Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To większość z nas miała można liczyć w tysiącach lasek taki jak ona :wink:

ale ja byłem zawsze pierwszy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To większość z nas miała można liczyć w tysiącach lasek taki jak ona :wink:

ale ja byłem zawsze pierwszy :decayed:

Nie sądzę :naughty: jestem starszy :grin:

Opublikowano
To większość z nas miała można liczyć w tysiącach lasek taki jak ona :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

To większość z nas miała można liczyć w tysiącach lasek taki jak ona :wink:

ale ja byłem zawsze pierwszy :decayed:

Nie sądzę :naughty: jestem starszy :grin:

czyli szybciej byłeś szybszy ,czy jak ?? :grin:

Opublikowano

No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

Opublikowano

jak za szybki to też nie za dobrze :whistling::decayed:

Opublikowano
psyt Żubr :naughty:
wkoncu sie przerzuciles na dobre piwo :decayed:
Opublikowano

Pierwszy zaczynam a ostatni kończę :naughty:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Opublikowano
Pierwszy zaczynam a ostatni kończę :naughty:

powitanie rano i pożegnanie wieczorem na forum to zupełnie inny temat :decayed::wink:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Jak ja bym zawsze trafiał to miałbym już dwie drużyny piłkarskie i jeszcze kilku rezerwowych :decayed:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Pierwszy zaczynam a ostatni kończę :naughty:

powitanie rano i pożegnanie wieczorem na forum to zupełnie inny temat :decayed::wink:

Nie, no na forum to Ciebie nie pobiję, ale sugerowałem współżycie małżeńskie, źle mnie zrozumiałeś :decayed:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Jak ja bym zawsze trafiał to miałbym już dwie drużyny piłkarskie i jeszcze kilku rezerwowych :decayed:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Pierwszy zaczynam a ostatni kończę :naughty:

powitanie rano i pożegnanie wieczorem na forum to zupełnie inny temat :decayed::wink:

Nie, no na forum to Ciebie nie pobiję, ale sugerowałem współżycie małżeńskie, źle mnie zrozumiałeś :decayed:

z jedną kobietą się nie liczy :grin:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Jak ja bym zawsze trafiał to miałbym już dwie drużyny piłkarskie i jeszcze kilku rezerwowych :decayed:

na zator jak znalazl taka ekipka hehe

Opublikowano

z jedną kobietą się nie liczy :grin:

A kto mówił że tylko z jedną :whistling:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Jak ja bym zawsze trafiał to miałbym już dwie drużyny piłkarskie i jeszcze kilku rezerwowych :decayed:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Pierwszy zaczynam a ostatni kończę :naughty:

powitanie rano i pożegnanie wieczorem na forum to zupełnie inny temat :decayed::wink:

Nie, no na forum to Ciebie nie pobiję, ale sugerowałem współżycie małżeńskie, źle mnie zrozumiałeś :decayed:

stary nie obraź się ale ja odpadam.....mam zgoła zupełnie inne zainteresowania

:polew:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Jak ja bym zawsze trafiał to miałbym już dwie drużyny piłkarskie i jeszcze kilku rezerwowych :decayed:

na zator jak znalazl taka ekipka hehe

Jak się uda to może wezmę gagatka, tylko obawiam się że to czego co go uczyłem przez 16 lat to w jeden weekend szlag trafi :doh:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Jak ja bym zawsze trafiał to miałbym już dwie drużyny piłkarskie i jeszcze kilku rezerwowych :decayed:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Pierwszy zaczynam a ostatni kończę :naughty:

powitanie rano i pożegnanie wieczorem na forum to zupełnie inny temat :decayed::wink:

Nie, no na forum to Ciebie nie pobiję, ale sugerowałem współżycie małżeńskie, źle mnie zrozumiałeś :decayed:

z jedną kobietą się nie liczy :grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

z jedną kobietą się nie liczy :grin:

A kto mówił że tylko z jedną :whistling:

czekaj, zrobię print screen i pokaże Twojej :wink:

Opublikowano
No jasne że byłem szybszy i nadal jestem :decayed:

widać to po dzieciach, ja mam dopiero 2gie w drodze.... ale wcześniej po prostu nie chciałem trafiać do celu... zawsze było pod wiatr :grin:

Jak ja bym zawsze trafiał to miałbym już dwie drużyny piłkarskie i jeszcze kilku rezerwowych :decayed:

na zator jak znalazl taka ekipka hehe

Jak się uda to może wezmę gagatka, tylko obawiam się że to czego co go uczyłem przez 16 lat to w jeden weekend szlag trafi :doh:

eeee tam ...porównał by teorię z praktyką :wink::decayed:

Opublikowano

Artur, nie pochlebiaj sobie, nie jesteś w moim typie :grin:

Wolę osóbki z dwiema dziurkami pomiędzy nogami a nie tylko jedną :wink:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

z jedną kobietą się nie liczy :grin:

A kto mówił że tylko z jedną :whistling:

czekaj, zrobię print screen i pokaże Twojej :wink:

ciiiiii, już kasuję :grin:

Opublikowano

z jedną kobietą się nie liczy :grin:

A kto mówił że tylko z jedną :whistling:

czekaj, zrobię print screen i pokaże Twojej :wink:

to wiesz jak będzie w piątek wyglądał na spocie ......?????????????????/

jakby go kto z boksu przepytał :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.