Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

siemaaa Oko :decayed:

Opublikowano

siema, siema :)

Nadrobiłem trochę spamu i widzę, że nie ma sensu czytać dalej. Stałe tematy :decayed:.

Tylko ebniety Miszka się Vmax chwali :naughty:. 217km/h - już dużo do końca możliwości moto nie zostało. Spróbuj bez kasku będziesz lżejszy. :grin:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

:buhaha:

Opublikowano
Spróbuj bez kasku będziesz lżejszy. :grin:

:polew::polew::polew::polew: nie mam pytań

Opublikowano
:hi:

:hi:

:decayed:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

no to psyt :kox:

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

pany, co to jest na tej feldze ? :eusathink:

DSC03817-_repqapw.JPG

Opublikowano
:hi:

:hi:

:decayed:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

no to psyt :kox:

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

pany, co to jest na tej feldze ? :eusathink:

http://s6.ifotos.pl/img/DSC03817-_repqapw.JPG

albo tak dziwnie pada cień albo to spaw :mysli:

Opublikowano
:hi:

:hi:

:decayed:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

no to psyt :kox:

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

pany, co to jest na tej feldze ? :eusathink:

http://s6.ifotos.pl/img/DSC03817-_repqapw.JPG

Stawiam na jakieś bum że było :whistling:
Opublikowano

przecież to by się nie dało wyważyć jakby tam było tyle spawu :decayed:

nawet jak spawają fele to przecież spaw zeszlifowywują

Opublikowano
przecież to by się nie dało wyważyć jakby tam było tyle spawu :decayed:

nawet jak spawają fele to przecież spaw zeszlifowywują

No i widać że bylo szlifowane, popatrzcie na przetloczenia, pokrywaja sie tylko to miejsce jest ciemniejsze.

Opublikowano

sorki myślałem ,że tam jest tak grubo napawane :decayed:

dopiero jak się przyglądnąłem dokładniej to widać szlif

Opublikowano

:nose: Jest jeszcze jedna możliwość z tą felą, Stasiu wyrezał ten "spaw" w paincie.

Czy to nie twoje avusy Mr Staś :decayed:

Opublikowano
:nose: Jest jeszcze jedna możliwość z tą felą, Stasiu wyrezał ten "spaw" w paincie.

Czy to nie twoje avusy Mr Staś :decayed:

moje nie, to są 18"

Opublikowano

Kupuj :wink:

Opublikowano
Kupuj :wink:

po uj, dwie fele były naprawiane :thumbdown::kwasny:

Opublikowano

zj***na ta fela jest fest! :thumbdown:

Opublikowano

deRby w trakcie psyyt :decayed:

Opublikowano

I 0:0! :angry:

Opublikowano
I 0:0! :angry:

O czym ty piszesz ??? :eusathink:

Jakis gamoń dostał zawału na boisku i padł... ale nie wiem na jakim meczu teraz w tv mówili :eusathink: a wogóle na ciul komu pilka nozna ... :decayed:

Opublikowano
I 0:0! :angry:

O czym ty piszesz ??? :eusathink:

Jakis gamoń dostał zawału na boisku i padł... ale nie wiem na jakim meczu teraz w tv mówili :eusathink: a wogóle na ciul komu pilka nozna ... :decayed:

Piszę o derbach! :cool: A ten gościu z zawałem miał 25 lat z Włoskiej Ligii...
Opublikowano
I 0:0! :angry:

O czym ty piszesz ??? :eusathink:

Jakis gamoń dostał zawału na boisku i padł... ale nie wiem na jakim meczu teraz w tv mówili :eusathink: a wogóle na ciul komu pilka nozna ... :decayed:

Ty se tam grej na tej konsoli :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.