Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no kurrrr grubo, w sobote na kawalerskim bylem :kox: pierwsza kapiel w jeziorku w tym roku juz zaliczona :decayed:

no to ostrooo :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no kurrrr grubo, w sobote na kawalerskim bylem :kox: pierwsza kapiel w jeziorku w tym roku juz zaliczona :decayed:

ch** nas obchodzi twoja kąpiel, pisz co działo się w domku:decayed:

Opublikowano
Pany to może by w piątek zrobić powtórkę z wigilii. Mario się upomina że na 3000 stron nic nie było więc można takie coś ogarnąć. Zamiast pod forum możemy się wbić gdzieś, jeśli by Wam pasowała piwniczka to dałoby radę załatwić ale to bym musiał wiedzieć chociaż dzień przed :naughty:

Takie cosik zaproponowałem na gliwickich: Co o tym myślicie? Jak dojdzie do skutku może wpadniecie :naughty:

Zerowy odzew ... olali Cie ..:decayed:

Opublikowano
no kurrrr grubo, w sobote na kawalerskim bylem :kox: pierwsza kapiel w jeziorku w tym roku juz zaliczona :decayed:
No pogoda byłą w sam raz. :decayed:
Pany to może by w piątek zrobić powtórkę z wigilii. Mario się upomina że na 3000 stron nic nie było więc można takie coś ogarnąć. Zamiast pod forum możemy się wbić gdzieś, jeśli by Wam pasowała piwniczka to dałoby radę załatwić ale to bym musiał wiedzieć chociaż dzień przed :naughty:

Takie cosik zaproponowałem na gliwickich: Co o tym myślicie? Jak dojdzie do skutku może wpadniecie :naughty:

Zerowy odzew ... olali Cie ..:decayed:

:whistling::naughty:

Opublikowano
Pany to może by w piątek zrobić powtórkę z wigilii. Mario się upomina że na 3000 stron nic nie było więc można takie coś ogarnąć. Zamiast pod forum możemy się wbić gdzieś, jeśli by Wam pasowała piwniczka to dałoby radę załatwić ale to bym musiał wiedzieć chociaż dzień przed :naughty:

Takie cosik zaproponowałem na gliwickich: Co o tym myślicie? Jak dojdzie do skutku może wpadniecie :naughty:

Zerowy odzew ... olali Cie ..:decayed:

Kto stawia :naughty:

Opublikowano

Każdy sobie ... tak jak i jutro u Was ... :decayed:

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Z Kato to i na kebab warto do Gliwic podjechac bo takiego kebaba i sosu czosnkowego nie ma nawet w Turcji ... :decayed:

Opublikowano

Gdzie jutro spocik ?

Katowice czy SCC?

Bulczas będziesz ?

Wysłano z GT-I9100

Opublikowano
Gdzie jutro spocik ?

Katowice czy SCC?

Bulczas będziesz ?

Wysłano z GT-I9100

SCC bo pogoda do d*py. Raczej będę :whistling::whistling:

Opublikowano

To nie zapomnij wtyczek

Wysłano z GT-I9100

Opublikowano
To nie zapomnij wtyczek

Wysłano z GT-I9100

Nie mam ich jeszcze :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::siema: czy jutro ktos tak calkiem przypadkowo oczywiscie niebedzie mial kompa i kabelek przy sobie:decayed:
Opublikowano

wpadnij w czwartek do Żor na spota to wezme :grin:

Opublikowano
wpadnij w czwartek do Żor na spota to wezme :grin:

ale calkiem przypadkowo??:grin:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Cos tu zdechlo :thumbdown:

Opublikowano

co za senny dzień :thumbdown:

Opublikowano

Idę na rowerek. :kox:

Opublikowano
Idę na rowerek. :kox:

dynamo masz ?

Opublikowano
Idę na rowerek. :kox:

dynamo masz ?

ale on mial chyba na mysli ten stacjonarny co ma w pokoju:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.