Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema ... :hi: Ja juz jestem ciekawe gdzie i z kim Miszka sie dzisiaj buja .... ostatnio w Gulfie widziany tolek ... :whistling::whistling::whistling:

To jest ta Twoja ekonomiczna jazda tak :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema ... :hi: Ja juz jestem ciekawe gdzie i z kim Miszka sie dzisiaj buja .... ostatnio w Gulfie widziany tolek ... :whistling::whistling::whistling:

To jest ta Twoja ekonomiczna jazda tak :naughty:

TAK ... na całej trasie spalanie mi wyszlo 5,6 litra ... jechaliśmy średnio 100 km/h :banan: jeszcze nigdy tak dlugo z Katowic nie wracałem z spotu ... :naughty:

Opublikowano

:hi:

również dziękuję za tą przemiłą atmosferę

Krolu - thx za Vagen machen

Mario - za blow job :decayed:

Opublikowano

Akjam ...:kwiatek: Dzięki :thumbup1:

Opublikowano
:hi:

również dziękuję za tą przemiłą atmosferę

Krolu - thx za Vagen machen

Mario - za blow job :decayed:

a nie off? :naughty:

Opublikowano
:hi:

również dziękuję za tą przemiłą atmosferę

Krolu - thx za Vagen machen

Mario - za blow job :decayed:

Nie dziękuj kotku ... przyjemnośc po mojej stronie ... :wink: i to sie nazywa miłość od pierwszego włożenia...:decayed:

Opublikowano
Siema ... :hi: Ja juz jestem ciekawe gdzie i z kim Miszka sie dzisiaj buja .... ostatnio w Gulfie widziany tolek ... :whistling::whistling::whistling:

To jest ta Twoja ekonomiczna jazda tak :naughty:

TAK ... na całej trasie spalanie mi wyszlo 5,6 litra ... jechaliśmy średnio 100 km/h :banan: jeszcze nigdy tak dlugo z Katowic nie wracałem z spotu ... :naughty:

A to już wiem czemu mnie nie dogoniliście :decayed: ja też 110 do chaty jechałem

Opublikowano

Stasiu tobie to moderowanie do głowy uderzyło czy co ??? :doh:

Opublikowano
Stasiu tobie to moderowanie do głowy uderzyło czy co ??? :doh:

trzeba trzymać dyscyplinę :decayed:

jeszcze będziecie na mnie mówic stasiu silnoręki :kox:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

lampek jest dokładnie tyle samo co u mnie, jedynie inny kształt :naughty:

Opublikowano

dzięki za spota :decayed:

Mario przez Ciebie mi spalanie spadło :foch:

:polew:

Opublikowano

z 19 na 14 :polew:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

przy 80km/h

Opublikowano

I to jest zaleta Tdi ... lajcik ... i spalanie w granicach 5,6 litra ... :decayed: jest :kox:

Opublikowano

Dziękuje za spota :decayed: dopiero dotarłem.... Musiałem jeszcze coś załatwić bo Akjam mi smaka narobił :naughty:

addassko/Natalia - dzięki za pomoc...

Akjam - dzięki za przytrzymanie miejsca...

Stanley - Dzięki... a ty już wiesz za co....

Opublikowano
dzięki za spota :decayed:

Mario przez Ciebie mi spalanie spadło :foch:

:polew:

I udalo nam się bo Octavia sie czaiła ... :whistling:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Dziękuje za spota :decayed: dopiero dotarłem.... Musiałem jeszcze coś załatwić bo Akjam mi smaka narobił :naughty:

To co pijemy ??? Ja mam Harnasia ... :whistling:

Opublikowano

stare czasy :decayed:

scaled.php?server=703&filename=namoto.jpg&res=landing

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

a ja pije Tyskiego :wink:

Arturo :naughty:

Opublikowano

to psyt tyskie :decayed:

Opublikowano
stare czasy :decayed:

http://desmond.imageshack.us/Himg703/scaled.php?server=703&filename=namoto.jpg&res=landing

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

a ja pije Tyskiego :wink:

Arturo :naughty:

wtedy byłeś przystojny ... :decayed: a takich fotek na nie moich motorach mam pelno na NK ... magnes na ... :polew:

Opublikowano
to psyt tyskie :decayed:
A mój Żywiec to co BEeeee.......
Opublikowano

pssssssssyt woda mineralna:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.