Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trzy wiadomości z dzisiaj:

- będę wujkiem

- będę ojcem

- moja siostra nie bierze pigułek

:polew::polew::polew:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Trzy wiadomości z dzisiaj:

- będę wujkiem

- będę ojcem

- moja siostra nie bierze pigułek

:polew::polew::polew:

Współczuje! :nabijasie: :nabijasie:

:decayed:

Opublikowano

pierwsze wynika z trzeciego :decayed:

gratki .....Ty cały alkohol stawiasz w sobotę :grin:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

pierwsze wynika z trzeciego :decayed:

gratki .....Ty cały alkohol stawiasz w sobotę :grin:

kurfa jakoś to wolne muszę załatwić :facepalm::decayed:

Opublikowano
pierwsze wynika z trzeciego :decayed:

gratki .....Ty cały alkohol stawiasz w sobotę :grin:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

pierwsze wynika z trzeciego :decayed:

gratki .....Ty cały alkohol stawiasz w sobotę :grin:

kurfa jakoś to wolne muszę załatwić :facepalm::decayed:

W takim wypadku też muszę to pochytać.:naughty:
Opublikowano

nie wiem czemu ale letnie alu mi się widzą :wink:

dobry kolor furki

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

nówki lampy ...zbvyt ładne jak na te z szóstek w tym roczniku ?? :wink:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

stan ta poprzednia :whistling::naughty:

Opublikowano

nie wiem czemu ale letnie alu mi się widzą :wink:

dobry kolor furki

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

nówki lampy ...zbvyt ładne jak na te z szóstek w tym roczniku ?? :wink:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

stan ta poprzednia :whistling::naughty:

nówki, czyli będą dobrze świeciły :decayed:

to auto więcej mogło stać w garażu, co widać po przebiegu, choć nie jest napisane unfallfrei :wink:

To, że bity- to nic nie szkodzi, byle był dobrze zrobiony :naughty:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

PS. ta ma przebieg podobny i reflektory chyba w stanie podobnym, z resztą jak przebieg

PS. 2 Ale ma kiere :decayed:

Gebrauchtwagen: Audi, A6, Avant 1.8 T quattro, Benzin,

Opublikowano

myślisz ,że sedan jest maly ??

Opublikowano

i Ci później na forum będą pisać wywieź to drzewo do lasu :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
myślisz ,że sedan jest maly ??

nie, ale nie podoba mi się buda :wink:

PS. i ostatni, który zwrócił moją uwagę, ak widać nie ma za dużo w czym wybierać. A w DE trzeba liczyć 8-10k euro za dobrą sztukę :kwasny:

Gebrauchtwagen: Audi, A6, Avant 2.7 T quattro, Benzin,

Opublikowano

Warto zapłacić za dobra sztuke. :wink4:

Opublikowano
Warto zapłacić za dobra sztuke. :wink4:

zwłaszcza za klubową :decayed:

Opublikowano
Warto zapłacić za dobra sztuke. :wink4:

no coś o tym wiem :decayed:

Opublikowano
Warto zapłacić za dobra sztuke. :wink4:

zwłaszcza za klubową :decayed:

:decayed:

Warto zapłacić za dobra sztuke. :wink4:

no coś o tym wiem :decayed:

:naughty:

Opublikowano

spadam w kime :hi:

Opublikowano
spadam w kime :hi:

:hi:

Opublikowano
spadam w kime :hi:

:hi:

Opublikowano

no ja też lecę :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.