Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kurcze jak dam rade prędzej z roboty się zerwac to może wpadnę zapoznac się z kolegami... na forum już troche jestem a nie miałem okazji się trafić z Wami :)

Pozdro !!

No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać....:wink:

weź kabel i kompa

BTW potrafi ktoś ustawić kąt wtrysku w AJM ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kurcze jak dam rade prędzej z roboty się zerwac to może wpadnę zapoznac się z kolegami... na forum już troche jestem a nie miałem okazji się trafić z Wami :)

Pozdro !!

No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać....:wink:

weź kabel i kompa

BTW potrafi ktoś ustawić kąt wtrysku w AJM ?

Na pompie umie ustawić ale na pompowtryskach nie
Opublikowano
kurcze jak dam rade prędzej z roboty się zerwac to może wpadnę zapoznac się z kolegami... na forum już troche jestem a nie miałem okazji się trafić z Wami :)

Pozdro !!

No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać....:wink:

weź kabel i kompa

BTW potrafi ktoś ustawić kąt wtrysku w AJM ?

Na pompie umie ustawić ale na pompowtryskach nie

kierwa, że ja się na tym nie znam :wallbash:

Opublikowano

Siema :hi:

Co tam porabiacie? Ja dzwoniłem do lakiernika i auto będzie gotowe dopiero na czwartek - piątek...

Mnie chyba poyebie z braku swojego auta... :kox:

---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

djdenox - musze sobie chyba zmienić Avatar :whistling: bo widze ze masz taki sam i sie myli... czegoś zaraz poszukam :decayed:

Opublikowano
kurcze jak dam rade prędzej z roboty się zerwac to może wpadnę zapoznac się z kolegami... na forum już troche jestem a nie miałem okazji się trafić z Wami :)

Pozdro !!

No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać....:wink:

weź kabel i kompa

BTW potrafi ktoś ustawić kąt wtrysku w AJM ?

Na pompie umie ustawić ale na pompowtryskach nie

kierwa, że ja się na tym nie znam :wallbash:

a jak mama mówiła synku ucz się to ty ciepałeś kamieniami na szkołę :decayed:

Opublikowano

Jednak nie przyjade. Auto zostaje u mechanika do jutra.... :disgust::thumbdown:

Miszka - napisz do tolka albo zadzwoń, on weźnie laptopa i kabel bo ma.

Opublikowano

halo,

dziś będę, ale bez kompa :( mam go w pracy, a jestem na urlopie do końca tyg. to wam nie pomogę :(

ps. stan szukałeś B6 avant? tak z nudów znalazłem coś takiego na alle:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-9-tdi-s-line-idealna-bose-skora-18-i2200520444.html

Opublikowano
halo,

dziś będę, ale bez kompa :( mam go w pracy, a jestem na urlopie do końca tyg. to wam nie pomogę :(

ps. stan szukałeś B6 avant? tak z nudów znalazłem coś takiego na alle:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-9-tdi-s-line-idealna-bose-skora-18-i2200520444.html

Tolkien niby ładna sztuka ale ta aukcja jest jakaś taka .... za piękna ..:kox:.

Opublikowano

Dzięki Pany i Panie za spota... Musiałem już spiżdżać bo cza robić... :whistling:

Opublikowano
Dzięki Pany i Panie za spota... Musiałem już spiżdżać bo cza robić... :whistling:

My tez dziekujemy :wink::wink:

Opublikowano

Eeee.... :naughty:

Reszta jeszcze obżera się w MC pewnie... :cool:

Opublikowano
Eeee.... :naughty:

Reszta jeszcze obżera się w MC pewnie... :cool:

chyba tak...

Opublikowano

ja byłem tylko na kawce :gwizdanie:

szybko się zmyłem z zamiarem, że coś jeszcze poczytam / napiszę...

ale do odstresowania chyba browar walnę na lepszy sem :]

Opublikowano

no i po spocie, dzieki :hi:

PS. Miron - fura nabiera rumieńców, wsadzisz jeszcze większe koło i będzie kox :decayed:

Opublikowano
no i po spocie, dzieki :hi:

PS. Miron - fura nabiera rumieńców, wsadzisz jeszcze większe koło i będzie kox :decayed:

wieksze kolo i najlepiej jak by pomalowal na bialo :wink:

spocik zaliczony kolejny z rzedu :decayed:

Opublikowano
ja byłem tylko na kawce :gwizdanie:

szybko się zmyłem z zamiarem, że coś jeszcze poczytam / napiszę...

ale do odstresowania chyba browar walnę na lepszy sem :]

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
ja byłem tylko na kawce :gwizdanie:

szybko się zmyłem z zamiarem, że coś jeszcze poczytam / napiszę...

ale do odstresowania chyba browar walnę na lepszy sem :]

Jeszcze nic nie wypiłeś i już Tolek piszesz jakbyś coś chlapnął! :wink4:

no i po spocie, dzieki :hi:

PS. Miron - fura nabiera rumieńców, wsadzisz jeszcze większe koło i będzie kox :decayed:

wieksze kolo i najlepiej jak by pomalowal na bialo :wink:

spocik zaliczony kolejny z rzedu :decayed:

Tyś jest waryjot! :decayed:

no i po spocie, dzieki :hi:

PS. Miron - fura nabiera rumieńców, wsadzisz jeszcze większe koło i będzie kox :decayed:

Koniecznie koło musi być większe! :decayed:
Opublikowano

dzięki za spota :)

a teraz do rzeczy: Kto mi sprzeda dobre soczewki?? bo polerowanie klosza pomimo widocznej zmiany dało taki efekt że :facepalm:

Opublikowano
dzięki za spota :)

a teraz do rzeczy: Kto mi sprzeda dobre soczewki?? bo polerowanie klosza pomimo widocznej zmiany dało taki efekt że :facepalm:

i tak masz +10 do szacunu, że się tego podjąłeś

zagadaj do qwerty, czy jak mu tam, widziałem, że ostatnio coś sprzedawał....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.