Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:

ostatnio często i bezkarnie spuszczam z krzyża :whistling: nie musicie się mnie obawiać :decayed:

:heat::gicior:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:polew:

ostatnio często i bezkarnie spuszczam z krzyża :whistling: nie musicie się mnie obawiać :decayed:

:blink: wolę nie ryzykować, teraz ciężko jakoś przełykam płyny...a co dopiero...a fujj...bleee...:facepalm::polew::polew:

:shock3:

:wtf:

nie jedziesz ze mną na BB :whistling:

:decayed:

:grin::decayed::naughty:

a wracając do rozmowy...tak mniej więcej o której Cię wypuszczą z SWD??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

15??16??

Opublikowano

hmm...to do 16-16.30 powinienem mieć pozałatwiane moje "problemiki":smiley:

Opublikowano

...j mnie strzela ......z jednym gościem w 4'rech wątkach gadam....a miałem zapytać tylko czy ma jutro trochę czasu :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

hmm...to do 16-16.30 powinienem mieć pozałatwiane moje "problemiki":smiley:

:wink::naughty:

Opublikowano
...j mnie strzela ......z jednym gościem w 4'rech wątkach gadam....a miałem zapytać tylko czy ma jutro trochę czasu :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

hmm...to do 16-16.30 powinienem mieć pozałatwiane moje "problemiki":smiley:

:wink::naughty:

:polew::polew: 4 wątki 4 różne tematy:polew::polew:
Opublikowano
:decayed: to nie jest normalne :facepalm::grin:
Opublikowano
:decayed: to nie jest normalne :facepalm::grin:

a czy Ty czy ja czy np. Staś no nie mówiąc już o np. Miszce jest normalny:decayed:??

Opublikowano

no skoro tak na to patrzeć mam ....:mysli:

to racja :decayed:

Opublikowano
no skoro tak na to patrzeć mam ....:mysli:

to racja :decayed:

:decayed:

...no cóż ja spadam :lazy: bo mam na rano cały tydzień:facepalm:

dobranoc:hi:

Opublikowano

najs :slina:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

ja też idę nyny :grin:

Opublikowano

Pajda będę rano na Mysłowicach na Robotniczej koło 8:30 - 9 będziesz gdzieś tam ?

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 23:21 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pajda miało być b8 a ty wiecznie oglądasz b7:doh:

Opublikowano
Dzięki. Chętnie podjadę żeby to naprawić ale chętnie też zobaczę jak tam się bawicie...:wink: bo przyznam szczerze że nie miałem jeszcze okazji:decayed: Jakieś szczególne wskazówki dotyczące uczestnictwa w spocie?:wink: a co do PiterA4 to nie będzie tak źle że tylko raz wpadnę od czasu do czasu się pojawię jak pozwolą mi na to obowiązki:wink:
Witam,

od pewnego czasu jestem posiadaczem audi b7 A4 avant s-line. Od samego początku mam problem z navi tzn. na początku rns posiadał jakieś błędy w sofcie - ale udało mi się podpiąć VAGa i wykonać ręcznie adaptacje...niestety w dalszym ciągu mój problem nie jest rozwiązany. Na chwilę obecną rns nie czyta płyty komunikat wyświetlany - PLEASE INSERT NAVIGATION DVD- i właśnie pozostają mi dwie możliwości - albo płyta którą kupiłem jest lipna (rzekomo oryginalna),podobny efekt nagrywanej płyty przeze mnie albo laser do czyszczenia. Żeby to sprawdzić potrzebowałbym włożyć pewną płytę która działa. I teraz moje pytanie czy jest ktoś z okolic Jaworzna kto posiada działające mapy na dvd żebym mógł to sprawdzić?

Pozdrawiam

adzior

Wpadnij na spota to naprawimy :wink:

więc we wtorek kolegę zapraszamy

Ale ja mówiłem o spocie w Żorach :decayed:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.