Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli pod GO-SPORT :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czyli pod GO-SPORT :naughty:

stan mozemy sie jutro wczesniej ustawic :naughty:

Opublikowano

mam blisko, zamelduje się :wink:

Opublikowano
czyli pod GO-SPORT :naughty:

a może zróbmy spoty letnie parking dolina ( w razie deszczu parking pod realem ) ?

Opublikowano
Jutro już dolina, czy ostatni raz kebab?

Zaznaczam, że ja spadam ok 20:30 do domu :wink:

grilll !

Opierdol se nad kuchenką kiebłache :grin:

Opublikowano
czyli pod GO-SPORT :naughty:

a może zróbmy spoty letnie parking dolina ( w razie deszczu parking pod realem ) ?

można, tylko trzeba jutro kupić grill, węgiel, wuszt itp

Opublikowano
czyli pod GO-SPORT :naughty:

a może zróbmy spoty letnie parking dolina ( w razie deszczu parking pod realem ) ?

można, tylko trzeba jutro kupić grill, węgiel, wuszt itp

ja mogę iść do sklepu po ściepie pod warunkiem, że nie będzie pierdolenia i marudzenia !

Opublikowano

ja nie wiem czy dam rade dojechać:facepalm:

Opublikowano
ja nie wiem czy dam rade dojechać:facepalm:

no toś się wypowiedział :decayed:

Opublikowano

ja pod tel więc odpadam :facepalm:

Opublikowano
czyli pod GO-SPORT :naughty:

a może zróbmy spoty letnie parking dolina ( w razie deszczu parking pod realem ) ?

można, tylko trzeba jutro kupić grill, węgiel, wuszt itp

ja mogę iść do sklepu po ściepie pod warunkiem, że nie będzie pierdolenia i marudzenia !

to spotkajmy się pod go sport, szybka ściepa i jedziemy na doline :wink:

Opublikowano
Jutro już dolina, czy ostatni raz kebab?

Zaznaczam, że ja spadam ok 20:30 do domu :wink:

grilll !

Opierdol se nad kuchenką kiebłache :grin:

mam junkersa ino w aucie :grin:

Opublikowano
ja nie wiem czy dam rade dojechać:facepalm:

no toś się wypowiedział :decayed:

ale jak się uda to na gryla się piszę :decayed:

Opublikowano
Pany, może nie wszyscy wiedzą ale szykujemy na 30.04 duuuużeeeego grilla, jest to wtorek, następny dzień jest WOLNE więc nawet %%% mile widziane :decayed:

Więc jak możecie to szykować już osprzęt...

Aaa i żeby nie było, zrobi się najwyżej godzinę szybciej spota żeby dłużej posiedzieć, każdy ma dużo czasu żeby ogarnąć szybsze wyjście z pracy :wink:

Może i nawet moja Ż ze mną by wpadła na kato-spota:kox:

Opublikowano
ja nie wiem czy dam rade dojechać:facepalm:

ucho ja prosto z robo wpadne, wiec nie zabiore cie tym razem :kwasny:

Opublikowano
ja nie wiem czy dam rade dojechać:facepalm:

ucho ja prosto z robo wpadne, wiec nie zabiore cie tym razem :kwasny:

Artut ja też jak się uda to prosto z roboty będę leciał

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

auta kobieta mi jeszcze nie zabrała :grin:

ale głowe coraz bardziej suszy o swoje:wink:

Opublikowano
Jutro już dolina, czy ostatni raz kebab?

Zaznaczam, że ja spadam ok 20:30 do domu :wink:

grilll !

Opierdol se nad kuchenką kiebłache :grin:

mam junkersa ino w aucie :grin:

no to o nim Pucek pisał :grin::grin::grin:

Opublikowano
ja nie wiem czy dam rade dojechać:facepalm:

ucho ja prosto z robo wpadne, wiec nie zabiore cie tym razem :kwasny:

Artut ja też jak się uda to prosto z roboty będę leciał

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

auta kobieta mi jeszcze nie zabrała :grin:

ale głowe coraz bardziej suszy o swoje:wink:

seta na taxe i na spota:decayed::grin:
Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano

o curvencja...

...było pssyyyt, ale się skończyło...no chyba, że pssytt po raz drugi :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.