Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja nie wiem jak Miszka... :facepalm: :facepalm: :facepalm: ale Ty skad wiesz :whistling:

:wink:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I udalo nam się bo Octavia sie czaiła ... :whistling:

:shock3:gdzie?????????????

nie widziałem :facepalm:

Opublikowano

I udalo nam się bo Octavia sie czaiła ... :whistling:

:shock3:gdzie?????????????

nie widziałem :facepalm:

Jechała za nami .. wyprzedzila... i potem odwet ...:decayed: ale mielismy ok 110 km/h a ona za tira się schowala ....:wink:

Opublikowano

nie mówiłem Wam o tym, kilka dobrych lat temu przeprowadziłem mały zamach na browar w Żywcu :decayed:

Zdjcie114_rehssan.jpg

Opublikowano

I udalo nam się bo Octavia sie czaiła ... :whistling:

:shock3:gdzie?????????????

nie widziałem :facepalm:

Jechała za nami .. wyprzedzila... i potem odwet ...:decayed: ale mielismy ok 110 km/h a ona za tira się schowala ....:wink:

Tyś jes dupny ,trzeba było zadzwonić !

dużo to trzeba by głupot narobić :decayed:

Opublikowano

I udalo nam się bo Octavia sie czaiła ... :whistling:

:shock3:gdzie?????????????

nie widziałem :facepalm:

Jechała za nami .. wyprzedzila... i potem odwet ...:decayed: ale mielismy ok 110 km/h a ona za tira się schowala ....:wink:

Oni to sie lubia chowac i tak z przypadku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

nie mówiłem Wam o tym, kilka dobrych lat temu przeprowadziłem mały zamach na browar w Żywcu :decayed:

http://s6.ifotos.pl/img/Zdjcie114_rehssan.jpg

hahahahahaa

Opublikowano

Spoko ... panowałem nad sytuacją :wink:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za spota :D

Wysłano z GT-I9100

Opublikowano

a ja nawet kiedys pijalem Zywca...

porhe.jpg

ale to jeszcze jak nie mialem :a4fan:

Opublikowano
Dzięki wszystkim za spota :D

Wysłano z GT-I9100

Fajnie ze wpadłes ... tylko szkoda ze bez swojej... :wink:

:decayed::polew::decayed:

Opublikowano
pssssssssyt woda mineralna:decayed:

Od kiedy pijesz wode z whisky ??? :decayed:

:facepalm:

młodzieńcze z wodą sodową jest bardzo dobra :slina:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Spoko ... panowałem nad sytuacją :wink:

Ty może tak ,a ja?

Opublikowano
pssssssssyt woda mineralna:decayed:

Od kiedy pijesz wode z whisky ??? :decayed:

:facepalm:

młodzieńcze z wodą sodową jest bardzo dobra :slina:

Ja tylko z Colą ...:wink:

Opublikowano
pssssssssyt woda mineralna:decayed:

Od kiedy pijesz wode z whisky ??? :decayed:

:facepalm:

młodzieńcze z wodą sodową jest bardzo dobra :slina:

Ja tylko z Colą ...:wink:

a ja tylko w doborowym towarzystwie :decayed:

Opublikowano

Artur mieliśmy 110 km/h na ograniczeniu 140 km/h wiec nie bylo sensu panikowac ...:wink:

Opublikowano

Mario22 doszły fotki ?? :naughty:

Opublikowano
Mario22 doszły fotki ?? :naughty:

:banan:

Opublikowano
Mario22 doszły fotki ?? :naughty:

:banan:

no to great :naughty:

Opublikowano

Adam, wybierasz się do Koln ?

Opublikowano
Artur mieliśmy 110 km/h na ograniczeniu 140 km/h wiec nie bylo sensu panikowac ...:wink:

ja nie panikuję ...

:zemdlal:

:decayed:

Opublikowano
Adam, wybierasz się do Koln ?

tak, a co jest ?? za 2 tygodnie znow smigamy :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.