Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
KLAMKA PRAWY PRZOD ANGLIK AUDI A6 C5 97-00rok (3158853024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolejna...z a6 też podejdą tak mnie się zdaje bynajmniej ta "blaszka":naughty:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

za 28 zł z przesyłką??:wink:

poka... to ta moją co mi ją zayebali ? ( przynajmniej nie muszę lakierować) :decayed:

nie no jest srebna:facepalm::grin:

mam wrażenie, że jest inna :whistling: czy sprawdzone i podpasuje?? :naughty:

powiem Ci tak...kup...w razie czego odkupię ją od Ciebie, bo i tak chcę coś spróbować na niej...więc nic nie tracisz:wink:

nie lubię kupować kota w worku :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BVB :decayed::banan::banan::banan: 4-1

Opublikowano

Kuźwa, czemu po tej stronie Odry tak nie grają :doh:

Opublikowano
Kuźwa, czemu po tej stronie Odry tak nie grają :doh:

odpowiedz jest jednoznaczna KASA :decayed:

Opublikowano
Kuźwa, czemu po tej stronie Odry tak nie grają :doh:

u nas też padają wyniki 4-1... nie wiem o co Ci chodzi :decayed:

Opublikowano
KLAMKA PRAWY PRZOD ANGLIK AUDI A6 C5 97-00rok (3158853024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolejna...z a6 też podejdą tak mnie się zdaje bynajmniej ta "blaszka":naughty:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

za 28 zł z przesyłką??:wink:

poka... to ta moją co mi ją zayebali ? ( przynajmniej nie muszę lakierować) :decayed:

nie no jest srebna:facepalm::grin:

mam wrażenie, że jest inna :whistling: czy sprawdzone i podpasuje?? :naughty:

powiem Ci tak...kup...w razie czego odkupię ją od Ciebie, bo i tak chcę coś spróbować na niej...więc nic nie tracisz:wink:

nie lubię kupować kota w worku :decayed:

jak nie będzie pasować to poważnie odkupię nic nie stracisz...muszę coś w razie czego spróbować. Więc Ty będziesz miał klamkę "blaszkę" a ja na reszcie szupy coś spróbuję zrobić.:decayed:

Bo jak nie to ja to kupię:grin:

Opublikowano
Kuźwa, czemu po tej stronie Odry tak nie grają :doh:

u nas też padają wyniki 4-1... nie wiem o co Ci chodzi :decayed:

:polew:

Opublikowano
Kuźwa, czemu po tej stronie Odry tak nie grają :doh:

u nas też padają wyniki 4-1... nie wiem o co Ci chodzi :decayed:

Tylko czwórka nie dla naszych :decayed:

Opublikowano
Kuźwa, czemu po tej stronie Odry tak nie grają :doh:

u nas też padają wyniki 4-1... nie wiem o co Ci chodzi :decayed:

Tylko czwórka nie dla naszych :decayed:

oj tammmm....czepiasz się szczegółów:grin:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

AUDI A4 2000 2.4 LIFT KLAMKA ZEWNĘTRZNA PRZÓD PRAW (3179204404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. CHWILA !! na fotce jest ewidentnie LEWY PRZÓD a aukcja dotyczy PP :facepalm::whistling:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

ale ma na aukcji obie tylko foty mu się popierdzieliły:facepalm::grin:

...jutro zadzwonię do kolesia i "wyprostuję" jego aukcje:wink:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Ale Lewy rozpier... Real! :kox:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Ale Lewy rozpier... Real! :kox:

prawie jak Śrutwa w Ruchu to robił :decayed:

Opublikowano

ja tam się nie znam na piłce...22 kolesi "goniących" się za piłką...:facepalm::grin: i do tego jest jeszcze jakiś czarnuch z kartkami:decayed:

Opublikowano
ja tam się nie znam na piłce...22 kolesi "goniących" się za piłką...:facepalm::grin: i do tego jest jeszcze jakiś czarnuch z kartkami:decayed:

no widzisz, ja nie znam się na motoryzacji, a pracuję w ASO - takie koleje życia :grin::wink:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
ja tam się nie znam na piłce...22 kolesi "goniących" się za piłką...:facepalm::grin: i do tego jest jeszcze jakiś czarnuch z kartkami:decayed:

no widzisz, ja nie znam się na motoryzacji, a pracuję w ASO - takie koleje życia :grin::wink:

nie musisz się znać...ważne że siedzisz na odpowiednim stołku...:naughty::decayed:
Opublikowano
ja tam się nie znam na piłce...22 kolesi "goniących" się za piłką...:facepalm::grin: i do tego jest jeszcze jakiś czarnuch z kartkami:decayed:

no widzisz, ja nie znam się na motoryzacji, a pracuję w ASO - takie koleje życia :grin::wink:

nie musisz się znać...ważne że siedzisz na odpowiednim stołku...:naughty::decayed:

true :whistling: jak jadą po premii to właśnie po mojej :thumbdown:

Opublikowano

A mi za siedzenie w pracy na forum A4 dali podwyżkę :banan::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
ja tam się nie znam na piłce...22 kolesi "goniących" się za piłką...:facepalm::grin: i do tego jest jeszcze jakiś czarnuch z kartkami:decayed:

no widzisz, ja nie znam się na motoryzacji, a pracuję w ASO - takie koleje życia :grin::wink:

nie musisz się znać...ważne że siedzisz na odpowiednim stołku...:naughty::decayed:

true :whistling: jak jadą po premii to właśnie po mojej :thumbdown:

no nie gadaj, że śpisz w robocie:facepalm:

...u mnie na nocce to normalka:kox::decayed:

Opublikowano

Mi się w dzień zdarza :grin:

Opublikowano
A mi za siedzenie w pracy na forum A4 dali podwyżkę :banan::grin::grin::grin::grin:

:shock3: szczęściarz:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.