Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czemu nie 2.4 chyba koło 170KM np...też ładnie się zbierają i dźwięk silnika miły dla ucha...jeździłem chwilę takim :wink:. Kolega takim jeździ od 4 lat i w silnik ani grosza nie włożył oprócz filtrów i olejów :smiley:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

oj ciężko będziesz miał
dokładam się do tego
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

dotarłem na chatę :naughty:

Opublikowano
:hi:

dotarłem na chatę :naughty:

trzeźwy czy pijany??:decayed:
Opublikowano
:hi:

dotarłem na chatę :naughty:

trzeźwy czy pijany??:decayed:

czeźwy :decayed: nie piję w tygodniu :wink:

i w sumie to spadam :hi:

Opublikowano

Polko a jak ten 2.4 znosi podtlenek lpg?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Siema z wieczorka :naughty: Jak na spociszonie było? :wink4: Nie dotarłem bo byłem na WTA w Spodku. :kox:

Opublikowano
Polko a jak ten 2.4 znosi podtlenek lpg?

Wysłane z mojego MT11i

dobrze :wink::wink:

Ucho właśnie na FB znajomy ma opis że sprzeda Punto 2 2001r od I wł napisałęm mu zobaczymy co to

Opublikowano
Polko a jak ten 2.4 znosi podtlenek lpg?

Wysłane z mojego MT11i

dobrze...to jest jeszcze starsza konstrukcja silnika:wink: . Ten co ma a6 w 2.4 dokładnie 170KM ma bez gazu ale kolega co ma a4 w 2.4 ale 165 KM ma gaz i od dwóch lat bezawaryjnie jeździ, ale nie powiem (nie wiem ile) ale dał swoje za instalację:wink:. Spalanie gazu przy butowaniu w a4 to około 14-16 litrów

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

:hi:

dotarłem na chatę :naughty:

trzeźwy czy pijany??:decayed:

czeźwy :decayed: nie piję w tygodniu :wink:

i w sumie to spadam :hi:

a ja pomimo prochów zaszalałem...:beer: se dziś wypiłem pierwszy raz od tygodnia:slina::kox:
Opublikowano

gooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllll:banan::banan::banan::banan: 3-2 :kox:

Opublikowano

Żyła u Kuby:kox:

Opublikowano
a ja pomimo prochów zaszalałem...:beer: se dziś wypiłem pierwszy raz od tygodnia:slina::kox:

to żeś zaszalał :wink:

ja w poniedziałek obiecałem sobię że nie będę pił:facepalm:

Opublikowano
a ja pomimo prochów zaszalałem...:beer: se dziś wypiłem pierwszy raz od tygodnia:slina::kox:

to żeś zaszalał :wink:

ja w poniedziałek obiecałem sobię że nie będę pił:facepalm:

tiaaa...curva...nie będziesz pił:polew: "...a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...":grin:
Opublikowano
a ja pomimo prochów zaszalałem...:beer: se dziś wypiłem pierwszy raz od tygodnia:slina::kox:

to żeś zaszalał :wink:

ja w poniedziałek obiecałem sobię że nie będę pił:facepalm:

tiaaa...curva...nie będziesz pił:polew: "...a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...":grin:

abstynencja miała być do piątku tylko:grin:

Opublikowano
gooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllll:banan::banan::banan::banan: 3-2 :kox:
Ale za***isty szpil! :kox:
Opublikowano
a ja pomimo prochów zaszalałem...:beer: se dziś wypiłem pierwszy raz od tygodnia:slina::kox:

to żeś zaszalał :wink:

ja w poniedziałek obiecałem sobię że nie będę pił:facepalm:

tiaaa...curva...nie będziesz pił:polew: "...a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...":grin:

abstynencja miała być do piątku tylko:grin:

:polew: idź się napij:polew:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

co wszyscy TVN oglądają??:polew:

Opublikowano
gooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllll:banan::banan::banan::banan: 3-2 :kox:
Ale za***isty szpil! :kox:

+1

zaraz psyt i powtórkę Galata vs RM oglądam.

tylko nie zdradzać wyniku huncwoty

Opublikowano

Żyła jest bezbłędny :kox::kox::grin:

Opublikowano
Żyła jest bezbłędny :kox::kox::grin:
i jaki wniosek z tego...??: "piłeś nie skacz...":polew::polew:
Opublikowano

nie skakałeś wypij

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

on mi rozdupcza system:polew::polew::polew::polew:

Piotrek the best !!:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.