Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przegłodzę się w robo, to z drogi będę coś zamawiał :decayed:
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja doladowalem 2.8 i jest za twardo i zle sie prowadzi auto,

bede celowal w 2.5/2.6

czyli po własnej myśli :decayed:

Kędzior wie lepiej :decayed:

wypadalo zapytac a i tak zrobie po swojemu hehehe :grin:

:grin:

ja tak myślę po 2.4 i styko:decayed:

Opublikowano
ja doladowalem 2.8 i jest za twardo i zle sie prowadzi auto,

bede celowal w 2.5/2.6

czyli po własnej myśli :decayed:

Kędzior wie lepiej :decayed:

wypadalo zapytac a i tak zrobie po swojemu hehehe :grin:

:grin:

ja tak myślę po 2.4 i styko:decayed:

na wlewie paliwa powinna być tabliczka ile trzeba , ja przeważnie daje 2,2

Opublikowano
ja doladowalem 2.8 i jest za twardo i zle sie prowadzi auto,

bede celowal w 2.5/2.6

czyli po własnej myśli :decayed:

Kędzior wie lepiej :decayed:

wypadalo zapytac a i tak zrobie po swojemu hehehe :grin:

:grin:

ja tak myślę po 2.4 i styko:decayed:

na wlewie paliwa powinna być tabliczka ile trzeba , ja przeważnie daje 2,2

zgadza się, tylko że wg. ASO...:whistling: b5 ma się co najwyżej turlać na 17'':grin:
Opublikowano
Jak wcześniej wyjdę z pracy to podjadę coś opier... :naughty:

KTO MA MOJE WYJMAKI DO RNSE!?!?! :whistling:

:yes2:

Opublikowano

Ty masz? :good:

Opublikowano
Ty masz? :good:

ano :decayed:

Opublikowano

no to ja już mówię dobranoc :hi:

Opublikowano
Ty masz? :good:

ano :decayed:

No to dobrze bo nie pamiętałem komu je pożyczyłem a dziś wymieniałem napęd w RNSE i musiałem pożyczyć. :wink4: Weź na wszelki wypadek jutro jakbm się pojawił w ZO. :wink4:

Opublikowano
Ty masz? :good:

ano :decayed:

No to dobrze bo nie pamiętałem komu je pożyczyłem a dziś wymieniałem napęd w RNSE i musiałem pożyczyć. :wink4: Weź na wszelki wypadek jutro jakbm się pojawił w ZO. :wink4:

w ZO?? :grin:

Opublikowano

TVN :decayed:

Opublikowano

a co tam takiego??:whistling::wink:

Opublikowano
TVN :decayed:

:decayed:

yo yo :wink:

Opublikowano
TVN :decayed:

:decayed:

yo yo :wink:

curva a miałem iść spać...a tu brum brum...:whistling::grin:
Opublikowano
a co tam takiego??:whistling::wink:

szybcy sie wsciekli hehehehe

nissan jest kozacki :kox:

Opublikowano
a co tam takiego??:whistling::wink:

:hi:

Kuźwa a u nas na zlotach nie ma takiej płci przeciwnej :kwasny::decayed:

Opublikowano
a co tam takiego??:whistling::wink:

:hi:

Kuźwa a u nas na zlotach nie ma takiej płci przeciwnej :kwasny::decayed:

:whistling: ja tam na swoją płeć przeciwną nie narzekam:decayed:
Opublikowano

najbardziej mi sie podoba to ze oni maja skrzynie chyba z 60 przelozeniami hehehe jak w tirze hehe

Opublikowano
a co tam takiego??:whistling::wink:

:hi:

Kuźwa a u nas na zlotach nie ma takiej płci przeciwnej :kwasny::decayed:

:whistling: ja tam na swoją płeć przeciwną nie narzekam:decayed:

Ja tam nie mówię nic na temat naszych :decayed: szkoda że takich innych nie ma :naughty:

Opublikowano
najbardziej mi sie podoba to ze oni maja skrzynie chyba z 60 przelozeniami hehehe jak w tirze hehe

to samo chciałem waśnie napisać...:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.