Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tu zawsze ktoś psyyytnie:naughty:

po :sex: lubię sobie psytnąć :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawdziłeś ją stanley?

tak, cofnięte kilkanaście tysięcy, więc luzik.

W historii serwisowej nie zauważyłem nie niepokojącego.

W ASO robiony był chip ABT więc auto ma pewnie między 180 a 190 PS. Sprzedający chyba nawet o tym nie wie :wink: więc przypuszczam, że samochód w DE miał więcej niż jednego właściciela.

Poza tym zdziwiłem się, że tam jest tylko 5 biegów :shock3:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

może bym się karnął na oględziny po to jest chyba koło Krapkowic :wink:

Opublikowano

Sprawdziłeś ją stanley?

tak, cofnięte kilkanaście tysięcy, więc luzik.

W historii serwisowej nie zauważyłem nie niepokojącego.

W ASO robiony był chip ABT więc auto ma pewnie między 180 a 190 PS. Sprzedający chyba nawet o tym nie wie :wink: więc przypuszczam, że samochód w DE miał więcej niż jednego właściciela.

Poza tym zdziwiłem się, że tam jest tylko 5 biegów :shock3:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

może bym się karnął na oględziny po to jest chyba koło Krapkowic :wink:

no co Ty się Stasiu dziwisz, że 5 biegów, przecież to na fabryce była 150-tka (KM):wink:
Opublikowano

Sprawdziłeś ją stanley?

tak, cofnięte kilkanaście tysięcy, więc luzik.

W historii serwisowej nie zauważyłem nie niepokojącego.

W ASO robiony był chip ABT więc auto ma pewnie między 180 a 190 PS. Sprzedający chyba nawet o tym nie wie :wink: więc przypuszczam, że samochód w DE miał więcej niż jednego właściciela.

Poza tym zdziwiłem się, że tam jest tylko 5 biegów :shock3:

Myślałem, że w tej budzie już skrzynie 6-tki pakowali...Egzemplarz mimo wszystko nie najgorszy, wszystko porobione w aso i w sumie nie trzebaby ładować kasy na pakiet startowy typu rozrząd itp

Opublikowano

Sprawdziłeś ją stanley?

tak, cofnięte kilkanaście tysięcy, więc luzik.

W historii serwisowej nie zauważyłem nie niepokojącego.

W ASO robiony był chip ABT więc auto ma pewnie między 180 a 190 PS. Sprzedający chyba nawet o tym nie wie :wink: więc przypuszczam, że samochód w DE miał więcej niż jednego właściciela.

Poza tym zdziwiłem się, że tam jest tylko 5 biegów :shock3:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

może bym się karnął na oględziny po to jest chyba koło Krapkowic :wink:

to kiedy jedziemy 110 km wiec blisko :naughty:??

Opublikowano

Sprawdziłeś ją stanley?

tak, cofnięte kilkanaście tysięcy, więc luzik.

W historii serwisowej nie zauważyłem nie niepokojącego.

W ASO robiony był chip ABT więc auto ma pewnie między 180 a 190 PS. Sprzedający chyba nawet o tym nie wie :wink: więc przypuszczam, że samochód w DE miał więcej niż jednego właściciela.

Poza tym zdziwiłem się, że tam jest tylko 5 biegów :shock3:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

może bym się karnął na oględziny po to jest chyba koło Krapkowic :wink:

no co Ty się Stasiu dziwisz, że 5 biegów, przecież to na fabryce była 150-tka (KM):wink:

myślałem, że w A6 do 1.8T ładowali skrzynie 6stki :kwasny:

Opublikowano

Sprawdziłeś ją stanley?

tak, cofnięte kilkanaście tysięcy, więc luzik.

W historii serwisowej nie zauważyłem nie niepokojącego.

W ASO robiony był chip ABT więc auto ma pewnie między 180 a 190 PS. Sprzedający chyba nawet o tym nie wie :wink: więc przypuszczam, że samochód w DE miał więcej niż jednego właściciela.

Poza tym zdziwiłem się, że tam jest tylko 5 biegów :shock3:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

może bym się karnął na oględziny po to jest chyba koło Krapkowic :wink:

no co Ty się Stasiu dziwisz, że 5 biegów, przecież to na fabryce była 150-tka (KM):wink:

myślałem, że w A6 do 1.8T ładowali skrzynie 6stki :kwasny:

hmm...swego czasu jak szukałem autka to w 150 tylko piątki widziałem...może były 6-tki. Ale to zapewne jak w a4 w 1.9 tdi 6-tkę skrzynię trafić :kwasny:, bo są ale ze świeczką szukać:wink:

Opublikowano
tu zawsze ktoś psyyytnie:naughty:

po :sex: lubię sobie psytnąć :decayed:

chyba po :jerk::grin:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

ja mam 6 biegów :whistling:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

BIERZ ! :decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

czek endżin mu się świeci :decayed:

Opublikowano
tu zawsze ktoś psyyytnie:naughty:

po :sex: lubię sobie psytnąć :decayed:

chyba po :jerk::grin:

czekałem kiedy to napiszesz :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
tu zawsze ktoś psyyytnie:naughty:

po :sex: lubię sobie psytnąć :decayed:

chyba po :jerk::grin:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

ja mam 6 biegów :whistling:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

BIERZ ! :decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

czek endżin mu się świeci :decayed:

o bePiunki mi chodzi Filipie...:decayed:
Opublikowano
:hi: po robocie ... no to pssyyttt....:naughty:
Opublikowano

prawie jak w zatorze

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema, czy ktos z Was byl kiedys na terenie KWK WUJEK? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.