Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posłucham Was :hi:

Jak kupie coś to wystawie swoje na sprzedaż i tyle... tylko ile ja za te moje kółeczka dostane :facepalm: jak ktoś rozbije skarbonke żeby pare groszy wyciagnac to bedzie dobrze...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze mówi! Polać mu. :naughty:

Opublikowano

te 18" ladne ale jak nei ori to niewiem czy bym zaryzykowal, niejezdzilem wiec duzej wiedzy na ten temat niemam ale duzo osob niestety nie zachwala chinioli

a jesli chodzi o ta listwe to bedzie ci ciezko, raczej allegro poszukaj, ewentualnie wejdz do dzialu sprzedam auto i tam moze beda mieli z furaczy

Opublikowano

No tragedii z wyglądem tej felgi 18ki nie ma ale jak z trwałością - no właśnie, może być różnie... :cool:

Opublikowano

wydaje mi się, że felgi tylko ori lub jakaś dobra, pewna firma :kox:

Opublikowano
te 18" ladne ale jak nei ori to niewiem czy bym zaryzykowal, niejezdzilem wiec duzej wiedzy na ten temat niemam ale duzo osob niestety nie zachwala chinioli

a jesli chodzi o ta listwe to bedzie ci ciezko, raczej allegro poszukaj, ewentualnie wejdz do dzialu sprzedam auto i tam moze beda mieli z furaczy

"Albo sie przejdz po parkingu na jakimś osiedlu :naughty:"

U Was też tak kradną różne dziwne rzeczy z aut !? kuźwa mi ostatnio zapierniczyli listewke prawą przy przedniej szybie (ta czarna) nic tylko rozstrzelać albo do gazu... :piroman: Albo antenke z dachu... co kur%$@ komu przeszkadza antenka na dachu !!! Sie zastanawiam czy samemu nie iść na łowy bo już mnie to zaczyna wnerwiać...

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

wydaje mi się, że felgi tylko ori lub jakaś dobra, pewna firma :kox:

Masz racje :wink: nie ma co sie babrać w coś co nie jest pewne... pewne jest jedno że na lato felga musi być wymieniona na coś kozackiego :kox: hehe...

a ta 18' to raczej takiego szału nie robi...

Musze Wam podziekować ze odwiedliście mnie od tego złowieszczego pomysłu!!!

Opublikowano

Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

Opublikowano
Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

przecież my, fani motoryzacji nie pijemy :whistling:

Opublikowano
Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

Soczek z gumijagód :D bo o piwie to nawet nie masz co marzyć :kox: jak Ty potem chcesz do domu wracać ?

Opublikowano
Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

przecież my, fani motoryzacji nie pijemy :whistling:

:whistling:

Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

Soczek z gumijagód :D bo o piwie to nawet nie masz co marzyć :kox: jak Ty potem chcesz do domu wracać ?

O to się nie martw. Któ mówił o powrocie... :cool::decayed:
Opublikowano
Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

przecież my, fani motoryzacji nie pijemy :whistling:

Otóż to !!! Podoba mi się takie podejście! Dojrzale :decayed::friends:

Postawie Wam jakieś "wkupne" :drinks: tylko jak kogoś zobacze za kółkiem po pijoku to ma skopany zderzak... (nie trawie jazdy po %)

także zalecam na nastepnego spota przyjechać we dwoje tudzież we dwóch :naughty: jak kto woli...

ps. dzisiaj wyjątkowo nie potrafiłem dopić jednego dużego Tyskiego... także moze rzeczywiscie coś jest na rzeczy :kox:

---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

przecież my, fani motoryzacji nie pijemy :whistling:

:whistling:

Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

Soczek z gumijagód :D bo o piwie to nawet nie masz co marzyć :kox: jak Ty potem chcesz do domu wracać ?

O to się nie martw. Któ mówił o powrocie... :cool::decayed:

Rozumie, że mieszkasz na Dębowych Tarasach i zapraszasz wszystkich na kolacje + nocleg + śniadanko :naughty:

Opublikowano
Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

przecież my, fani motoryzacji nie pijemy :whistling:

Otóż to !!! Podoba mi się takie podejście! Dojrzale :decayed::friends:

Postawie Wam jakieś "wkupne" :drinks: tylko jak kogoś zobacze za kółkiem po pijoku to ma skopany zderzak... (nie trawie jazdy po %)

także zalecam na nastepnego spota przyjechać we dwoje tudzież we dwóch :naughty: jak kto woli...

ps. dzisiaj wyjątkowo nie potrafiłem dopić jednego dużego Tyskiego... także moze rzeczywiscie coś jest na rzeczy :kox:

I bardzo dobrze! :good:

Opublikowano
Postawisz coś na spocie i będzie git. :naughty:

przecież my, fani motoryzacji nie pijemy :whistling:

Otóż to !!! Podoba mi się takie podejście! Dojrzale :decayed::friends:

Postawie Wam jakieś "wkupne" :drinks: tylko jak kogoś zobacze za kółkiem po pijoku to ma skopany zderzak... (nie trawie jazdy po %)

także zalecam na nastepnego spota przyjechać we dwoje tudzież we dwóch :naughty: jak kto woli...

ps. dzisiaj wyjątkowo nie potrafiłem dopić jednego dużego Tyskiego... także moze rzeczywiscie coś jest na rzeczy :kox:

I bardzo dobrze! :good:

+10 do respektu :kox:

Opublikowano

no to psyt i spać :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Chwilę odpocznę... :whistling:

Opublikowano

A ja padam z nóg... (dobrze, że leże) :banan:

Pssssyt i dobrej nocy :cygaro: spać !!!

Opublikowano

Miszka, śpij już :decayed:

Opublikowano
:decayed: I jeszcze ktos Nas podgląda... :mysli:
Opublikowano

:hi: no to wio

Miszka, śpij już :decayed:

to musiała być moja :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.