Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pijecie co bo wychodzi na to że sam tutaj sącze browara :decayed:

zajadę do domu i wodą ognistą zaleję się do towarzystwa Tobie :wink::decayed::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK na Ciebie zawsze mozna liczyc ... znow Żory i Knurów pija na katowicach :polew::polew::polew: a katowickich nie ma :polew::polew:

Opublikowano
OK na Ciebie zawsze mozna liczyc ... znow Żory i Knurów pija na katowicach :polew::polew::polew: a katowickich nie ma :polew::polew:

co niema co niema :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie pijecie ze Staskiem po powrocie :naughty::whistling::decayed:

Opublikowano

psyt :)

Mario na kamerce troche straciles kasiorki chyba?

Opublikowano

Nie czemu ??? Moja ja kupiła ... :wink::decayed::grin: Została jednak jest juz podłaczona na stałe i ma się bardzo dobrze. Zostawiam ten standardowy model i ni ekombinuje z tym lepszym. Jest OK tylko najlepiej filmiki ogladać na połowe ekranu a nie na całym i jest spoko ...

Opublikowano
Nie czemu ??? Moja ja kupiła ... :wink::decayed::grin: Została jednak jest juz podłaczona na stałe i ma się bardzo dobrze. Zostawiam ten standardowy model i ni ekombinuje z tym lepszym. Jest OK tylko najlepiej filmiki ogladać na połowe ekranu a nie na całym i jest spoko ...

hehehe to twoja cie wyjebala hehehe

Opublikowano
Nie czemu ??? Moja ja kupiła ... :wink::decayed::grin: Została jednak jest juz podłaczona na stałe i ma się bardzo dobrze. Zostawiam ten standardowy model i ni ekombinuje z tym lepszym. Jest OK tylko najlepiej filmiki ogladać na połowe ekranu a nie na całym i jest spoko ...

hehehe to twoja cie wyjebala hehehe

Nie ... zalicytowałem sobie z jej konta moja ukryta cene minimalna ... :wink: i to ja ją dziś wyjeb... a ni eona mnie ... :polew:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:

no wróciłem z Bielska z 60tki Pilsnerek psssssyt i w kimono :decayed:

Opublikowano
:hi:

no wróciłem z Bielska z 60tki Pilsnerek psssssyt i w kimono :decayed:

ee to kulturka widze hehe

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Nie czemu ??? Moja ja kupiła ... :wink::decayed::grin: Została jednak jest juz podłaczona na stałe i ma się bardzo dobrze. Zostawiam ten standardowy model i ni ekombinuje z tym lepszym. Jest OK tylko najlepiej filmiki ogladać na połowe ekranu a nie na całym i jest spoko ...

hehehe to twoja cie wyjebala hehehe

Nie ... zalicytowałem sobie z jej konta moja ukryta cene minimalna ... :wink: i to ja ją dziś wyjeb... a ni eona mnie ... :polew:

:polew::polew::polew::polew:

ja yhym hehehe

Opublikowano

Słaba ta 60 tka :grin:

Opublikowano

dobrze było wódeczka, jedzonko i przy okazji obejrzałem jedną furkę :whistling:

Opublikowano
dobrze było wódeczka, jedzonko i przy okazji obejrzałem jedną furkę :whistling:

Jaką ??

Opublikowano

dobra jestem w domu :banan: ....no to zdrówko :wink:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

a coś takiego tylko

PEUGEOT 407SW! 2,HDI! PANORAMA XENON SKÓRA PLATYNA (2844717005) - motoAllegro

mam dosyć szukania B5 politów czy b6 ze słabym wypasem i jakby na to nie patrzeć auta 10-cio letnie i więcej wychaśtane a taki francuz - na bank nie jeździł tym małolat, który upala itp, wypas konkretny, tą która oglądałem 2008r, może kiedyś będzie mnie stać na Audi - no zawsze mogę sprzedać motor i dołożyć do Audi ale nie zrezygnuję z tego fun'u który daje motor :doh:

Opublikowano

to wcale nie jest głupie podejście....ale ja też się kiedyś napaliłem na młodego żabojada....miesiąc strzymałem....sprzedałem i kupiłem stare audi :facepalm::decayed:

Opublikowano
a coś takiego tylko

PEUGEOT 407SW! 2,HDI! PANORAMA XENON SKÓRA PLATYNA (2844717005) - motoAllegro

mam dosyć szukania B5 politów czy b6 ze słabym wypasem i jakby na to nie patrzeć auta 10-cio letnie i więcej wychaśtane a taki francuz - na bank nie jeździł tym małolat, który upala itp, wypas konkretny, tą która oglądałem 2008r, może kiedyś będzie mnie stać na Audi - no zawsze mogę sprzedać motor i dołożyć do Audi ale nie zrezygnuję z tego fun'u który daje motor :doh:

no cos w tym jest

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.