Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak z ciekawosci zapytam ile pompujecie powietrza do opon 18" ?

ja mam od tego ludzi :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak z ciekawosci zapytam ile pompujecie powietrza do opon 18" ?

ja mam od tego ludzi :decayed:

wiec ile ci pompuja? hehehe

Opublikowano

a właśnie...wiela plompiecie do tych gum...??:whistling::decayed:

Opublikowano

tył 2,4 bara przód 2,2

Opublikowano

ja doladowalem 2.8 i jest za twardo i zle sie prowadzi auto,

bede celowal w 2.5/2.6

Opublikowano
pajda pw

zwrotny pw

Opublikowano
tył 2,4 bara przód 2,2

to jest do 225/40/18 ?? I czemu w przodu mniej niż z tyłu ?? :mysli:

Opublikowano
pajda pw

zwrotny pw

i się wyjaśniło :wink:

Suszy mnie coś, może tssyt?

Opublikowano

Siema z wieczora! Po piłeczce od niepamiętnych czasów po tym moim zabiegu. :kox: Zaebiście się czuję! A jutro zobaczymy czy będę mógł chodzić. :decayed:

Opublikowano

łojojoj...szykują się zakwasy:grin:

Opublikowano
ja doladowalem 2.8 i jest za twardo i zle sie prowadzi auto,

bede celowal w 2.5/2.6

czyli po własnej myśli :decayed:

Opublikowano
łojojoj...szykują się zakwasy:grin:
Rano bieganko albo rowerek przed pracą i nie będzie źle. :guma:
Opublikowano

kto jedzie jutro na żory ???

Opublikowano
kto jedzie jutro na żory ???

ja:decayed:

:grin:

Opublikowano
tył 2,4 bara przód 2,2

to jest do 225/40/18 ?? I czemu w przodu mniej niż z tyłu ?? :mysli:

taki kaprsy :polew:

to zależy jak jedziesz, mnie przez weekend szykuje się trasa i bede jechał w 5 osób + mały bagaż, dlatego tył wiecej

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

kto jedzie jutro na żory ???

hmmm temat do przemyślenia :decayed:

Opublikowano
ja doladowalem 2.8 i jest za twardo i zle sie prowadzi auto,

bede celowal w 2.5/2.6

czyli po własnej myśli :decayed:

Kędzior wie lepiej :decayed:

Opublikowano

Jak wcześniej wyjdę z pracy to podjadę coś opier... :naughty:

KTO MA MOJE WYJMAKI DO RNSE!?!?! :whistling:

Opublikowano
tył 2,4 bara przód 2,2

to jest do 225/40/18 ?? I czemu w przodu mniej niż z tyłu ?? :mysli:

taki kaprsy :polew:

to zależy jak jedziesz, mnie przez weekend szykuje się trasa i bede jechał w 5 osób + mały bagaż, dlatego tył wiecej

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

kto jedzie jutro na żory ???

hmmm temat do przemyślenia :decayed:

1. jezdzę przeważnie sam lub z Żonką:wink:

2. Ty nie myśl tylko wpadaj na SZO:decayed:

Opublikowano
ja doladowalem 2.8 i jest za twardo i zle sie prowadzi auto,

bede celowal w 2.5/2.6

czyli po własnej myśli :decayed:

Kędzior wie lepiej :decayed:

wypadalo zapytac a i tak zrobie po swojemu hehehe :grin:

Opublikowano

przegłodzę się w robo, to z drogi będę coś zamawiał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.