Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
będzie jutro ktoś z kompem i kablem ?

nie i h*j!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
będzie jutro ktoś z kompem i kablem ?

nie i h*j!

pytałem tych którzy jeżdżą na spoty a nie tylko na forum siedzą i biadolą :doh:

Opublikowano
będzie jutro ktoś z kompem i kablem ?

a jest tam gdzieś gniazdko na parkingu? bo mi bateria nie trzyma :whistling:

Opublikowano

Miszka - Jak będe jechał a jeszcze nie wiem na 100% to wezne kompa i kabel .

Kędzior - Z tymi szybami mam już tak z 2 miechy... ale nie było kiedy auta odstawić...

Opublikowano
Miszka - Jak będe jechał a jeszcze nie wiem na 100% to wezne kompa i kabel .

Kędzior - Z tymi szybami mam już tak z 2 miechy... ale nie było kiedy auta odstawić...

to wpadaj...

BTW a może by tak coś ten tego jutro :cygaro:

Opublikowano
będzie jutro ktoś z kompem i kablem ?

nie i h*j!

pytałem tych którzy jeżdżą na spoty a nie tylko na forum siedzą i biadolą :doh:

a kto ostatnio pierwszy sp***doli* do domu :thumbdown::decayed:

Opublikowano
będzie jutro ktoś z kompem i kablem ?

nie i h*j!

pytałem tych którzy jeżdżą na spoty a nie tylko na forum siedzą i biadolą :doh:

a kto ostatnio pierwszy sp***doli* do domu :thumbdown::decayed:

raz jak żeś łaskawie zawitał musiałem jechać...lepiej powiedz kiedyś był poprzednio i czy jutro będziesz :grin:

sorry niech zgadnę będziesz wyjebany albo coś ci wypadnie :kox:

Opublikowano

pewnie mi cos wypadnie hehehe powinienem byc :wink:

Opublikowano

:hi:

ja pier**lę, leżę po tym TELE 2

Opublikowano

Spoćcie sie jutro... tylko nie za mocno... ja za tydzień powinienem już zawitać :banan:

Juz sie nie moge doczekać :P Wy pewnie też hehe :kox:

Opublikowano

caly tydzien na drugiej zmianie:facepalm: ku....

Opublikowano
Spoćcie sie jutro... tylko nie za mocno... ja za tydzień powinienem już zawitać :banan:

Juz sie nie moge doczekać :P Wy pewnie też hehe :kox:

hehe zeby ci tylko bokiem nie wyszlo :decayed:

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

caly tydzien na drugiej zmianie:facepalm: ku....

co ty gadasz, fajna zmiana, szybko dzien mija :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ja jestem poranny ptaszek:naughty: a popoludnie sluzy do kozystania z niego a nie siedzenia w robocie:kwasny:

Opublikowano
Diman z tym podlizywaniem sie to tylko taki zart sceniczny bylA na spota predzej czy pozniej wpadne :-P to zobaczymy jak tutaj jest :-D

luzik żartowałem :naughty:

:hi:

Opublikowano

Ja jutro też powinienem podjechać.Jak tylko uda mi się ogarnąć węża z IC bo dziś zjeździłem kilka szrotów i nigdzie nie mieli a mój już na resztkach się trzyma.

Opublikowano

odezwij sie do Stanleya on ci pochyta po kosztach hehe

Opublikowano

koledzy wiecie kto ogarnia temat tempomatu b5?? oczywiscie nie za free:D , Marek jutro bede na Tychach po 8 rano, jade siostrze kompa robic to moge ci tego weza IC wziasc za dobrego Leszka:)

Opublikowano

Stanley sobie rezal tempomata to ci moze cos podpowie :wink:

Opublikowano
Stanley sobie rezal tempomata to ci moze cos podpowie :wink:

spoko, dzięki bede wiedzial do kogo podbic o pomoc:) narazie zrobię bixy u gwertego i zakupie graty do tempomatu.... pozdro

Opublikowano

Gotta go sleep... zostawie Was z takim oto kawałkiem...

Ostatnio mi się DUBSTEP wszył :whistling: i to wszystko przez :audi:...

btw. co myślicie o felgach RH ZW3 ?

http://moto.allegro.pl/rh-zw1-zw3-9x17-5x112-jak-nowe-no-oz-kazdy-kolor-i2201179866.html

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:34 ----------

Zibol Ty z Lędzin jesteś ? :kox: coż za zbieg okoliczności :jerk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.