Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kup jej jakieś fajne b5, bez klimy itp z początku produkcji przynajmniej w klubie będzie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Moja Żonka pierw na Lupo lookała...no nie powiem podoba mi się do dziś, ale wpadło Polo 6N2 wg mnie jedno z najładniejszych modelowo:wink:

6N2 :thumbup1:

srebne 3d 1.4 16V 101KM na 175/50/15 i jeszcze jakiś pakiet obniżający dojdzie, bo ostatnio mi powiedziała, że kiepsko się ją myje:grin:

...sama chciała:naughty:

na glebe z nią :decayed:

Opublikowano

:decayed:

a zauważyłeś jak te Polówki mają ładną prostą podłogę...:kox: :kox:??

Opublikowano

na razie lupo szuka ale tam większość 1l jest a to kolega mówił że paliwo żłop :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Miszka akcent klubowy będzie:grin:20130420_221144.jpg

Opublikowano
Miszka akcent klubowy będzie:grin:http://s24.postimg.org/65qnjrn0l/20130420_221144.jpg
gdzie Ty to chcesz nalepić...??:whistling::grin:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

na razie lupo szuka ale tam większość 1l jest a to kolega mówił że paliwo żłop :facepalm:
nie bierz broń Boshe 1l:facepalm: tak jak piszesz żre to jak smok a nie jedzie...:facepalm: Dobre do przemieszczania jest już 1.4 MPI 60KM i np. odporne na gaz, chociaż ja tego typu paliwa nie toleruje:wink:
Opublikowano

wieś vag tylko 1,4 bo klekota już jeden jest co do gazu auto jak zrobi 5koła rocznie więc odpada

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Miszka akcent klubowy będzie:grin:http://s24.postimg.org/65qnjrn0l/20130420_221144.jpg
gdzie Ty to chcesz nalepić...??:whistling::grin:

własnie nie wiem bo jak na szybę to połowę zajmię:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

dokładnie...5tkm rocznie to nie przebieg:wink:. A te jeden cztery osiem fał będzie miała dobre.:decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Miszka akcent klubowy będzie:grin:http://s24.postimg.org/65qnjrn0l/20130420_221144.jpg
gdzie Ty to chcesz nalepić...??:whistling::grin:

własnie nie wiem bo jak na szybę to połowę zajmię:polew::polew::polew::polew:

:polew: czyżbyś zrobił nie przemyślany zakup??:polew:
Opublikowano
Miszka akcent klubowy będzie:grin:http://s24.postimg.org/65qnjrn0l/20130420_221144.jpg
gdzie Ty to chcesz nalepić...??:whistling::grin:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

na razie lupo szuka ale tam większość 1l jest a to kolega mówił że paliwo żłop :facepalm:
nie bierz broń Boshe 1l:facepalm: tak jak piszesz żre to jak smok a nie jedzie...:facepalm: Dobre do przemieszczania jest już 1.4 MPI 60KM i np. odporne na gaz, chociaż ja tego typu paliwa nie toleruje:wink:

i to jest zboczenie, trzeba się tego wyzbyć to nie ma być auto dla Ucha tylko dla jego damy...przecież jej to wszystko jedno jaki silnik i tak nie skuma :decayed:

mojej się podobało Polo i nie widziała tego, że było malowane odkurzaczem w garażu

Opublikowano

a jak ostatnio pokazałem "ładne" to było beeeeeeeee iposzło w ciągu chwili a teraz okazało sie że jednak ładne było:facepalm:

i jak tu babe zrozumięć

Opublikowano
a jak ostatnio pokazałem "ładne" to było beeeeeeeee iposzło w ciągu chwili a teraz okazało sie że jednak ładne było:facepalm:

i jak tu babe zrozumięć

Kupić jej i tyle, spodoba się po czasie a jak nie to na autobus :decayed:

Opublikowano

moja robi 190km na 3 tygodnie AVJ- tem

Opublikowano

mojej się podobało Polo i nie widziała tego, że było malowane odkurzaczem w garażu

kurva od razu mi przywołujesz na myśl to::polew:

Rumuński Lakiernik - YouTube

Opublikowano
a jak ostatnio pokazałem "ładne" to było beeeeeeeee iposzło w ciągu chwili a teraz okazało sie że jednak ładne było:facepalm:

i jak tu babe zrozumięć

Kupić jej i tyle, spodoba się po czasie a jak nie to na autobus :decayed:

dokładnie :wink:

Opublikowano
a jak ostatnio pokazałem "ładne" to było beeeeeeeee iposzło w ciągu chwili a teraz okazało sie że jednak ładne było:facepalm:

i jak tu babe zrozumięć

Kupić jej i tyle, spodoba się po czasie a jak nie to na autobus :decayed:

:thumbup1:i to jest rozwiązanie

Opublikowano

mojej się podobało Polo i nie widziała tego, że było malowane odkurzaczem w garażu

kurva od razu mi przywołujesz na myśl to::polew:

Rumuński Lakiernik - YouTube

i co da się ? da ! trzeba chcieć :grin:

Opublikowano
a jak ostatnio pokazałem "ładne" to było beeeeeeeee iposzło w ciągu chwili a teraz okazało sie że jednak ładne było:facepalm:

i jak tu babe zrozumięć

Kupić jej i tyle, spodoba się po czasie a jak nie to na autobus :decayed:

curvaaa...zastanów się bo zaraz Artur się tu "zleci":decayed:

Opublikowano
a jak ostatnio pokazałem "ładne" to było beeeeeeeee iposzło w ciągu chwili a teraz okazało sie że jednak ładne było:facepalm:

i jak tu babe zrozumięć

Kupić jej i tyle, spodoba się po czasie a jak nie to na autobus :decayed:

:thumbup1:i to jest rozwiązanie

tak poważnie to będziesz się wk***iał, bił kilometry i zawsze znajdziesz, że coś z autem nie tak

Opublikowano
moja robi 190km na 3 tygodnie AVJ- tem
to ja robię od 1-4dni zależy jak leży:grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.