Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zastanawiam się nad założeniem nowego wątku pt:

Ile(i czego) dziś wypiłem :decayed:

zaczniemy od 19.01 :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty: Ale ludka zostaw.

he ludek jest wporzowy zostanie :naughty:

Opublikowano

qr** i jak tu nie walić jak właśnie sie dowiedziałem, że moja kumpela walczy o życie po tym jak jakiś sk***iel wjechał jej na czołówke i zmasakrował ją i auto

Opublikowano
:naughty: Ale ludka zostaw.

he ludek jest wporzowy zostanie :naughty:

:good: Podobny do Ciebie jak nic.:naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

qr** i jak tu nie walić jak właśnie sie dowiedziałem, że moja kumpela walczy o życie po tym jak jakiś sk***iel wjechał jej na czołówke i zmasakrował ją i auto

:kwasny:

Opublikowano
qr** i jak tu nie walić jak właśnie sie dowiedziałem, że moja kumpela walczy o życie po tym jak jakiś sk***iel wjechał jej na czołówke i zmasakrował ją i auto

:kwasny::kwasny:

Opublikowano

niezła kapa :thumbdown:

Opublikowano

Miazga z tego auta.:shock3:

Opublikowano
:hi:ale dzis na Pilsku byly fajne warunki :decayed: niedawno wrocilem i nic tylko chill :wink:

a jak nartki się spisały ?

Opublikowano

akjam, z niej też miazga niestety :/ Lekarze nie dają juz praktycznie żadnych szans. Ta tojka to już leciwe autko było, ale sprawne technicznie, lać i jeździć. Nie znasz dnia i godziny na drodze. Debil miał 140 na budziku w momencie uderzenia, oczywiście wyszedł bez zadrapania z auta.

Opublikowano
:kwasny: Jedziesz zgodnie z przepisami i jakiś debil Cię miażdży.
Opublikowano

Wiem, że to nic nie zmieni, a koleś powinien sporo posiedzieć :thumbdown:

Póki nie będą u nas budować bezpiecznych dróg, a stawiać tylko fotoradary- dobrze nigdy nie będzie :thumbdown:

Opublikowano

ale masakra ;/

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Wiem, że to nic nie zmieni, a koleś powinien sporo posiedzieć :thumbdown:

Póki nie będą u nas budować bezpiecznych dróg, a stawiać tylko fotoradary- dobrze nigdy nie będzie :thumbdown:

rzad ma na ten temat inne zdanie :wallbash:

Opublikowano
Wiem, że to nic nie zmieni, a koleś powinien sporo posiedzieć :thumbdown:

Póki nie będą u nas budować bezpiecznych dróg, a stawiać tylko fotoradary- dobrze nigdy nie będzie :thumbdown:

Poza drogami trzeba mieć jeszcze rozum i wyobraźnię aby poruszać się po drodze. Jak ktoś chce pozapierdalac to niech się wybierze na tor a nie po publicznych drogach uprawiać zabawy!

Opublikowano
Wiem, że to nic nie zmieni, a koleś powinien sporo posiedzieć :thumbdown:

Póki nie będą u nas budować bezpiecznych dróg, a stawiać tylko fotoradary- dobrze nigdy nie będzie :thumbdown:

Poza drogami trzeba mieć jeszcze rozum i wyobraźnię aby poruszać się po drodze. Jak ktoś chce pozapierdalac to niech się wybierze na tor a nie po publicznych drogach uprawiać zabawy!

oczywiście, ale głupota była, jest i będzie... :kwasny:

Bezpieczne drogi, surowe kary za jazdę na bani ( nie jakieś 500zł i utrata prawka, a 5000zł i roboty społeczne). Pewnie jeszcze kilka pomysłów by się znalazło. Ale niestety rządzą nami debile :thumbdown:

Opublikowano

Dokładnie tak! Za niskie kary i mandaty za głupotę!

Opublikowano

a poza tym to : :kox::kox:

:polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Wiem, że to nic nie zmieni, a koleś powinien sporo posiedzieć :thumbdown:

Póki nie będą u nas budować bezpiecznych dróg, a stawiać tylko fotoradary- dobrze nigdy nie będzie :thumbdown:

Poza drogami trzeba mieć jeszcze rozum i wyobraźnię aby poruszać się po drodze. Jak ktoś chce pozapierdalac to niech się wybierze na tor a nie po publicznych drogach uprawiać zabawy!

amen. Sam chętnie wyszalałbym się na torze albo jakimś offroadzie polatać bokami, ale nie ma po prostu gdzie, a na głupawki i kręcenie bączków pod centrum handlowym już jestem za stary :wink:

Opublikowano
Wiem, że to nic nie zmieni, a koleś powinien sporo posiedzieć :thumbdown:

Póki nie będą u nas budować bezpiecznych dróg, a stawiać tylko fotoradary- dobrze nigdy nie będzie :thumbdown:

Poza drogami trzeba mieć jeszcze rozum i wyobraźnię aby poruszać się po drodze. Jak ktoś chce pozapierdalac to niech się wybierze na tor a nie po publicznych drogach uprawiać zabawy!

amen. Sam chętnie wyszalałbym się na torze albo jakimś offroadzie polatać bokami, ale nie ma po prostu gdzie, a na głupawki i kręcenie bączków pod centrum handlowym już jestem za stary :wink:

jak chcesz się wyszaleć to wpadnij 19.01 do City Rocka :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.