Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty: Więc Arturoo nie powinieneś być głodny.:grin:

kurna jakoś nie czuję się specjalnie najedzony :grin:

może dlatego, że laseczka się ciulnęła i dała jeden za dużo a jak to mówią kradzione nie tuczy :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w koncu w domu

dzieki za spota i kebaby

Opublikowano
cena mi się podoba :kox:

a ten cały Wojtasaudi czy jak on tam skomentował 4k w dół i pójdzie a za swojego polifta krzyczał na początku 19 czy 20k a sprzedał za 16k choć pewnie w realu za 15-14 tylko się przyznać nie chciał :grin:

ja bym chciał za swojego 20k, bardziej realnie 18, a jakbym miał sprzedawać, to pewnie los kazałby mi brać 17k i sprzedawać :kwasny:

Na szczęście narazie nie muszę sprzedawać, tylko cieszyć się jazdą poczciwym AJMem :grin:

Opublikowano
byłem wcześniej tylko jeszcze kolacje musiałem opędzlować:kox:

tasiemca masz :wink:

Opublikowano
:naughty: Więc Arturoo nie powinieneś być głodny.:grin:

kurna jakoś nie czuję się specjalnie najedzony :grin:

może dlatego, że laseczka się ciulnęła i dała jeden za dużo a jak to mówią kradzione nie tuczy :grin:

tak mówią :wink:

Opublikowano

to psyt i TVN :decayed:

Opublikowano

Planowano zamach terrorystyczny na polskie władze | rp.pl

szkoda ze mu sie nie udalo :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

cena mi się podoba :kox:

a ten cały Wojtasaudi czy jak on tam skomentował 4k w dół i pójdzie a za swojego polifta krzyczał na początku 19 czy 20k a sprzedał za 16k choć pewnie w realu za 15-14 tylko się przyznać nie chciał :grin:

ja bym chciał za swojego 20k, bardziej realnie 18, a jakbym miał sprzedawać, to pewnie los kazałby mi brać 17k i sprzedawać :kwasny:

Na szczęście narazie nie muszę sprzedawać, tylko cieszyć się jazdą poczciwym AJMem :grin:

AJM najlepszy silnik :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

tyle przygotowań ......ehh i kasa poszła się j....ć :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

to psyt i TVN :decayed:

młody szczur :decayed:

Opublikowano
byłem wcześniej tylko jeszcze kolacje musiałem opędzlować:kox:

tasiemca masz :wink:

czasem jest a czesem brak a dzisiaj akurat był:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

zmykam do wyra spalić kebaby:whistling:

Opublikowano
byłem wcześniej tylko jeszcze kolacje musiałem opędzlować:kox:

tasiemca masz :wink:

czasem jest a czesem brak a dzisiaj akurat był:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

zmykam do wyra spalić kebaby:whistling:

z pełnym brzuszkiem wygodniej na lenia :decayed:

Opublikowano

a zaraz Madzia ale bym ją brał :naughty:

Opublikowano
byłem wcześniej tylko jeszcze kolacje musiałem opędzlować:kox:

tasiemca masz :wink:

czasem jest a czesem brak a dzisiaj akurat był:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

zmykam do wyra spalić kebaby:whistling:

z pełnym brzuszkiem wygodniej na lenia :decayed:

będzie leżał i odpoczywał :grin:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
a zaraz Madzia ale bym ją brał :naughty:

znam tu u Was jednego co pewnie ją miał :decayed:

Opublikowano

gdyby była z 10lat młodsza to miałaby u mnie szanse...nawet na stały związek

Opublikowano

mykam też, rano w trase

psyt.. :wink:

Opublikowano

A co Ty myślałeś że po dwóch kebabach i kolacji jest jeszcze w stanie zrobić innego :polew:

Opublikowano
a zaraz Madzia ale bym ją brał :naughty:

znam tu u Was jednego co pewnie ją miał :decayed:

chciałaby :decayed:

Opublikowano
gdyby była z 10lat młodsza to miałaby u mnie szanse...nawet na stały związek
Jaki wybredny :grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.