawiam, że to jest nr 9 :eusathink:

---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:56 ----------

chyba, że ten twój nie ma żadnego "zamocowania"

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
No dokładnie! Ile to może kosztować? :mysli:

380pln w ASO ;)

Opublikowano

ja oczywiscie bede :naughty: Tolek tez sie melduje o 19 pod SCC :decayed:

Opublikowano
:hi: Ja dzis odpadam .. praca ...:facepalm:
Opublikowano
No dokładnie! Ile to może kosztować? :mysli:

380pln w ASO ;)

nie przesadzaj, coś ok 220zł

Opublikowano

kurcze jak dam rade prędzej z roboty się zerwac to może wpadnę zapoznac się z kolegami... na forum już troche jestem a nie miałem okazji się trafić z Wami :)

Pozdro !!

Opublikowano
kurcze jak dam rade prędzej z roboty się zerwac to może wpadnę zapoznac się z kolegami... na forum już troche jestem a nie miałem okazji się trafić z Wami :)

Pozdro !!

No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać....:wink:

Opublikowano

heh no jak nie dziś to już na następny raz planuje na 100% :)

powiedz tylko SCC się spotykacie czy jeszcze gdzieś ?

Opublikowano
obstawiam, że to jest nr 9 :eusathink:

---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:56 ----------

chyba, że ten twój nie ma żadnego "zamocowania"

No tylko że mój jest bardziej powykręcany a nr.9 nie do końca go przypomina.Nie ma żadnego mocowania trzyma się na dwóch cybantach

Na szczęście zib0l mnie poratował swoim starym który ma tylko mały ubytek a mój ma pęknięcie na jakieś 3cm.Jakoś objeżdżę zanim znajdę innego.

Jak przestanie kapać z nieba to idę robić przekładkę.

Opublikowano
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Prowadzila-auto-majac-prawie-5-promili,wid,14326377,wiadomosc.html

No no... :facepalm: 5 promili.

Tyle człowiek pije ale 5 promili jeszcze nigdy nie miał....

Bo się nigdy nie badałeś alkomatem na albo po imprezie. :naughty:

Opublikowano

siema :hi::hi:

---------- Post added at 15:28 ---------- Previous post was at 15:27 ----------

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Prowadzila-auto-majac-prawie-5-promili,wid,14326377,wiadomosc.html

No no... :facepalm: 5 promili.

Tyle człowiek pije ale 5 promili jeszcze nigdy nie miał....

w zatorze to na pewno miałeś więcej :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.