Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to herbatka z miodem :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie poznaję.....w kościele żeś był dzisiaj ,czy o co chodzi ????:decayed:

Opublikowano
Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:

jakiś szybki numerek czy co? :grin:

Opublikowano
no to herbatka z miodem :decayed:

ty lepiej z rumem se zrób tą herbatę :grin:

Opublikowano
no to herbatka z miodem :decayed:

miód, cytryna i seta - pierwszego wieczoru 2,3 herbaty i spać, na drugi wieczór powtórka... Rano budzisz się jak młody bóg - sprawdzone wielokrotnie :naughty:

Opublikowano
Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:

jakiś szybki numerek czy co? :grin:

te.....:baseball:

napisałem 15 ,a nie 3 :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

nie doceniłem Cię :grin:

Opublikowano
Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:
jak się umówisz to nie...:decayed:
Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
no to herbatka z miodem :decayed:

miód, cytryna i seta - pierwszego wieczoru 2,3 herbaty i spać, na drugi wieczór powtórka... Rano budzisz się jak młody bóg - sprawdzone wielokrotnie :naughty:

post jest, nie pije alko..

Opublikowano

wal śmiało co chcesz:wink:??

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:

jakiś szybki numerek czy co? :grin:

te.....:baseball:

napisałem 15 ,a nie 3 :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:blink::bag::polew:

Opublikowano
Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:
jak się umówisz to nie...:decayed:

te mocowania amorów potrzebuję ściągnąć z tego zielonego zestawu....tylko jeszcze nie wiem , o której z wodzia mnie puszczą :whistling:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

wal śmiało co chcesz:wink:??

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:

jakiś szybki numerek czy co? :grin:

te.....:baseball:

napisałem 15 ,a nie 3 :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:blink::bag::polew:

:paker::paker::paker::paker::paker:

:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

:lol1:

:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Opublikowano
Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:
jak się umówisz to nie...:decayed:

te mocowania amorów potrzebuję ściągnąć z tego zielonego zestawu....tylko jeszcze nie wiem , o której z wodzia mnie puszczą :whistling:

aa...ha:wink:

no to...umówmy się tak...jak będziesz wiedział co gdzie i jak, to daj znać:wink:. Bo ja w trasie w promieniu 5-7km od "56b" będę :decayed:

Opublikowano
wal śmiało co chcesz:wink:??

kurfa weź się ogarnij :polew:....stan jest wyczulony ostatnio :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
no to herbatka z miodem :decayed:

miód, cytryna i seta - pierwszego wieczoru 2,3 herbaty i spać, na drugi wieczór powtórka... Rano budzisz się jak młody bóg - sprawdzone wielokrotnie :naughty:

post jest, nie pije alko..

za rok się dowiem, że na księdza poszedłeś :naughty:

Opublikowano
Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:
jak się umówisz to nie...:decayed:

te mocowania amorów potrzebuję ściągnąć z tego zielonego zestawu....tylko jeszcze nie wiem , o której z wodzia mnie puszczą :whistling:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

wal śmiało co chcesz:wink:??

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Grześ Ty jutro zarobiony fest po południu jesteś....????????? 15 min potrzebuje Ci zabrać z papierochem włącznie :wink:

jakiś szybki numerek czy co? :grin:

te.....:baseball:

napisałem 15 ,a nie 3 :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:blink::bag::polew:

:paker::paker::paker::paker::paker:

:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

:lol1:

:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

wal śmiało co chcesz:wink:??

kurfa weź się ogarnij :polew:....stan jest wyczulony ostatnio :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

curva faktycznie...przy Stasiu lepiej takich herezji nie będę mówił:decayed:

Opublikowano

:polew:

ostatnio często i bezkarnie spuszczam z krzyża :whistling: nie musicie się mnie obawiać :decayed:

Opublikowano
no to herbatka z miodem :decayed:

miód, cytryna i seta - pierwszego wieczoru 2,3 herbaty i spać, na drugi wieczór powtórka... Rano budzisz się jak młody bóg - sprawdzone wielokrotnie :naughty:

tylko jak zamiast szklanki będzie miał kubek taki 0,75-0,85 to nici z Twoich rad :decayed:

.......... Rano budzisz się jak młody bóg - ............. :naughty:

Opublikowano
:polew:

ostatnio często i bezkarnie spuszczam z krzyża :whistling: nie musicie się mnie obawiać :decayed:

:blink: wolę nie ryzykować, teraz ciężko jakoś przełykam płyny...a co dopiero...a fujj...bleee...:facepalm::polew::polew:
Opublikowano
:polew:

ostatnio często i bezkarnie spuszczam z krzyża :whistling: nie musicie się mnie obawiać :decayed:

:heat::gicior:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:polew:

ostatnio często i bezkarnie spuszczam z krzyża :whistling: nie musicie się mnie obawiać :decayed:

:blink: wolę nie ryzykować, teraz ciężko jakoś przełykam płyny...a co dopiero...a fujj...bleee...:facepalm::polew::polew:

:shock3:

:wtf:

nie jedziesz ze mną na BB :whistling:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.