Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja byłem dwa razy, rok po roku w okolicy SPlitu ale nie pamiętam nazw miejscowości. Niczego wcześniej nie załatwiałem tylko pojechaliśmy i znaleźliśmy miejscówki na miejscu bo jest tego w brud! Do wyboru, do koloru... :wink4: Był gdzieś temat poświęcony wyjazdom wakacyjnym i tam coś więcej pisałem (jak dojechać, gdzie co załatwiać, itp.) ale teraz nie mogę tego znaleźć. :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z rana,

Dziś to ja lecę do Sieradza po furkę chyba... :whistling:

po jako?

Opublikowano

Astra II OPC :banan:

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:54 ----------

Stanley - znalazłem to o czym mówiłem wcześniej... :wink4: Jest trochę czytania ale warto. :good: Wszystko o drodze, opłatach itd. Jest tam też link do strony z opłatami za winiety i koszty autostrad.

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?70474-CHORWACJA-wszystko-o-wakacjach&p=924293&viewfull=1#post924293

Opublikowano
Akjam, Adassko - podajcie namiary gdzie byliście na Chorwacji.... :naughty:

My polecamy MARINA przed Splitem jakies 80km... miejscowka 1-sza klasa... dokladnie to tutaj masz info o apartamentach gdzie bylismy :decayed::wink::decayed:

http://www.carapina-apartments.com/ - dom H2 apartament A2 z tarasem :naughty::naughty:

---------- Post added at 13:13 ---------- Previous post was at 13:13 ----------

niestety dzis nie wyjade na Zory :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

To my byliśmy nieco wyżej bo za Splitem jakieś 10km... :wink4:

Opublikowano
To my byliśmy nieco wyżej bo za Splitem jakieś 10km... :wink4:

no a my nieco nizej bo tam jest cieplejsza woda hahahahaha

ale tak powaznie na mojej miejscowce sa plaze piaszczyste co jest rzadkoscia w CRO ;)

Opublikowano

Sory, że Wam przerwe wakacyjny temat :kox:

Ale mam pytanko jaką opone założyć na 17x7,5'

myslałem o 215/45/17 bo nie chce ogromnego balonu i chciałbym żeby opona była na prosto z felgą albo nawet delikatnie naciagnieta... jak uważacie ? bo ja nie miałem za dużo do czynienia z oponami i felgami :kox: zawsze kupowalem komplet...

pozdrówka ;)

Opublikowano
Sory, że Wam przerwe wakacyjny temat :kox:

Ale mam pytanko jaką opone założyć na 17x7,5'

myslałem o 215/45/17 bo nie chce ogromnego balonu i chciałbym żeby opona była na prosto z felgą albo nawet delikatnie naciagnieta... jak uważacie ? bo ja nie miałem za dużo do czynienia z oponami i felgami :kox: zawsze kupowalem komplet...

pozdrówka ;)

Będą idealne

Opublikowano

SieMA...

Opublikowano

Grisza wpadnij dziś do Żorów :decayed::wink: na spocika :naughty:

Opublikowano
Sory, że Wam przerwe wakacyjny temat :kox:

Ale mam pytanko jaką opone założyć na 17x7,5'

myslałem o 215/45/17 bo nie chce ogromnego balonu i chciałbym żeby opona była na prosto z felgą albo nawet delikatnie naciagnieta... jak uważacie ? bo ja nie miałem za dużo do czynienia z oponami i felgami :kox: zawsze kupowalem komplet...

pozdrówka ;)

Będą idealne

:banan: to fajnie... a powiedzcie mi można mieć na tyle 215/50/17 (bo mam takie dwie oponki w dobrym stanie)

i na przodzie 215/45/17 nie bedzie to w niczym przeszkadzało ? :naughty: bo narazie nie chce 4 opon kupować...

Opublikowano

Jeśli nie masz Q to można chociaż dla mnie to średnio wygląda i będzie bardzo duży balon. Na prowadzeniu też się to pewnie odczuje :whistling:

Opublikowano

będziesz miał ciut balon większy i d*pa będzie stała wyżej kapkę

Opublikowano

a gdybyś miał ESP - to nie można :decayed:

Opublikowano
będziesz miał ciut balon większy i d*pa będzie stała wyżej kapkę

No to wiem wiem... :naughty: wiem co to profil opony... tylko wlasnie chodzi mi o to czy bedzie to bardzo odczuwalne w trakcie jazdy...

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:05 ----------

a gdybyś miał ESP - to nie można :decayed:

W takim razie na szczeście nie mam ESP :kox:

Opublikowano
Grisza wpadnij dziś do Żorów :decayed::wink: na spocika :naughty:

Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100%

Opublikowano
Grisza wpadnij dziś do Żorów :decayed::wink: na spocika :naughty:

Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100%

:good:

Opublikowano
Grisza wpadnij dziś do Żorów :decayed::wink: na spocika :naughty:

Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100%

:good:

Noi kurw..... chu(j)........:ranting: teraz mi zadzwonił że dopiero teraz dostał tą prowadnice i już dzisiaj się nie będzie za to brał i auto będzie na jutro :wallbash: 3 dni już auto trzyma !!

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

może namówie jakiegoś qmpla to wpadne... :cheesy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.