Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

Jak sobie wychowasz, tak masz :polew:

Opublikowano
moja robi 190km na 3 tygodnie AVJ- tem
to ja robię od 1-4dni zależy jak leży:grin:

ja to robię w pół dnia :grin:

Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

:polew::polew::polew: coś czuję, że byłoby podobnie...tylko że ja bym musiał wziąśc taksówkę, bo ona by mi auto wzięła nim bym się kapłał:facepalm::decayed:

Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

kto bogatemu zabroni :decayed:

Opublikowano
moja robi 190km na 3 tygodnie AVJ- tem
to ja robię od 1-4dni zależy jak leży:grin:

ja to robię w pół dnia :grin:

:grin:tylko że mnie nie ma "pół dnia" na powierzchni ziemi:grin:
Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

:polew::polew::polew: coś czuję, że byłoby podobnie...tylko że ja bym musiał wziąśc taksówkę, bo ona by mi auto wzięła nim bym się kapłał:facepalm::decayed:

moja na razie mówi że d*p..y moje bo na 18tkach jezdzić nie będzie

mam szczeście:decayed:

Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

:polew::polew::polew: coś czuję, że byłoby podobnie...tylko że ja bym musiał wziąśc taksówkę, bo ona by mi auto wzięła nim bym się kapłał:facepalm::decayed:

moja na razie mówi że d*p..y moje bo na 18tkach jezdzić nie będzie

mam szczeście:decayed:

Mojej by to nie przeszkadzało...:whistling: potem by ewentualnie powiedziała co urwała:facepalm::polew:

Opublikowano
moja robi 190km na 3 tygodnie AVJ- tem
to ja robię od 1-4dni zależy jak leży:grin:

ja to robię w pół dnia :grin:

:grin:tylko że mnie nie ma "pół dnia" na powierzchni ziemi:grin:

ja się nieraz czuję jakbym cały dzień pod ziemią jebał :facepalm::decayed:

Opublikowano
moja robi 190km na 3 tygodnie AVJ- tem
to ja robię od 1-4dni zależy jak leży:grin:

ja to robię w pół dnia :grin:

:grin:tylko że mnie nie ma "pół dnia" na powierzchni ziemi:grin:

ja się nieraz czuję jakbym cały dzień pod ziemią jebał :facepalm::decayed:

yy...w kanale...??:decayed::grin:
Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

:polew::polew::polew: coś czuję, że byłoby podobnie...tylko że ja bym musiał wziąśc taksówkę, bo ona by mi auto wzięła nim bym się kapłał:facepalm::decayed:

moja na razie mówi że d*p..y moje bo na 18tkach jezdzić nie będzie

mam szczeście:decayed:

Mojej by to nie przeszkadzało...:whistling: potem by ewentualnie powiedziała co urwała:facepalm::polew:

to moja mówi za każdym razem jak wsiada "ze coś sie stanie" :grin::grin:

Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

kto bogatemu zabroni :decayed:

prosze Cie.......... nie pamiętam albo nie chcę pamiętać (:decayed:) kiedy ostatni raz jechałem taksówką

Opublikowano

to ja wole dać na taxe niż słuchać że to moja wina jak wjedzie w dziurę :wink:

Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

:polew::polew::polew: coś czuję, że byłoby podobnie...tylko że ja bym musiał wziąśc taksówkę, bo ona by mi auto wzięła nim bym się kapłał:facepalm::decayed:

moja na razie mówi że d*p..y moje bo na 18tkach jezdzić nie będzie

mam szczeście:decayed:

Mojej by to nie przeszkadzało...:whistling: potem by ewentualnie powiedziała co urwała:facepalm::polew:

to moja mówi za każdym razem jak wsiada "ze coś sie stanie" :grin::grin:

za każdym razem jak czymś zadrę...to tylko: "co to było"...a ja: "rozpórka..."

ona: "to normalne??" a ja czasem Ją pytam: "Ty zadaj sobie pytanie czy masz normalnego męża??":grin:

Opublikowano
nie wygrasz :doh:

Jak mojej w Polo zamarzła yebana puszka odmy i wskazałem jej drogę na przystanek to usłyszałem gromkie pfffffffffffffff, zawinęła mi 100pln z portfela i pojechała taksówką do roboty :shock3:

kto bogatemu zabroni :decayed:

prosze Cie.......... nie pamiętam albo nie chcę pamiętać (:decayed:) kiedy ostatni raz jechałem taksówką

mi się zdarza z SK na ST mam pochytanego taryfiarza na 50zł jak co :wink:

Opublikowano

w temacie poszukiwan uzywanych aut polecam profil

https://www.facebook.com/CytrynGumiak

co dzien rano przy kawce czytam i nie moge sie pozbierac do roboty :decayed:

Opublikowano

480679_578090545556727_546226533_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/p480x480/480679_578090545556727_546226533_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew: osz curvaa...tak szybko jedzie, że listwy mu ścina z drzwi:polew::polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.