Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super pomarańczka ... :slina: takie B5 to ja rozumiem ... :naughty:

Pyrsk i Tekken na HBO:naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto tam jeszcze nie deklarował się na imprezkę 19.01 ??

ucho? akjam? kezor? krolu? soprano? adasko ? OKO ? seski? gregory?

wiem, że niektórych nie wymieniłem, z niektórymi jest kontakt sporadyczny, z niektórymi poprzez list w butlece, a z niektórymi w ogóle....

pisać co i jak bo takie imprezy zdarzają się tylko kilka razy w roku.... :whistling:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

no fajna, fajna :kox::decayed:

przecież Ty się nie znasz na motoryzacji :decayed:

PS Jedziesz jutro do Żor ?

Opublikowano
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

Opublikowano
kto tam jeszcze nie deklarował się na imprezkę 19.01 ??

ucho? akjam? kezor? krolu? soprano? adasko ? OKO ? seski? gregory?

wiem, że niektórych nie wymieniłem, z niektórymi jest kontakt sporadyczny, z niektórymi poprzez list w butlece, a z niektórymi w ogóle....

pisać co i jak bo takie imprezy zdarzają się tylko kilka razy w roku.... :whistling:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

no fajna, fajna :kox::decayed:

przecież Ty się nie znasz na motoryzacji :decayed:

PS Jedziesz jutro do Żor ?

Ja napisałem swoje już :whistling:

Opublikowano
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

liczę na Ciebie jeszcze my nie pili :naughty:

Opublikowano
kto tam jeszcze nie deklarował się na imprezkę 19.01 ??

ucho? akjam? kezor? krolu? soprano? adasko ? OKO ? seski? gregory?

wiem, że niektórych nie wymieniłem, z niektórymi jest kontakt sporadyczny, z niektórymi poprzez list w butlece, a z niektórymi w ogóle....

pisać co i jak bo takie imprezy zdarzają się tylko kilka razy w roku.... :whistling:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

no fajna, fajna :kox::decayed:

przecież Ty się nie znasz na motoryzacji :decayed:

PS Jedziesz jutro do Żor ?

Ja napisałem swoje już :whistling:

jeździsz Seatem, zaszło małe nieporozumienie.

Skontaktuje się z Tobą nowy rezacz na katowickich - Miszka :naughty:

Opublikowano
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

liczę na Ciebie jeszcze my nie pili :naughty:

No właśnie nie wiem jak to się stało... :pali:

Opublikowano
kto tam jeszcze nie deklarował się na imprezkę 19.01 ??

ucho? akjam? kezor? krolu? soprano? adasko ? OKO ? seski? gregory?

wiem, że niektórych nie wymieniłem, z niektórymi jest kontakt sporadyczny, z niektórymi poprzez list w butlece, a z niektórymi w ogóle....

pisać co i jak bo takie imprezy zdarzają się tylko kilka razy w roku.... :whistling:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

no fajna, fajna :kox::decayed:

przecież Ty się nie znasz na motoryzacji :decayed:

PS Jedziesz jutro do Żor ?

Ja napisałem swoje już :whistling:

jeździsz Seatem, zaszło małe nieporozumienie.

Skontaktuje się z Tobą nowy rezacz na katowickich - Miszka :naughty:

Niech wącha brzydkie bąki a ja tam wpadne chocby rowerem :polew:

:polew::polew:

Opublikowano
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

liczę na Ciebie jeszcze my nie pili :naughty:

No właśnie nie wiem jak to się stało... :pali:

to też można by ten tego ale przed nie po wódzie :kox:

Opublikowano
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

liczę na Ciebie jeszcze my nie pili :naughty:

No właśnie nie wiem jak to się stało... :pali:

to też można by ten tego ale przed nie po wódzie :kox:

a później wpadnie Wam wpie*dolić devastation :kox:

Opublikowano
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

liczę na Ciebie jeszcze my nie pili :naughty:

No właśnie nie wiem jak to się stało... :pali:

to też można by ten tego ale przed nie po wódzie :kox:

:naughty:
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

liczę na Ciebie jeszcze my nie pili :naughty:

No właśnie nie wiem jak to się stało... :pali:

to też można by ten tego ale przed nie po wódzie :kox:

a później wpadnie Wam wpie*dolić devastation :kox:

Że niby co? :mysli:
Opublikowano
[...]

:slina::slina:

to po prawej :kox::kox:

http://imageshack.us/a/img545/2753/a420i.jpg

Kosa! :kox:

Co do imprezki to się określę na początku tygodnia. :cool:

liczę na Ciebie jeszcze my nie pili :naughty:

No właśnie nie wiem jak to się stało... :pali:

to też można by ten tego ale przed nie po wódzie :kox:

a później wpadnie Wam wpie*dolić devastation :kox:

:polew:

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

akjam to

http://a4-klub.pl/slaskie-91/tacierzynstwo-191446/index46.html

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

tam masz post co devastation zrobił synowi za jaranie trawy :kox:

Opublikowano

nie nadużywaj słowa "traw*" bo wpadnie na nasz spot CBŚ... i *h*j - kebaba nie zjem :whistling:

Opublikowano
nie nadużywaj słowa "traw*" bo wpadnie na nasz spot CBŚ... i *h*j - kebaba nie zjem :whistling:

Ty to jeszcze ....a co ja mam powiedzieć :decayed:

Opublikowano
nie nadużywaj słowa "traw*" bo wpadnie na nasz spot CBŚ... i *h*j - kebaba nie zjem :whistling:

Ty to jeszcze ....a co ja mam powiedzieć :decayed:

a smak cały czas jest.... :whistling:

Opublikowano

No :wink:

Opublikowano

czas spać :wink::hi:

Opublikowano

Wygrzeje w wannie stare kości bo zmarzłem w BB i też ide nyny ...:hi:

Opublikowano
nie nadużywaj słowa "traw*" bo wpadnie na nasz spot CBŚ... i *h*j - kebaba nie zjem :whistling:

pocisk:polew:

Opublikowano

Staruchy :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.