Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pyrsk ...:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

alkony :decayed:

Opublikowano
alkony :decayed:

zazdrośnik :grin:

Opublikowano

dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

Opublikowano
dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

miałem dzisiaj smaki na finke, ale samemu nie mam smaka na wóde :kwasny:

Opublikowano
dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

miałem dzisiaj smaki na finke, ale samemu nie mam smaka na wóde :kwasny:

to od czego masz telefon ? chyba ci służy tylko jako budzik ?

Boxing Night :Gołota - Saleta

Opublikowano
dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

miałem dzisiaj smaki na finke, ale samemu nie mam smaka na wóde :kwasny:

to od czego masz telefon ? chyba ci służy tylko jako budzik ?

wolal kupic dwa 4paki zubra niz doladowac karte :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

miałem dzisiaj smaki na finke, ale samemu nie mam smaka na wóde :kwasny:

to od czego masz telefon ? chyba ci służy tylko jako budzik ?

Boxing Night :Gołota - Saleta

chciałem coś dzisiaj kombinować, ale Baśka od kilku dni średnio się czuje :kwasny:

Opublikowano
dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

miałem dzisiaj smaki na finke, ale samemu nie mam smaka na wóde :kwasny:

to od czego masz telefon ? chyba ci służy tylko jako budzik ?

wolal kupic dwa 4paki zubra niz doladowac karte :grin::grin::grin::grin:

telefon działa w jedną stronę

:polew:

Opublikowano
dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

miałem dzisiaj smaki na finke, ale samemu nie mam smaka na wóde :kwasny:

to od czego masz telefon ? chyba ci służy tylko jako budzik ?

wolal kupic dwa 4paki zubra niz doladowac karte :grin::grin::grin::grin:

wystarczy, że puszczam biedoka... zawsze wszyscy oddzwaniają :grin:

Opublikowano

o której gołota będzie uciekał po ringu

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

dziś inaczej zdrówko

drin z rumem :wink:

miałem dzisiaj smaki na finke, ale samemu nie mam smaka na wóde :kwasny:

to od czego masz telefon ? chyba ci służy tylko jako budzik ?

wolal kupic dwa 4paki zubra niz doladowac karte :grin::grin::grin::grin:

wystarczy, że puszczam biedoka... zawsze wszyscy oddzwaniają :grin:

mówiłem że w jedną strone działa mu telefon

Opublikowano

to i ja piwko psssssyt wyjątkowo na kaca dobre :decayed:

Opublikowano
to i ja piwko psssssyt wyjątkowo na kaca dobre :decayed:

to cos długa ten kac Cię trzymał...

PS. na jednym nigdy się nie kończy :naughty:

Opublikowano
to i ja piwko psssssyt wyjątkowo na kaca dobre :decayed:

to cos długa ten kac Cię trzymał...

PS. na jednym nigdy się nie kończy :naughty:

obudził mnie rano o 10 domofon - umówiłem się z ziomkiem że mu pomogę coś na necie znaleźć i wtedy zobaczyłem butelkę pół litra gorzoły upitą do 0,5 cm od dna i pomyślałem, że to ja ja ojebałem dzień wcześniej sam :facepalm:

koło południa jebnąłem jedno piwo i teraz drugie :naughty:

Opublikowano
to i ja piwko psssssyt wyjątkowo na kaca dobre :decayed:

to cos długa ten kac Cię trzymał...

PS. na jednym nigdy się nie kończy :naughty:

obudził mnie rano o 10 domofon - umówiłem się z ziomkiem że mu pomogę coś na necie znaleźć

:grin: coż za historia

Opublikowano

o tej porze kac

Opublikowano

no jak piję raz na jakiś czas to tak jest - wiem wy już nie macie kaca o 8 klinując :grin:

Opublikowano

od lipca nie będzie już tak luźno, więc korzystaj... :kox:

Opublikowano
:doh:
Opublikowano
:doh:

także tego :whistling:

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 23:18 ----------

to kto wygrał ? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.