Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra zrozumiałem nic już nie pisze :/

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kebabożercy !

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:doh:

Opublikowano

a w weekend :

:polew::polew:

Opublikowano
dobra zrozumiałem nic już nie pisze :/

:kox::kox:

Opublikowano
:decayed: zbieram na bilet, dokladnie akjam :wink:

Stasiu za tydzien odpale Ci polowe z zebranej sumy...:decayed:

A już miałem szukać tego biletu po taniości...

:whistling:

Kebabożercy !
Mniam! :naughty:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

a w weekend :

:polew::polew:

:naughty::naughty:

Opublikowano
Kebabożercy !

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:doh:

nie dziadziej ino na spota wpadaj :doh:

Opublikowano

dla Ciebie oczywiscie akjam druga polowa :whistling::wink:

Opublikowano
Kebabożercy !

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:doh:

nie dziadziej ino na spota wpadaj :doh:

No! :good:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

dla Ciebie oczywiscie akjam druga polowa :whistling::wink:

:kox:

Opublikowano
Kebabożercy !

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:doh:

nie dziadziej ino na spota wpadaj :doh:

Oko byl na spocie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

wogole Oko musisz sie poznac z Uchem :decayed::grin::grin: :kox::kox::kox::polew::polew:

Opublikowano

po kebabie :hi:

Mirek stawiasz browar ,że Cię bezpiecznie odprowadziłem do zjazdu z A1 :polew::polew::polew::polew::polew:

ale wrażenia zapalenia się białych świateł jadąc za Miszką

bezcenne

:grin:

wiem o czym mówisz .....:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

mi powiedział ,że gasną po jakimś czasie....i jest spokój.....chwilę za nim jechałem w zeszłym tygodniu .....jak przydupił ze wstecznego na dwupasie to myślałem ,że mi ktoś z przeciwka leci pod prąd :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Kebabożercy !

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:doh:

nie dziadziej ino na spota wpadaj :doh:

byłem dziś to na spocie był tylko Kędzior i Max, reszta od spota woli kebaby :decayed:

Opublikowano

no i pyrsk :wink:

Opublikowano
Kebabożercy !

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:doh:

nie dziadziej ino na spota wpadaj :doh:

Oko byl na spocie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

wogole Oko musisz sie poznac z Uchem :decayed::grin::grin: :kox::kox::kox::polew::polew:

Myślałem że Ucho poznam dzisiaj :whistling:

Opublikowano
no i pyrsk :wink:

tylko nie psuj...jak ostatnio:decayed:

Opublikowano

swietnie :whistling:

Opublikowano
po kebabie :hi:

Mirek stawiasz browar ,że Cię bezpiecznie odprowadziłem do zjazdu z A1 :polew::polew::polew::polew::polew:

ale wrażenia zapalenia się białych świateł jadąc za Miszką

bezcenne

:grin:

wiem o czym mówisz .....:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

mi powiedział ,że gasną po jakimś czasie....i jest spokój.....chwilę za nim jechałem w zeszłym tygodniu .....jak przydupił ze wstecznego na dwupasie to myślałem ,że mi ktoś z przeciwka leci pod prąd :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

to są obrysówki USA :polew:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
po kebabie :hi:

Mirek stawiasz browar ,że Cię bezpiecznie odprowadziłem do zjazdu z A1 :polew::polew::polew::polew::polew:

ale wrażenia zapalenia się białych świateł jadąc za Miszką

bezcenne

:grin:

wiem o czym mówisz .....:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

mi powiedział ,że gasną po jakimś czasie....i jest spokój.....chwilę za nim jechałem w zeszłym tygodniu .....jak przydupił ze wstecznego na dwupasie to myślałem ,że mi ktoś z przeciwka leci pod prąd :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

te typy tak mają

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

on zawsze na wstecznym jezdzi

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

zdrówko

rum z kolą

:thumbup1:

Opublikowano

psyt tyskie :decayed:

Opublikowano
no i pyrsk :wink:

tylko nie psuj...jak ostatnio:decayed:

jutro na 16 więc nie wiem jak to będzie :decayed::wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.