Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Tutaj już widzę wątek poświęcony tej imprezie więc może tam dogadajmy szczegóły. :wink4: ALe póki co mały odzew... :mysli:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231256-Kozy-Zlot-Kamieniołom-II

Jestem tego samego zdania więc dopisywać się ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie pisze ,że kobita nie zauważyła :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

motorami pewnie jechali prawidłowo

zawsze mówiłem kobiecie rower i mało powietrza by nie nabroiła :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ?Mario takich sytuacji jest setki więc wklejanie linków nic nie da trzeba uważać i tyle

tak dla ciekawostki jechałem wczoraj trasą Tychy-Katowice przede mną leci babka lewym pasem i patrzę w jej lusterko wsteczne kiedy ta c*paa w końcu się spojrzy i mnie zauważy i w końcu zjedzie na prawy ( tak tak wiem mogłem odkręcić i prawym ją, nawet by nie skumała ale chciałem sprawdzić właśnie kiedy mnie zauważy) czas oczekiwania to ok 3 min zanim spojrzała w lusterko więc o czym tu dużo gadać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się dziwisz .......

wiesz ile rzeczy musiała ogarnąć przed sobą ,a co dopiero jeszcze tyłu pilnować .....

no proszę Cię odpuść :decayed:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

ale cierpliwość masz na piątkę ....ja bym tyle nie dał rady pewnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

opłaca się jeździć skrajnym prawym bo on przeważnie pusty :naughty: środkowym jadą po 100/120 a lewym skrajnym nawet 90 :kox: więc nie raz jadąc zgodnie z przepisamy 140-150 wszystkich wyprzedzałem prawym bo osły się przytuliły do lewej barierki i lipa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co do tematu moto to masakra niemozna poniesc sie emocjom trza byc zimnym jak kamien ku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta albo cytrynóweczka... :naughty:

Ewentualnie z lodem albo dobrze zmrożone :slina::naughty:

---------- Post dopisany at 04:32 ---------- Poprzedni post napisany at 04:27 ----------

:facepalm:

młodyś jest :wink: będziesz w naszym wieku to docenisz zmrożone volty :decayed: pite bez potrzeby ciągłego wychodzenia do toalety :wink:

:good: No! :good:
:hi: co do tematu moto to masakra niemozna poniesc sie emocjom trza byc zimnym jak kamien ku....

I dobrze bo znalazło by się kilku takich Miszkowatych i by wszyscy poginali po 200km/h to by była masakra! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta albo cytrynóweczka... :naughty:

Ewentualnie z lodem albo dobrze zmrożone :slina::naughty:

---------- Post dopisany at 04:32 ---------- Poprzedni post napisany at 04:27 ----------

:facepalm:

młodyś jest :wink: będziesz w naszym wieku to docenisz zmrożone volty :decayed: pite bez potrzeby ciągłego wychodzenia do toalety :wink:

:good: No! :good:
:hi: co do tematu moto to masakra niemozna poniesc sie emocjom trza byc zimnym jak kamien ku....

I dobrze bo znalazło by się kilku takich Miszkowatych i by wszyscy poginali po 200km/h to by była masakra! :naughty:

chyba lepiej odkręcić na szerokiej trasie gdzie nie ma ruchu niż pociskać między furami :whistling:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

okazja fc**j

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

wrzuć Stasiu do Battalionów zaraz zniknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany :hi:....gdzie teraz macie spoty bo jak się uda to wpadnę we wtorek tiko w pierwszym poście brak podania miejscówki :wink:

wszystko napisane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany :hi:....gdzie teraz macie spoty bo jak się uda to wpadnę we wtorek tiko w pierwszym poście brak podania miejscówki :wink:

wszystko napisane :decayed:

napisane :good:....tyko że po spojrzeniu na datę nie dam rady w ten wtorek wpaść bo 17-tego mój młody ma 7 urodziny....ale pewno na przyszły zajrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego dalej spoty pod SCC a nie pod 3 stawami ... :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink: już nie jest tak zimno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...