Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Witam mozna z kims sie umowic i zdiagnozowac a4 b6 problem z turbina lub czyms co nia steruje caly czas sie wylancza

pierw przyjedz kilka razy na spota a potem pogadamy :wink:

dokładnie jak Michał powiedział...raz przyjedziesz a potem słuch o człowieku zaginął...:to nie ma to tamto" :whistling:. I nie odbieraj to jako to, że My są wredni, ale tak niestety jest:wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

i oczywiście jest pssyyt...:beer: ...właśnie antybiotyk piwem popijałem:facepalm::grin:

wredniaki z was:grin::grin::grin::grin:

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Witam mozna z kims sie umowic i zdiagnozowac a4 b6 problem z turbina lub czyms co nia steruje caly czas sie wylancza

pierw przyjedz kilka razy na spota a potem pogadamy :wink:

dokładnie jak Michał powiedział...raz przyjedziesz a potem słuch o człowieku zaginął...:to nie ma to tamto" :whistling:. I nie odbieraj to jako to, że My są wredni, ale tak niestety jest:wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

i oczywiście jest pssyyt...:beer: ...właśnie antybiotyk piwem popijałem:facepalm::grin:

wredniaki z was:grin::grin::grin::grin:

:beer:

oj tam oj tam...:decayed:

...nareście pakiet lato założony...:kox: tylko jakaś choojowa mi ta gleba się skręciła:disgust: -90 mam i 10 wyżej niż w zeszłym sezonie...

...ech curva...chyba się starzeję:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psyt :wink:

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 23:24 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padam na ryj, rezamy co jutro tego mojego paździerza ?

moge ci cos pomoc

ale rano muszę sie pokrecić za autem:facepalm: bo kobita juz chce mi łeb urwac:grin:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

pssyt :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...