Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psssyt pany

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

psyt :naughty:

Opublikowano

co tam alkony :wink:

Opublikowano

chlory !

Opublikowano

obszczymury się odezwały :whistling:

Opublikowano
Ucho dzięki za cynk - mała rzecz, a cieszy :decayed:

kolejny modzik ku serii

koło 19" :grin:

jaaaaaaaaa

zaślepka haka w zderzaku pomalowana pod mój kolor 15zł+5kw :grin:

idę z modami jak brzytwa :kox:

Opublikowano
chlory !

post masz

:polew:

Opublikowano

byłem przed chwilą w sklepie i zakupiłem połówkę to co walimy dziś na forum do ryja :kox:

Opublikowano
Ucho dzięki za cynk - mała rzecz, a cieszy :decayed:

kolejny modzik ku serii

koło 19" :grin:

jaaaaaaaaa

zaślepka haka w zderzaku pomalowana pod mój kolor 15zł+5kw :grin:

idę z modami jak brzytwa :kox:

przyjedź do ASO na montaż :naughty::grin:

Opublikowano
Ucho dzięki za cynk - mała rzecz, a cieszy :decayed:

kolejny modzik ku serii

koło 19" :grin:

jaaaaaaaaa

zaślepka haka w zderzaku pomalowana pod mój kolor 15zł+5kw :grin:

idę z modami jak brzytwa :kox:

przyjedź do ASO na montaż :naughty::grin:

ok ok :wink:

aha ten ziomek kupił tą a czwórkę ale w sumie to jak się okazało to ziomek ziomka to kupił ale jest 100% dyskrecji - znam go i to co mi wysłałeś tylko do wewnętrznego użytku - ponoć od razu gdzieś poleciał nią na Niemcy ale dostał prikaz żeby na zlota przyjechać i wręczyć Ci osobiście ajn liter :decayed:

Opublikowano
Ucho dzięki za cynk - mała rzecz, a cieszy :decayed:

kolejny modzik ku serii

koło 19" :grin:

jaaaaaaaaa

zaślepka haka w zderzaku pomalowana pod mój kolor 15zł+5kw :grin:

idę z modami jak brzytwa :kox:

przyjedź do ASO na montaż :naughty::grin:

ok ok :wink:

aha ten ziomek kupił tą a czwórkę ale w sumie to jak się okazało to ziomek ziomka to kupił ale jest 100% dyskrecji - znam go i to co mi wysłałeś tylko do wewnętrznego użytku - ponoć od razu gdzieś poleciał nią na Niemcy ale dostał prikaz żeby na zlota przyjechać i wręczyć Ci osobiście ajn liter :decayed:

no to fajnie, że mogłem pomóc :decayed:

Opublikowano
Ucho dzięki za cynk - mała rzecz, a cieszy :decayed:

kolejny modzik ku serii

koło 19" :grin:

jaaaaaaaaa

zaślepka haka w zderzaku pomalowana pod mój kolor 15zł+5kw :grin:

idę z modami jak brzytwa :kox:

przyjedź do ASO na montaż :naughty::grin:

ok ok :wink:

aha ten ziomek kupił tą a czwórkę ale w sumie to jak się okazało to ziomek ziomka to kupił ale jest 100% dyskrecji - znam go i to co mi wysłałeś tylko do wewnętrznego użytku - ponoć od razu gdzieś poleciał nią na Niemcy ale dostał prikaz żeby na zlota przyjechać i wręczyć Ci osobiście ajn liter :decayed:

no to fajnie, że mogłem pomóc :decayed:

tak tak :grin:

pyrskkkkk

Opublikowano

na tvp1 zaraz bedzie mega za***isty polski film :decayed:

Opublikowano

a Stasiu to pewnie barek ma już jak nie jeden lekarz :grin:

Opublikowano
a Stasiu to pewnie barek ma już jak nie jeden lekarz :grin:

obecnie nie.... :grin: ale kiedyś to nadmiary musiałem trzymać po szafkach :wink: ( wino od Baski sporo miejsca zajmowało, a teraz sama wóda stoi) :decayed:

Opublikowano

:kox:

dobra chłopaki nie ma co pier**lić psa w jego chorą dupe...zdrowie i idę na peta :kox:

Opublikowano
:kox:

dobra chłopaki nie ma co pier**lić psa w jego chorą dupe...zdrowie i idę na peta :kox:

:naughty:

Opublikowano

ale mnie przymulił ten fajek :doh:

Kto ma klucz do odkręcenia lampyt tył b6 avant

Opublikowano

na pewno mam w robocie, chcesz to podjedź jutro :decayed:

Opublikowano

miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.