Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tutaj już widzę wątek poświęcony tej imprezie więc może tam dogadajmy szczegóły. :wink4: ALe póki co mały odzew... :mysli:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231256-Kozy-Zlot-Kamieniołom-II

Jestem tego samego zdania więc dopisywać się ... :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Przecie pisze ,że kobita nie zauważyła :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

motorami pewnie jechali prawidłowo

zawsze mówiłem kobiecie rower i mało powietrza by nie nabroiła :doh:

Opublikowano

no i ?Mario takich sytuacji jest setki więc wklejanie linków nic nie da trzeba uważać i tyle

tak dla ciekawostki jechałem wczoraj trasą Tychy-Katowice przede mną leci babka lewym pasem i patrzę w jej lusterko wsteczne kiedy ta c*paa w końcu się spojrzy i mnie zauważy i w końcu zjedzie na prawy ( tak tak wiem mogłem odkręcić i prawym ją, nawet by nie skumała ale chciałem sprawdzić właśnie kiedy mnie zauważy) czas oczekiwania to ok 3 min zanim spojrzała w lusterko więc o czym tu dużo gadać :facepalm:

Opublikowano

się dziwisz .......

wiesz ile rzeczy musiała ogarnąć przed sobą ,a co dopiero jeszcze tyłu pilnować .....

no proszę Cię odpuść :decayed:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

ale cierpliwość masz na piątkę ....ja bym tyle nie dał rady pewnie :whistling:

Opublikowano

:hi:

opłaca się jeździć skrajnym prawym bo on przeważnie pusty :naughty: środkowym jadą po 100/120 a lewym skrajnym nawet 90 :kox: więc nie raz jadąc zgodnie z przepisamy 140-150 wszystkich wyprzedzałem prawym bo osły się przytuliły do lewej barierki i lipa :facepalm:

Opublikowano
:hi: co do tematu moto to masakra niemozna poniesc sie emocjom trza byc zimnym jak kamien ku....
Opublikowano
Czysta albo cytrynóweczka... :naughty:

Ewentualnie z lodem albo dobrze zmrożone :slina::naughty:

---------- Post dopisany at 04:32 ---------- Poprzedni post napisany at 04:27 ----------

:facepalm:

młodyś jest :wink: będziesz w naszym wieku to docenisz zmrożone volty :decayed: pite bez potrzeby ciągłego wychodzenia do toalety :wink:

:good: No! :good:
:hi: co do tematu moto to masakra niemozna poniesc sie emocjom trza byc zimnym jak kamien ku....

I dobrze bo znalazło by się kilku takich Miszkowatych i by wszyscy poginali po 200km/h to by była masakra! :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Czysta albo cytrynóweczka... :naughty:

Ewentualnie z lodem albo dobrze zmrożone :slina::naughty:

---------- Post dopisany at 04:32 ---------- Poprzedni post napisany at 04:27 ----------

:facepalm:

młodyś jest :wink: będziesz w naszym wieku to docenisz zmrożone volty :decayed: pite bez potrzeby ciągłego wychodzenia do toalety :wink:

:good: No! :good:
:hi: co do tematu moto to masakra niemozna poniesc sie emocjom trza byc zimnym jak kamien ku....

I dobrze bo znalazło by się kilku takich Miszkowatych i by wszyscy poginali po 200km/h to by była masakra! :naughty:

chyba lepiej odkręcić na szerokiej trasie gdzie nie ma ruchu niż pociskać między furami :whistling:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

okazja fc**j

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

wrzuć Stasiu do Battalionów zaraz zniknie :decayed:

Opublikowano

jest drugi, taki sam za 1000zł :polew:

Opublikowano

Witam pany :hi:....gdzie teraz macie spoty bo jak się uda to wpadnę we wtorek tiko w pierwszym poście brak podania miejscówki :wink:

Opublikowano
Witam pany :hi:....gdzie teraz macie spoty bo jak się uda to wpadnę we wtorek tiko w pierwszym poście brak podania miejscówki :wink:

wszystko napisane :decayed:

Opublikowano
Witam pany :hi:....gdzie teraz macie spoty bo jak się uda to wpadnę we wtorek tiko w pierwszym poście brak podania miejscówki :wink:

wszystko napisane :decayed:

napisane :good:....tyko że po spojrzeniu na datę nie dam rady w ten wtorek wpaść bo 17-tego mój młody ma 7 urodziny....ale pewno na przyszły zajrzę
Opublikowano

A dlaczego dalej spoty pod SCC a nie pod 3 stawami ... :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink: już nie jest tak zimno ...

Opublikowano
A dlaczego dalej spoty pod SCC a nie pod 3 stawami ... :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink: już nie jest tak zimno ...

jest i leje deszcz... :thumbdown:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.