Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na TVN Style - program o piwie :decayed:

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

pitu pitu

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

pitu pitu

prawda w oczy kole :grin:

co ci niedomaga ?

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

:polew:

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

pitu pitu

prawda w oczy kole :grin:

co ci niedomaga ?

cos z ukladem hamulcowym, dzisiaj mi sie kontrolka zaswiecila po odpaleniu auta ale po przejechaniu 100m zgasla i jest ok, ale wolalbym to sprawdzic czy cos nie wyskoczylo na kompie

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

pitu pitu

prawda w oczy kole :grin:

co ci niedomaga ?

cos z ukladem hamulcowym, dzisiaj mi sie kontrolka zaswiecila po odpaleniu auta ale po przejechaniu 100m zgasla i jest ok, ale wolalbym to sprawdzic czy cos nie wyskoczylo na kompie

zgasła, to czy msie przejmujesz.... :decayed:

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

pitu pitu

prawda w oczy kole :grin:

co ci niedomaga ?

cos z ukladem hamulcowym, dzisiaj mi sie kontrolka zaswiecila po odpaleniu auta ale po przejechaniu 100m zgasla i jest ok, ale wolalbym to sprawdzic czy cos nie wyskoczylo na kompie

zgasła, to czy msie przejmujesz.... :decayed:

wole sobie sprawdzic ;) uciekam do wyrka bajo

Opublikowano

Oferta - Audi A6 - AUDI A6 QUATTRO 2.7 BI TURBO  UWAGA!!! AUTO SWIEZO PO WYMIANIE 2 TURBIN W MIELCU (POSIADAJĄ ROCZNĄ GWARANCJI BEZ LIMITU K :eusathink:

Jak to jest z tylnymi lampami w A6? Kiedy mają biały klosz ze wstecznego ? Bo widzę, że w autach 2002r jest z tym różnie :doh:

Opublikowano
Oferta - Audi A6 - AUDI A6 QUATTRO 2.7 BI TURBO* UWAGA!!! AUTO SWIEZO PO WYMIANIE 2 TURBIN W MIELCU (POSIADAJĄ ROCZNĄ GWARANCJI BEZ LIMITU K :eusathink:

Jak to jest z tylnymi lampami w A6? Kiedy mają biały klosz ze wstecznego ? Bo widzę, że w autach 2002r jest z tym różnie :doh:

to nie forum A6 :decayed:

takiego smoka szukasz ? junkersa byś montował ? :decayed:

Opublikowano
Oferta - Audi A6 - AUDI A6 QUATTRO 2.7 BI TURBO* UWAGA!!! AUTO SWIEZO PO WYMIANIE 2 TURBIN W MIELCU (POSIADAJĄ ROCZNĄ GWARANCJI BEZ LIMITU K :eusathink:

Jak to jest z tylnymi lampami w A6? Kiedy mają biały klosz ze wstecznego ? Bo widzę, że w autach 2002r jest z tym różnie :doh:

to nie forum A6 :decayed:

takiego smoka szukasz ? junkersa byś montował ? :decayed:

rozważam zakup A6 C5. bo na C6 mnie nie stać... z resztą szkoda mi kasy na auto

2.5TDI odpada, 1.8T niedostępne, z resztą to żere prawie tyle co 2.7 BiT :wink: no i musi być Quattro.

BTW Dzisiaj robiłem jazdę próbną C6 3.0 tdi- jednak q robi fciul różnicy :facepalm::kox::kox:

Opublikowano
Oferta - Audi A6 - AUDI A6 QUATTRO 2.7 BI TURBO* UWAGA!!! AUTO SWIEZO PO WYMIANIE 2 TURBIN W MIELCU (POSIADAJĄ ROCZNĄ GWARANCJI BEZ LIMITU K :eusathink:

Jak to jest z tylnymi lampami w A6? Kiedy mają biały klosz ze wstecznego ? Bo widzę, że w autach 2002r jest z tym różnie :doh:

Stasiu w 02r był lift zmienili lampy tył, blende rejstracji na czarną i zderzak przód

to masz przed liftem

Opublikowano

no C6 tyż mi się podoba ale jeszcze długo długo nie będzie mnie na nie stać :grin:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Oferta - Audi A6 - AUDI A6 QUATTRO 2.7 BI TURBO* UWAGA!!! AUTO SWIEZO PO WYMIANIE 2 TURBIN W MIELCU (POSIADAJĄ ROCZNĄ GWARANCJI BEZ LIMITU K :eusathink:

Jak to jest z tylnymi lampami w A6? Kiedy mają biały klosz ze wstecznego ? Bo widzę, że w autach 2002r jest z tym różnie :doh:

Stasiu w 02r był lift zmienili lampy tył, blende rejstracji na czarną i zderzak przód

to masz przed liftem

proszę jaki spec :wink:

ps Ucho jedziesz ze mną jutro ?

Opublikowano
Oferta - Audi A6 - AUDI A6 QUATTRO 2.7 BI TURBO* UWAGA!!! AUTO SWIEZO PO WYMIANIE 2 TURBIN W MIELCU (POSIADAJĄ ROCZNĄ GWARANCJI BEZ LIMITU K :eusathink:

Jak to jest z tylnymi lampami w A6? Kiedy mają biały klosz ze wstecznego ? Bo widzę, że w autach 2002r jest z tym różnie :doh:

Stasiu w 02r był lift zmienili lampy tył, blende rejstracji na czarną i zderzak przód

to masz przed liftem

to pier*dole :grin:

Opublikowano

Stan gazowałbyś żyda ?

Opublikowano
Stan gazowałbyś żyda ?

pewne rzeczy się pokomplikowały więc raczej odpuszczę teraz zmianę auta.

A czy bym gazował... musiałbym to przekalkulować :wink: te silniki chyba nieźle znoszą gaz :whistling:

Opublikowano

Stasiu jeszcze lusterko prawe dali duże tak to wygląda

DSC03132.jpg

<br /><br />

DSC03129.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

lepszych na kompie nie mam

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Miszka jezeli bede to sie pisze, ale jutro moge jechac w trase

Opublikowano
Stan gazowałbyś żyda ?

pewne rzeczy się pokomplikowały więc raczej odpuszczę teraz zmianę auta.

A czy bym gazował... musiałbym to przekalkulować :wink: te silniki chyba nieźle znoszą gaz :whistling:

zależy ile będziesz jeździł ale montaż do 2.7 to pewnie koło 5k

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

jak nie lepiej

Opublikowano

Top Gear :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.