Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ty tam wiesz :decayed:

biore, jak ktos wezmie B6 :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co ty tam wiesz :decayed:

biore, jak ktos wezmie B6 :wink:

ta B7 wyjdzie niewiele drożej od twojej :nose:

Opublikowano
co ty tam wiesz :decayed:

biore, jak ktos wezmie B6 :wink:

ta B7 wyjdzie niewiele drożej od twojej :nose:

cicho bo jeszcze ktos usłyszy :decayed:

ale moje jest nie bite :wink:

Opublikowano
co ty tam wiesz :decayed:

biore, jak ktos wezmie B6 :wink:

ta B7 wyjdzie niewiele drożej od twojej :nose:

no na gotowe jakieś 20k więcej :whistling:

Opublikowano
co ty tam wiesz :decayed:

biore, jak ktos wezmie B6 :wink:

ta B7 wyjdzie niewiele drożej od twojej :nose:

no na gotowe jakieś 20k więcej :whistling:

:fool: do 4000złl powinieneś się zmieścić :naughty:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

chyba, że chcesz dołożyć pełen silne wewn i zewn + chip + coś tam jeszcze

Opublikowano

akcyza za 3.0 + opłaty , rejestracja, zrobienie całego prawego boku, części lewego, to ile to wyjdzie...przelicz sobie dokładnie :naughty:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

+ ubezpieczenie :whistling:

Opublikowano
akcyza za 3.0 + opłaty , rejestracja, zrobienie całego prawego boku, części lewego, to ile to wyjdzie...przelicz sobie dokładnie :naughty:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

+ ubezpieczenie :whistling:

ja liczę tylko koszt naprawy

Opublikowano
akcyza za 3.0 + opłaty , rejestracja, zrobienie całego prawego boku, części lewego, to ile to wyjdzie...przelicz sobie dokładnie :naughty:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

+ ubezpieczenie :whistling:

ja liczę tylko koszt naprawy

no naprawa ale żeby nim jeździć musisz zarejestrować :naughty:

Opublikowano
akcyza za 3.0 + opłaty , rejestracja, zrobienie całego prawego boku, części lewego, to ile to wyjdzie...przelicz sobie dokładnie :naughty:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

+ ubezpieczenie :whistling:

ja liczę tylko koszt naprawy

no naprawa ale żeby nim jeździć musisz zarejestrować :naughty:

oplaty nie powinny wyjść dużo z uwagi, że samochód jest uszkodzony

Opublikowano

tak czy siak okazja to to nie jest jakby za 10k był to był HOT :decayed:

Opublikowano

ładniutka ....

10 na robotę lekko

ja u siebie płaciłem 4k(malowany bok) bez części

Opublikowano

ładniutka ....

10 na robotę lekko

ja u siebie płaciłem 4k(malowany bok) bez części

4k za obie strony :wink:

licząc 350-400zł za element + nowy błotnik PP i drzwi PP :wink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

nowy - w sensie: nieuszkodzony :wink:

Opublikowano

panowie z innej beczki wiecie po czym poznać zadowolonego posiadacza audi?????

Opublikowano
panowie z innej beczki wiecie po czym poznać zadowolonego posiadacza audi?????

po rogalu na gębie jak pada śnieg ?? :decayed:

Opublikowano
panowie z innej beczki wiecie po czym poznać zadowolonego posiadacza audi?????

po rogalu na gębie jak pada śnieg ?? :decayed:

nie

że ostatnia para dzinsów zaczyna sie targać bo cała kasa w auto idzie :polew:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

a po co gwint sie zakłada ??????????

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
panowie z innej beczki wiecie po czym poznać zadowolonego posiadacza audi?????

po rogalu na gębie jak pada śnieg ?? :decayed:

nie

że ostatnia para dzinsów zaczyna sie targać bo cała kasa w auto idzie :polew:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

a po co gwint sie zakłada ??????????

chyba powinniście coś o tym widzieć 2.5 TDI :decayed:

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano
panowie z innej beczki wiecie po czym poznać zadowolonego posiadacza audi?????

po rogalu na gębie jak pada śnieg ?? :decayed:

nie

że ostatnia para dzinsów zaczyna sie targać bo cała kasa w auto idzie :polew:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

a po co gwint sie zakłada ??????????

chyba powinniście coś o tym widzieć 2.5 TDI :decayed:

kumpel mi to wczoraj sprzedał jak zobaczył moje na warsztacie 2 raz w ciągu 1,5tygodnia

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

panowie z innej beczki wiecie po czym poznać zadowolonego posiadacza audi?????

po rogalu na gębie jak pada śnieg ?? :decayed:

nie

że ostatnia para dzinsów zaczyna sie targać bo cała kasa w auto idzie :polew:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

a po co gwint sie zakłada ??????????

po to żeby nas dłużej było widać :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.