Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Stasiu jeszcze lusterko prawe dali duże tak to wygląda

Miszka jezeli bede to sie pisze, ale jutro moge jechac w trase

ok będziemy w kontakcie :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

te kto ostatnio vagował hebla ???

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

te kto ostatnio vagował hebla ???

ja jeżdżę na spoty nawet jak auta nie mam :whistling:

kierwa :facepalm:

http://a4-klub.pl/kosz-31/alkoholu-dzis-wypiles-257984/#post3255576

Opublikowano

stanley to kiedy zakup A6 ?

Opublikowano

ale wiem która zielona menda go wy***ała do hasioka

Opublikowano
Stan gazowałbyś żyda ?

pewne rzeczy się pokomplikowały więc raczej odpuszczę teraz zmianę auta.

A czy bym gazował... musiałbym to przekalkulować :wink: te silniki chyba nieźle znoszą gaz :whistling:

nitro i .uj :naughty::decayed:

Opublikowano
stanley to kiedy zakup A6 ?

Na pewno nie w tym roku :wink:

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

te kto ostatnio vagował hebla ???

ja jeżdżę na spoty nawet jak auta nie mam :whistling:

kierwa :facepalm:

http://a4-klub.pl/kosz-31/alkoholu-dzis-wypiles-257984/#post3255576

ani nie gadaj.....zero luzu w tych synkach :wallbash::facepalm:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

ale wiem która zielona menda go wy***ała do hasioka

napisz na pw

Opublikowano
jesli mozecie to wzialby ktos na jutro kompa, i sprawdzil mi autko, bo cos niebangla :wink:

no k**wa nie wierzę normalnie stałeś się jednym z nich...tych co przyjeżdżają na spota jak tylko się coś w aucie jebie :grin:

te kto ostatnio vagował hebla ???

ja jeżdżę na spoty nawet jak auta nie mam :whistling:

kierwa :facepalm:

http://a4-klub.pl/kosz-31/alkoholu-dzis-wypiles-257984/#post3255576

ja ostatnio też tak mam :wink:

z dojazdem

Opublikowano

zadzwonie do frajera i naprawi co zepsuł :wink::decayed:

Opublikowano

nie mógł to byc wihu, pewnie jego żona zalogowała się na jego login :grin:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

PS. Podobno Poziek nie pije i brzydzi się alkonami, więc pewnie to On :wink:

Opublikowano

Wihu na pewno nie....nie zaryzykował by swoją b7 przetarcia bocznego z b5 ze swojej winy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

2 lata temu Poźka poznałem jak walił jakąś wiśniówkę z gwinta na dzień dobry .....więc on też jest "swój"...:decayed:

Opublikowano
Wihu na pewno nie....nie zaryzykował by swoją b7 przetarcia bocznego z b5 ze swojej winy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

2 lata temu Poźka poznałem jak walił jakąś wiśniówkę z gwinta na dzień dobry .....więc on też jest "swój"...:decayed:

mam wrażenie, że Poziek jest w 1/4 Ślązakiem :decayed:

Opublikowano

dobra to gdzie dziś pijemy ???

tu?? ....to pyrsk :decayed:

Opublikowano

ja juz nic nie mam :kwasny:

Opublikowano

a ja dla Ciebie cuś mam .....jak ktoś ode mnie pojedzie jutro do Was to poproszę by robił za kuriera :wink::decayed:

Opublikowano

jutro spocik :decayed::decayed::banan::banan::decayed::decayed:

Opublikowano
a ja dla Ciebie cuś mam .....jak ktoś ode mnie pojedzie jutro do Was to poproszę by robił za kuriera :wink::decayed:

nie wygłupiaj się :wink:

Opublikowano

jak Stasiu nie chce to dla mnie to pusc :naughty::kox:

Opublikowano

idę sie położyć, dzisiaj cały dzień w robo :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.