Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

czekasz aż śnieg spadnie

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

u mnie noje zimówki trafiły na stare alu :decayed:

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

ja nawet auta nie mam :grin:

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

ja nawet auta nie mam :grin:

to jestes wiekszy kozak niz ja hehee

nie to ze czekam na snieg, poprostu czekam na jakas przyzwoita oferte zakupu alu+opon zima hehehe

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

ja nawet auta nie mam :grin:

to jestes wiekszy kozak niz ja hehee

nie to ze czekam na snieg, poprostu czekam na jakas przyzwoita oferte zakupu alu+opon zima hehehe

czyli do wiosny, wtedy są najlepsze okazje, po sezonie 70% taniej :grin::polew:

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

ja nawet auta nie mam :grin:

to jestes wiekszy kozak niz ja hehee

nie to ze czekam na snieg, poprostu czekam na jakas przyzwoita oferte zakupu alu+opon zima hehehe

w ASO są promocje :decayed:

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

ja nawet auta nie mam :grin:

to jestes wiekszy kozak niz ja hehee

nie to ze czekam na snieg, poprostu czekam na jakas przyzwoita oferte zakupu alu+opon zima hehehe

czyli do wiosny, wtedy są najlepsze okazje, po sezonie 70% taniej :grin::polew:

moze zima w tym roku bedzie lagodna hehe

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

ja nawet auta nie mam :grin:

to jestes wiekszy kozak niz ja hehee

nie to ze czekam na snieg, poprostu czekam na jakas przyzwoita oferte zakupu alu+opon zima hehehe

w ASO są promocje :decayed:

jakbym w ASO kupił na zimę alu i gumy to bym potroił wartość hebla :decayed:

Opublikowano
leszcze :grin: ja nawet niemam jeszcze kupionych zimowek hehe :facepalm:

ja nawet auta nie mam :grin:

to jestes wiekszy kozak niz ja hehee

nie to ze czekam na snieg, poprostu czekam na jakas przyzwoita oferte zakupu alu+opon zima hehehe

w ASO są promocje :decayed:

jakbym w ASO kupił na zimę alu i gumy to bym potroił wartość hebla :decayed:

oczywiście nie mniejsze niż 18" :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

wszyscy pija? cisza jak makiem zasiał :shock3:

Opublikowano

zamułka w doma

Opublikowano
wszyscy pija? cisza jak makiem zasiał :shock3:

ja na sucho ...pod tel. w pracy jestem :thumbdown:

Opublikowano

a ja na 20-sta do CSF`u spadam :naughty: Stasiu niedaleko bede :whistling:

Opublikowano
zamułka w doma

mam to samo

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

91efef270285d196a2c077f3a7b835ef.jpg?1351242834

Opublikowano
wszyscy pija? cisza jak makiem zasiał :shock3:

piwko jest na wieczór :naughty:

Opublikowano

mnie odwiedził jameson :decayed:

jamesons.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

zamułka w doma

co ty gadasz, bez kielonka :facepalm:

poszedł maile do Ciebie

Opublikowano
mnie odwiedził jameson :decayed:

http://s10.postimage.org/pujl5e485/jamesons.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

zamułka w doma

co ty gadasz, bez kielonka :facepalm:

poszedł maile do Ciebie

no bez bez, dziś spokój :decayed:

spoko zaraz obczaję maila bo w sumie ciekawy jestem :wink:

Opublikowano

Wy lepiej żadnych dilów nie róbcie :decayed:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Oferta - Audi A4 - pełna książka serwisowa, uszkodzona tylko karoseria, zawieszenie nienaruszone, możliwość transportu do klienta,

myślę, że się opłaca :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.