Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Biała ładna i nie biedna :wink:

nom...:slina: nie pogardziłbym taką...ja już wiedziałbym co z nią zrobić...zglebić sucz i jakieś ładne koło:kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::hi:siema po dluzszej nieobecnosci :decayed:
Opublikowano

Siema sąsiady :hi:

Wymiękłem z moim utrzymaniem serii i szukam gwintu :doh:

Kojarzy ktoś jakiś sklep w okolicy?

Albo może ktoś ma na zbyciu :whistling:

Opublikowano
Siema sąsiady :hi:

Wymiękłem z moim utrzymaniem serii i szukam gwintu :doh:

Kojarzy ktoś jakiś sklep w okolicy?

Albo może ktoś ma na zbyciu :whistling:

Bulczas może coś mieć :wink:

Opublikowano

pssyt

Opublikowano

ja 3 pyrsk :decayed:

Opublikowano
ja 3 pyrsk :decayed:
ten zaś psuje i naprawia...psuje i naprawia...psuje i naprawia:facepalm::grin:
Opublikowano

ja nic detox po wczoraj :naughty:

zapodam filma i w kimono

Opublikowano

ja tylko się zastanawiam jak ja wrócę do roboty tego 6 maja:facepalm:

Opublikowano
ja tylko się zastanawiam jak ja wrócę do roboty tego 6 maja:facepalm:

Na co Ty zachorowałeś że dopiero wtedy wracasz?????:shock3:

Opublikowano

a ja nie umiem skończyć jednego bo połówka siedzi mi nad głową i dupe truje żebym jej wozidła szukał:facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja tylko się zastanawiam jak ja wrócę do roboty tego 6 maja:facepalm:

Na co Ty zachorowałeś że dopiero wtedy wracasz?????:shock3:

Zapalenie więzów chłonnych...dwa dni póżniej różyczka mnie dopodła...tydzień temu leczyłem zapalenie gardła...a teraz leczę się ogólnie profilaktycznie:grin:. A jestem od 4 kwietnia na L4 do 2 maja:decayed:
Opublikowano
ja tylko się zastanawiam jak ja wrócę do roboty tego 6 maja:facepalm:

Na co Ty zachorowałeś że dopiero wtedy wracasz?????:shock3:

Zapalenie więzów chłonnych...dwa dni póżniej różyczka mnie dopodła...tydzień temu leczyłem zapalenie gardła...a teraz leczę się ogólnie profilaktycznie:grin:. A jestem od 4 kwietnia na L4 do 2 maja:decayed:

...jakiś taki chorowity model :decayed:

Opublikowano
ja tylko się zastanawiam jak ja wrócę do roboty tego 6 maja:facepalm:

Na co Ty zachorowałeś że dopiero wtedy wracasz?????:shock3:

Zapalenie więzów chłonnych...dwa dni póżniej różyczka mnie dopodła...tydzień temu leczyłem zapalenie gardła...a teraz leczę się ogólnie profilaktycznie:grin:. A jestem od 4 kwietnia na L4 do 2 maja:decayed:

...jakiś taki chorowity model :decayed:

oj tam oj tam...:grin: na następny miesiąc...2 kartki żywnościowe:facepalm::polew:
Opublikowano
a ja nie umiem skończyć jednego bo połówka siedzi mi nad głową i dupe truje żebym jej wozidła szukał:facepalm:

Ucho będziesz miał to co ja, albo szukaj gorszej marki i rocznikowo najmłodszego albo dorzuć drugie tyle (tak tak wiem łatwo się mówi) i wtedy coś łykniesz, ja jak szukałem dla mojej to wydałem z 500zł na wache - mało nie mało ale poszło a auta nie kupiłem i każdy powrót kończył się tak jak Twój - same heble. albo daj jej B6 tak jak ja :grin:

Opublikowano
a ja nie umiem skończyć jednego bo połówka siedzi mi nad głową i dupe truje żebym jej wozidła szukał:facepalm:

Ucho będziesz miał to co ja, albo szukaj gorszej marki i rocznikowo najmłodszego albo dorzuć drugie tyle (tak tak wiem łatwo się mówi) i wtedy coś łykniesz, ja jak szukałem dla mojej to wydałem z 500zł na wache - mało nie mało ale poszło a auta nie kupiłem i każdy powrót kończył się tak jak Twój - same heble. albo daj jej B6 tak jak ja :grin:

normalnie tragedia

ale dała sie już przekonać do małego wieś-vaga:grin:

a jeszcze kilka dni temu były :sick3:

Opublikowano

Moja Żonka pierw na Lupo lookała...no nie powiem podoba mi się do dziś, ale wpadło Polo 6N2 wg mnie jedno z najładniejszych modelowo:wink:

Opublikowano
Moja Żonka pierw na Lupo lookała...no nie powiem podoba mi się do dziś, ale wpadło Polo 6N2 wg mnie jedno z najładniejszych modelowo:wink:

6N2 :thumbup1:

Opublikowano
Moja Żonka pierw na Lupo lookała...no nie powiem podoba mi się do dziś, ale wpadło Polo 6N2 wg mnie jedno z najładniejszych modelowo:wink:

6N2 :thumbup1:

srebne 3d 1.4 16V 101KM na 175/50/15 i jeszcze jakiś pakiet obniżający dojdzie, bo ostatnio mi powiedziała, że kiepsko się ją myje:grin:

...sama chciała:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.