Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

zwykłym ale długim :whistling: masz taki :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

zwykłym ale długim :whistling: masz taki :naughty:

si, podjedz jutro po 12-ej to ci odkręce

Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

zwykłym ale długim :whistling: masz taki :naughty:

si, podjedz jutro po 12-ej to ci odkręce

ok jak masz 15 min to podjadę bo muszę lewą i prawą - najlepiej jak pożyczysz na 3h bo będę w garażu rezał - odkurzanie itp :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

zwykłym ale długim :whistling: masz taki :naughty:

si, podjedz jutro po 12-ej to ci odkręce

ok jak masz 15 min to podjadę bo muszę lewą i prawą - najlepiej jak pożyczysz na 3h bo będę w garażu rezał - odkurzanie itp :grin:

ok, tylko w niedziele musze miec narzedzia bo auto chce do kupy poskladać

Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

zwykłym ale długim :whistling: masz taki :naughty:

si, podjedz jutro po 12-ej to ci odkręce

ok jak masz 15 min to podjadę bo muszę lewą i prawą - najlepiej jak pożyczysz na 3h bo będę w garażu rezał - odkurzanie itp :grin:

ok, tylko w niedziele musze miec narzedzia bo auto chce do kupy poskladać

biorę po 12 zwracam koło 16 pasi ?

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

:hi:

dobry :hi:

Opublikowano

pasi

Opublikowano
Ucho dzięki za cynk - mała rzecz, a cieszy :decayed:

kolejny modzik ku serii

koło 19" :grin:

jaaaaaaaaa

zaślepka haka w zderzaku pomalowana pod mój kolor 15zł+5kw :grin:

idę z modami jak brzytwa :kox:

przyjedź do ASO na montaż :naughty::grin:

będzie na bogato :decayed:

miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

zwykłym ale długim :whistling: masz taki :naughty:

si, podjedz jutro po 12-ej to ci odkręce

ok jak masz 15 min to podjadę bo muszę lewą i prawą - najlepiej jak pożyczysz na 3h bo będę w garażu rezał - odkurzanie itp :grin:

:naughty: rezacz :decayed:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

pasi

ja mam relingi czarne...ale po c**j mi chrom skoro nie mam chloru wokół szyb

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

chromu:jezyk:

Opublikowano
:grin: głodnemu chlor na myśli
Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

krzyżakiem tego nie odkręcisz :doh:

tam jest 10 nasadkowy :naughty:

Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

krzyżakiem tego nie odkręcisz :doh:

tam jest 10 nasadkowy :naughty:

ponoć albo krzyżak albo dycha ...... ale długa i cienka

Opublikowano

miszka ładuj chrom na dach , dostaniesz za parcha wiecej przy odsprzedazy :wink:

Opublikowano
:grin: głodnemu chlor na myśli

jadłem już ten chleb dziś :grin::decayed:

Opublikowano

20 razy to odkrecałem i zawsze krzyzakiem podejde

20090609225740.jpg

Opublikowano
miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

krzyżakiem tego nie odkręcisz :doh:

tam jest 10 nasadkowy :naughty:

ponoć albo krzyżak albo dycha ...... ale długa i cienka

nie aż taka długa, 10 nasadka ze zwykłego zestawu kupionego w biedronce :decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

20 razy to odkrecałem i zawsze krzyzakiem podejde

http://img13.imageshack.us/img13/4311/20090609225740.jpg

dam Ci 100 jak u mnie odkręcisz krzyżakiem :jezyk:

Opublikowano
miszka ładuj chrom na dach , dostaniesz za parcha wiecej przy odsprzedazy :wink:

wiem to jest jak z galeriankami lecą na błyszczące :grin: w b5 nie miałem chromu, b6 akurat się takie trafiło- i dobrze - chrom mnie nie krecie raczej srebro + czerń choć wielu uważa srebro + chrom :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

dam Ci 100 jak u mnie odkręcisz krzyżakiem :jezyk:

przybitych jest z reguły inaczej :decayed:

Opublikowano

miszka dostaniesz cały kufer narzędzi i możesz se nawet rzucic monetą czy wybierasz nasadke czy krzyżaka :decayed:

Opublikowano
miszka dostaniesz cały kufer narzędzi i możesz se nawet rzucic monetą czy wybierasz nasadke czy krzyżaka :decayed:

u mnie jest raczej krzyżak bo świeciłem latarką i widziałem krzyż, chcę ten klucz co Ty odkręcasz...

top że Pajda ma bitego S LAJNA i wyszło to po dwóch latach nie moja sprawa :grin:

PS TURZOL JEDŹ DO ZATORU - NIE POŻAŁUJESZ, NAWET NA JEDEN DZIEŃ BO JA CHYBA TAK POJADĘ - POOGLĄDAMY TE NAJEBANE ŚCIERWA :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

muhaha pierdolnąaes taką czcionke, ze ja zaraz zjade na Zator, ale płucny :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.