Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja nie wiem czy dam rade dojechać:facepalm:

ucho ja prosto z robo wpadne, wiec nie zabiore cie tym razem :kwasny:

Artut ja też jak się uda to prosto z roboty będę leciał

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

auta kobieta mi jeszcze nie zabrała :grin:

ale głowe coraz bardziej suszy o swoje:wink:

seta na taxe i na spota:decayed::grin:

:grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

to psytt :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jutro w robo i nie wiem czy dojadę... :kwasny:

Opublikowano

czasem się zastanawiam czy nie zmienić nazwy klubu na AA.klup.pl

:polew::polew::polew:

Opublikowano

f*ck...moja silna wola jest bardzo słaba... pssyt:beer:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

czasem się zastanawiam czy nie zmienić nazwy klubu na AA.klup.pl

:polew::polew::polew:

:grin::decayed::polew:

Opublikowano

ja od jutra nie piję

:polew::polew::polew::polew:

tylko nie wiem od którego

:grin::grin::grin:

Opublikowano

ja postanowiłem wypić piwo i męczę jedno od godziny...już się wygazowało, jak wy to możecie w siebie wlewać litrami :thumbdown:

Opublikowano

znalazł się koneser :grin::grin::grin:

Opublikowano
znalazł się koneser :grin::grin::grin:

wóda w ryj ale żeby piwo :facepalm:

Opublikowano
znalazł się koneser :grin::grin::grin:

wóda w ryj ale żeby piwo :facepalm:

za to Cię lubię

:yeah:

:thumbup:

:wstydliwy:

:sarcastic:

:grin:

:wink:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

czasem się zastanawiam czy nie zmienić nazwy klubu na AA.klup.pl

:polew::polew::polew:

jacy anonimowi ?? :decayed::decayed::decayed: tu się wszyscy znają :decayed:

Opublikowano

no ja jutro max do 20.20 :naughty: to co grill czy kebab ?

Opublikowano

wpadnę później :wink:

edit :

tu później

Opublikowano

piwo wylane, definitywnie zaprzestaję picia tego napoju chyba rzygnę :sick3:

Opublikowano
piwo wylane, definitywnie zaprzestaję picia tego napoju chyba rzygnę :sick3:

synek pić to trzeba umieć :polew:

Opublikowano
piwo wylane, definitywnie zaprzestaję picia tego napoju chyba rzygnę :sick3:

bluźnisz...curva bluźnisz:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

piwo wylane, definitywnie zaprzestaję picia tego napoju chyba rzygnę :sick3:

synek pić to trzeba umieć :polew:

świynto prowda:grin:
Opublikowano

MANCHESTER UNITED :banan::banan::banan:

CHAMPIONS 2013 :dance::dance2::brawo:

Opublikowano

Ja tez sie w wtorek pojawie na oficjqlnym otwarciu sezonu grillowego na dolinie ...:naughty:

Opublikowano
MANCHESTER UNITED :banan::banan::banan:

CHAMPIONS 2013 :dance::dance2::brawo:

Znaczy o co chodzi??? ...

Oni będą grilowali kiełbasy ...i otwierali browarki ...,czy o szo chodżi :decayed:

Opublikowano
MANCHESTER UNITED :banan::banan::banan:

CHAMPIONS 2013 :dance::dance2::brawo:

Znaczy o co chodzi??? ...

Oni będą grilowali kiełbasy ...i otwierali browarki ...,czy o szo chodżi :decayed:

ja siedzę i piję :beer:...i nie chodzę:decayed:
Opublikowano

Ja tez robie drugie pssyyytttt po robocie...:naughty:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.