Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za mikro spota :hi:

kebab jak zawsze dobry i ostry :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój nowy bolid oczywiście 1.0 :kox:

dsc1392q.jpg

Opublikowano

miszka jakie plany na mody :wink:

Opublikowano

zakładaj wątek :decayed:

Opublikowano
zakładaj wątek :decayed:

już jest o moim poprzednim Yarisie to podepnę go tam :naughty:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

miszka jakie plany na mody :wink:

zaliczać dziury, krawężniki itp bezstresowo :kox:

Opublikowano

czytałem o tym wozidle...niezłe sQbaństwo psuć się nie chce:kox: a ten silniczek 69 Qników na miasto jest łogień:wink:

Opublikowano
dzięki za mikro spota :hi:

kebab jak zawsze dobry i ostry :decayed:

również thx :wink:

ale ten arsenal słaby, niemcy ich leją jak chcą :grin:

Opublikowano

czytałem o tym wozidle...niezłe sQbaństwo psuć się nie chce:kox: a ten silniczek 69 Qników na miasto jest łogień:wink:

powiem tak jeździłem tym poprzednim Yarisem i teraz tym, różnica zerowa - nie idzie, no może trochę na pełnej k**wie, a że się ni psuje to potwierdzam, tym poprzednim jebnąłem 120k i nic zawias ideał, wszystko ok, jedynie poszedł docisk sprzęgła a tak to lać i jeździć, jedynie co ma słabe zarówno ten poprzedni jak i ten to ogrzewanie - słabo grzeje :thumbdown:

Opublikowano

ok spoko zgadamy sie tel

ps sprzedajesz wóz?

spoko krążę po śląsku dzienne

czemu mam sprzedawać ?

stanley coś tam pisał do ciebie o jaką a4? myslałem ze swoją wystawiłeś za 30K klubową smerfową :decayed:

Opublikowano

1.0 :facepalm:

Ja mam D-4D 90kuni i idzie jak szatan. Plus za 6biegów. W mojej życiowej formie pocisnąłem nim 193 na A4

Opublikowano
1.0 :facepalm:

Ja mam D-4D 90kuni i idzie jak szatan. Plus za 6biegów. W mojej życiowej formie pocisnąłem nim 193 na A4

no D4D daje radę , 1.0 leciałem coś ponad 180 z górki i też na A4 :naughty:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

ok spoko zgadamy sie tel

ps sprzedajesz wóz?

spoko krążę po śląsku dzienne

czemu mam sprzedawać ?

stanley coś tam pisał do ciebie o jaką a4? myslałem ze swoją wystawiłeś za 30K klubową smerfową :decayed:

kumpel chyba łykną tą co kiedyś wkleiłeś B8 białą w avancie z komisu z Jastrzębia czy Pawłowic :naughty:

Opublikowano
1.0 :facepalm:

Ja mam D-4D 90kuni i idzie jak szatan. Plus za 6biegów. W mojej życiowej formie pocisnąłem nim 193 na A4

no D4D daje radę , 1.0 leciałem coś ponad 180 z górki i też na A4 :naughty:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

ok spoko zgadamy sie tel

ps sprzedajesz wóz?

spoko krążę po śląsku dzienne

czemu mam sprzedawać ?

stanley coś tam pisał do ciebie o jaką a4? myslałem ze swoją wystawiłeś za 30K klubową smerfową :decayed:

kumpel chyba łykną tą co kiedyś wkleiłeś B8 białą w avancie z komisu z Jastrzębia czy Pawłowic :naughty:

no fajna mi sie podobała, niech podjedzie na spota to lukne :naughty:

Opublikowano

AUDI A4 B6 2004 1.9TDI QUATTRO 164KM JEDYNE TAKIE! (3038952815) - motoAllegro

niezła opcja, szkoda, że tylko jedne zdjęcia uszkodzeń :whistling:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

aha, jest cena minimalna :thumbdown:

Opublikowano
AUDI A4 B6 2004 1.9TDI QUATTRO 164KM JEDYNE TAKIE! (3038952815) - motoAllegro

niezła opcja, szkoda, że tylko jedne zdjęcia uszkodzeń :whistling:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

aha, jest cena minimalna :thumbdown:

BRAĆ :decayed:

Opublikowano

chlopaki gdzie wy na tym parkingu spocicie?bylem po 19 a tu cisza

Opublikowano
chlopaki gdzie wy na tym parkingu spocicie?bylem po 19 a tu cisza

C1 zielony podziemny

Opublikowano
chlopaki gdzie wy na tym parkingu spocicie?bylem po 19 a tu cisza

do 19:40 bylismy na parkingu pod Silesią, później pojechaliśmy na kebab

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.