Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemacie

te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

Mario lubi byc ponizany, kreci go to :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siemacie
te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

Mario lubi byc ponizany, kreci go to :decayed:

dokładnie a najbardziej lubi sranie na klatę i szczanie do ryja :polew:

Opublikowano

O fak

Opublikowano
siemacie
te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

Mario lubi byc ponizany, kreci go to :decayed:

dokładnie a najbardziej lubi sranie na klatę i szczanie do ryja :polew:

chyba trochu przesadziles :facepalm:

Opublikowano
siemacie
te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

Mario lubi byc ponizany, kreci go to :decayed:

dokładnie a najbardziej lubi sranie na klatę i szczanie do ryja :polew:

chyba trochu przesadziles :facepalm:

bo co znam lepiej jego preferencje :grin:

Opublikowano

ok niewnikam :polew:

Opublikowano

Geje! :sick3::sick3::sick3:

Opublikowano

kufa ja wlasnie skonczylem kosic :wink:

Opublikowano
te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

:polew:

I Love Calibra ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

:polew:

I Love Calibra ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

O fak

No nieźle :polew:

Opublikowano
:hi: Co tam ziomku?

szykuje się już mentalnie na chlańsko :banan:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Pewnie kosi trawe ... :grin:

trawniki już przygotowane na euro :whistling:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Pewnie kosi trawe ... :grin:

trawniki już przygotowane na euro :whistling:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

I Love Calibra ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Te synek w pysk chcesz :decayed:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

te młody Ty na spota nie boisz się teraz przyjechać ????

z takim avatarem w każdym mieście idzie wciry dostać :decayed:

I Love Calibra ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Te synek w pysk chcesz :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

jeszcze tylko wtorek, środa, czwartek, piątek i weekend :naughty:

Opublikowano

weekend trwa :wink:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/showthread.php?234820-Lusterko-wsteczne-fotochrom

jakbym to miał, potrafi mi to ktoś podłączyć? :nose:

bez najmniejszych problemów Ci to ogarniam :naughty:

a u kogo szukać boczków z roletkami na forum

Opublikowano
http://a4-klub.pl/showthread.php?234820-Lusterko-wsteczne-fotochrom

jakbym to miał, potrafi mi to ktoś podłączyć? :nose:

bez najmniejszych problemów Ci to ogarniam :naughty:

a u kogo szukać boczków z roletkami na forum

czaki ?

ano chyba będę musial do niego zagadać:wink:

Opublikowano

:naughty:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

albo z Tolkiem pogadaj :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

albo z Tolkiem pogadaj :decayed:

Opublikowano
:naughty:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

albo z Tolkiem pogadaj :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

albo z Tolkiem pogadaj :decayed:

a co ma takowe :eusathink:

Opublikowano
:naughty:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

albo z Tolkiem pogadaj :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

albo z Tolkiem pogadaj :decayed:

a co ma takowe :eusathink:

nie, ale podlaczyc moze Stasiowi lusterko :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.