Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Dzieńdoberek... do roboty czas sie brać...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: aloha przed robotą
Opublikowano
:hi: Aloha po robocie. :naughty: Zaraz stąd spiżdżam. :kox:
Opublikowano

:hi:

zaraz lecę na psychotesty :whistling:

Zobaczymy czy mimo wieku jeszcze mam refleks :whistling:

Opublikowano

Po pracy :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi::hi:

z robo :kwasny: :kwasny:

akjam, tolek ustawiony jestem na piatek z rysiuu :decayed::wink:

Opublikowano
:hi::hi:

z robo :kwasny: :kwasny:

akjam, tolek ustawiony jestem na piatek z rysiuu :decayed::wink:

no to super, on Ci to raz dwa ogarnie. To do Bukowiny jeszcze twoim pojedziemy :D z dziewczynami jakieś brawarki sobie kupimy i filmik zobaczymy <lol>

żarcik... ;)

Opublikowano

:hi:

Uwielbiam to wczesne wstawanie :decayed:

---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

:hi::hi:

z robo :kwasny: :kwasny:

akjam, tolek ustawiony jestem na piatek z rysiuu :decayed::wink:

przecież rysio nie żyje :whistling:

Opublikowano
:hi::hi:

z robo :kwasny: :kwasny:

akjam, tolek ustawiony jestem na piatek z rysiuu :decayed::wink:

no to super, on Ci to raz dwa ogarnie. To do Bukowiny jeszcze twoim pojedziemy :D z dziewczynami jakieś brawarki sobie kupimy i filmik zobaczymy <lol>

żarcik... ;)

zawsze jest jakas opcja :naughty::naughty:

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

:hi:

Uwielbiam to wczesne wstawanie :decayed:

---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

:hi::hi:

z robo :kwasny: :kwasny:

akjam, tolek ustawiony jestem na piatek z rysiuu :decayed::wink:

przecież rysio nie żyje :whistling:

powstał... :naughty::naughty:

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

nie mozesz zasnac...

http://www.joemonster.org/filmy/42618/Nie_moge_zasnac_kochanie

Opublikowano

:afro:

Opublikowano

:hi:

A ja dalej bez auta...

Opublikowano
:hi:

A ja dalej bez auta...

a wiadomo kiedy odbior :whistling:

Opublikowano

siemacie ludziska

Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 15:52 ---------- Previous post was at 15:49 ----------

:hi:

A ja dalej bez auta...

To ja z małą przerwą od LISTOPADA jestem bez auta:wallbash:

Opublikowano

:siema:

:hi:

A ja dalej bez auta...

A co się stało z furaczem?
:hi:

---------- Post added at 15:52 ---------- Previous post was at 15:49 ----------

:hi:

A ja dalej bez auta...

To ja z małą przerwą od LISTOPADA jestem bez auta:wallbash:

Znowu awaria? :shocked:
:hi::hi:

z robo :kwasny: :kwasny:

akjam, tolek ustawiony jestem na piatek z rysiuu :decayed::wink:

no to super, on Ci to raz dwa ogarnie. To do Bukowiny jeszcze twoim pojedziemy :D z dziewczynami jakieś brawarki sobie kupimy i filmik zobaczymy <lol>

żarcik... ;)

Mówiłem, że jest konkretny i dobry w CA. :good:
Opublikowano

akjam, addassko - zepsóła mi sie prowadnica, i linka szyby, silniczek naszczęcie jest dobry... zamówił mi nową prowadnice z linka ale będzie dopiero na 12:00 na jutro. także auto na jutro wieczór do odbioru.

http://www.youtube.com/watch?v=JoAV0YXJi1g

Opublikowano

Ja mam prowadnice w domu - 2 sztuki... :whistling:

Opublikowano

Nareszcie w domu !!! :kox: nogi mi do d*py wlaza...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.