Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

tydzień :kox::kox::kox::kox::kox:

7 dni...:kox::kox::kox::kox::kox:

Czyli za jakieś 10080 minut to o tej porze bramki pod Balicami się dzie mijało :decayed:

:naughty:

...a co jedziesz na kato też??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

100% pewności to będę miał chyba dopiero ranocw piątek.......to wszystko zależy od Maluszka ....jakie będzie miała nastawienie i humor do tych 2h drogi

Opublikowano

ahaa...wporzo, a drugą opcję to jaką masz??

Opublikowano

H4mm3R następny tydzień se załatwiłem na rano:facepalm:

...i wiesz co związku z tym...?!:wink:

Opublikowano
Przez SK

:yes2::oczko:

Opublikowano
H4mm3R następny tydzień se załatwiłem na rano:facepalm:

...i wiesz co związku z tym...?!:wink:

wiem, obym miał auto :whistling:

Opublikowano
H4mm3R następny tydzień se załatwiłem na rano:facepalm:

...i wiesz co związku z tym...?!:wink:

wiem, obym miał auto :whistling:

biczuj ich :bicz:

:decayed:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

a swoją drogą...ja też stoję ze składaniem auta...konserwacja, klejenie, dopasowanie/przerabianie nadkoli. Bo poprostu jest curva zimno i nic nie chce schnąć i trzymać:facepalm:

...jest -1*C a wiart taki, że odczuwalna na poziomie -10:blink:

Opublikowano

Pogoda masakra :thumbdown: oby w przyszłym tyg. było tak ciepło jak zapowiadają.

Opublikowano

Hammer ja jade z kufrem....Kasia pojdzie do przodu ....moje dziewczyny z tylu , a Ty cieple skarpety zalozysz....jakas kufajke i Cie zainstalujemy w boxie :kox::decayed:

Opublikowano

ani nie gadaj...bo miałem jechać opony z felg ściągnąć i dać fele do odświeżenia. Ale po prostu...obrzydzenie :sick3: mnie bierze, jak już tylko spoglądam przez okno a co dopiero by była mowa o wyjściu:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Hammer ja jade z kufrem....Kasia pojdzie do przodu ....moje dziewczyny z tylu , a Ty cieple skarpety zalozysz....jakas kufajke i Cie zainstalujemy w boxie :kox::decayed:
...i enter:decayed:

:grin::grin:

Opublikowano
Przez SK
ani nie gadaj...bo miałem jechać opony z felg ściągnąć i dać fele do odświeżenia. Ale po prostu...obrzydzenie :sick3: mnie bierze, jak już tylko spoglądam przez okno a co dopiero by była mowa o wyjściu:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Hammer ja jade z kufrem....Kasia pojdzie do przodu ....moje dziewczyny z tylu , a Ty cieple skarpety zalozysz....jakas kufajke i Cie zainstalujemy w boxie :kox::decayed:
...i enter:decayed:

:grin::grin:

A co kurfa ....kumplowi nie pomogę ? Pomogę ,taki jestem. :decayed:

Opublikowano
Przez SK
ani nie gadaj...bo miałem jechać opony z felg ściągnąć i dać fele do odświeżenia. Ale po prostu...obrzydzenie :sick3: mnie bierze, jak już tylko spoglądam przez okno a co dopiero by była mowa o wyjściu:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Hammer ja jade z kufrem....Kasia pojdzie do przodu ....moje dziewczyny z tylu , a Ty cieple skarpety zalozysz....jakas kufajke i Cie zainstalujemy w boxie :kox::decayed:
...i enter:decayed:

:grin::grin:

A co kurfa ....kumplowi nie pomogę ? Pomogę ,taki jestem. :decayed:

no a jak...:decayed:

...idę na obiad...:slina:

Opublikowano
Hammer ja jade z kufrem....Kasia pojdzie do przodu ....moje dziewczyny z tylu , a Ty cieple skarpety zalozysz....jakas kufajke i Cie zainstalujemy w boxie :kox::decayed:

Spoko, tylko trzeba uważać żeby klaru z dachu nie zdrapać :decayed:

Opublikowano

Boxy maja kolo 50 kg nosnosci....pasuje...on max wazy 48 pojedzony po obiedzie....hehe...

Z Emilka i tak jakies postoje bede robil to sie dzwignie przy okazji wieczko i sprawdzi jak tam se Hammerek radzi....hehe....nie tqkie rzecsy ogarnia synek to twka podroz to pikus....grunt by ,ktorys tempa nie nadrzucil bo bedzie mial chlopak glosno ....:wink:

Opublikowano
Boxy maja kolo 50 kg nosnosci....pasuje...on max wazy 48 pojedzony po obiedzie....hehe...

Z Emilka i tak jakies postoje bede robil to sie dzwignie przy okazji wieczko i sprawdzi jak tam se Hammerek radzi....hehe....nie tqkie rzecsy ogarnia synek to twka podroz to pikus....grunt by ,ktorys tempa nie nadrzucil bo bedzie mial chlopak glosno ....:wink:

Ah ta Twoja fantazja :decayed:

Opublikowano

:hi:

Oto wylosowane pary:

Malaga vs. Borussia Dortmund

Real Madryt vs. Galatasaray Stambuł

Paris Saint-Germain vs. FC Barcelona

Bayern Monachium vs. Juventus Turyn

Opublikowano
Hammer ja jade z kufrem....Kasia pojdzie do przodu ....moje dziewczyny z tylu , a Ty cieple skarpety zalozysz....jakas kufajke i Cie zainstalujemy w boxie :kox::decayed:

Spoko, tylko trzeba uważać żeby klaru z dachu nie zdrapać :decayed:

No jak nie bedziesz sie szamotał przy pakowaniu to moze klar sie ostanie....i wiecej niz jest ubytku na obecna chwile nie bedzie trzeba naprawiać....hehe

Opublikowano

Siema waryjoty! :naughty::kox:

:hi:

Oto wylosowane pary:

Malaga vs. Borussia Dortmund

Real Madryt vs. Galatasaray Stambuł

Paris Saint-Germain vs. FC Barcelona

Bayern Monachium vs. Juventus Turyn

Patrząc na to to do trzech meczy raczej pewność i jasna sprawa, jedynie wynik Bayern z Juve wg mmnie stoi pod znakiem zapytania choć do reszty to też pewności na 100% nie ma bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy... :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.