Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

:shock3: co się stało? Wysrało się to co mówiłeś że regenerowałeś?

Opublikowano
psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

:shock3: co się stało? Wysrało się to co mówiłeś że regenerowałeś?

tak, tydz temu w Żorach, goniłem się przez kilka km z B8 Mirona :decayed: chyba jakiś fabikfeller :grin:

Opublikowano
psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

:shock3: co się stało? Wysrało się to co mówiłeś że regenerowałeś?

tak, tydz temu w Żorach, goniłem się przez kilka km z B8 Mirona :decayed: chyba jakiś fabikfeller :grin:

nie fabikfeller, tylko regenerowane:grin:

...jaki mod wizualny...WIEM !! Umyjesz go:decayed:

Opublikowano
psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

:shock3: co się stało? Wysrało się to co mówiłeś że regenerowałeś?

tak, tydz temu w Żorach, goniłem się przez kilka km z B8 Mirona :decayed: chyba jakiś fabikfeller :grin:

nie fabikfeller, tylko regenerowane:grin:

...jaki mod wizualny...WIEM !! Umyjesz go:decayed:

to bankowo, ale kilka tajli leży na lakierni :wink:

Opublikowano
to dobrze:slina:

jedziesz na żebro jutro:decayed:

hmm no nie wiem własnie miałem jechać bo miałem załatwić coś po drodze ale plany się zmieniły :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

:shock3: co się stało? Wysrało się to co mówiłeś że regenerowałeś?

tak, tydz temu w Żorach, goniłem się przez kilka km z B8 Mirona :decayed: chyba jakiś fabikfeller :grin:

nie fabikfeller, tylko regenerowane:grin:

...jaki mod wizualny...WIEM !! Umyjesz go:decayed:

to bankowo, ale kilka tajli leży na lakierni :wink:

klamka drzwi :grin: co ją zajeb... kilka miesiecy temu

Opublikowano

klamki właśnie nie mam :facepalm:

Opublikowano
klamki właśnie nie mam :facepalm:

no niy ciulej, żeś niy załatwioł jeszcze tygo:facepalm::grin:

Opublikowano
psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

:shock3: co się stało? Wysrało się to co mówiłeś że regenerowałeś?

tak, tydz temu w Żorach, goniłem się przez kilka km z B8 Mirona :decayed: chyba jakiś fabikfeller :grin:

To kupiłeś nowe nowe czy nowe regenerowane?

Opublikowano
to dobrze:slina:

jedziesz na żebro jutro:decayed:

hmm no nie wiem własnie miałem jechać bo miałem załatwić coś po drodze ale plany się zmieniły :kwasny:

jo jak mie sie zachciało kebaba, to żech ciuloł 50 kilosów..."pragniyni ni mo szans":grin::decayed:
Opublikowano
klamki właśnie nie mam :facepalm:

no niy ciulej, żeś niy załatwioł jeszcze tygo:facepalm::grin:

znajdź mi zewnętrzną klamkę drzwi PL do lifta/polifta :facepalm::facepalm: nikt nie ma :thumbdown:

Opublikowano

Żona wraca do domu nad ranem. Mąż otwiera jej drzwi:

- Gdzie byłaś? Miałaś wrócić od koleżanki o 21 a jest 2 w nocy?

- Parkowałam

:polew::polew::polew:

Opublikowano

za 28 zł z przesyłką??:wink:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

AUDI A4 2000 2.4 LIFT KLAMKA ZEWNĘTRZNA PRZÓD PRAW (3179204404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. proszę:decayed:

Opublikowano
za 28 zł z przesyłką??:wink:

poka... to ta moją co mi ją zayebali ? ( przynajmniej nie muszę lakierować) :decayed:

Opublikowano

KLAMKA PRAWY PRZOD ANGLIK AUDI A6 C5 97-00rok (3158853024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolejna...z a6 też podejdą tak mnie się zdaje bynajmniej ta "blaszka":naughty:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

za 28 zł z przesyłką??:wink:

poka... to ta moją co mi ją zayebali ? ( przynajmniej nie muszę lakierować) :decayed:

nie no jest srebna:facepalm::grin:
Opublikowano
KLAMKA PRAWY PRZOD ANGLIK AUDI A6 C5 97-00rok (3158853024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolejna...z a6 też podejdą tak mnie się zdaje bynajmniej ta "blaszka":naughty:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

za 28 zł z przesyłką??:wink:

poka... to ta moją co mi ją zayebali ? ( przynajmniej nie muszę lakierować) :decayed:

nie no jest srebna:facepalm::grin:

mam wrażenie, że jest inna :whistling: czy sprawdzone i podpasuje?? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

psyt, jutro ma być nowe turbo :whistling: + dojdzie do małej zmiany wizalnej z zewnątrz ( sam jestem ciekaw efektu :wink: )

:shock3: co się stało? Wysrało się to co mówiłeś że regenerowałeś?

tak, tydz temu w Żorach, goniłem się przez kilka km z B8 Mirona :decayed: chyba jakiś fabikfeller :grin:

To kupiłeś nowe nowe czy nowe regenerowane?

regenerowana:thumbdown:

Opublikowano

regenerowana:thumbdown:

Oby była lepsza niż poprzednia :naughty:

Opublikowano

regenerowana:thumbdown:

Oby była lepsza niż poprzednia :naughty:

oby :naughty:

Opublikowano

A to Ci w ramach gwarancji wymienili?

Opublikowano
KLAMKA PRAWY PRZOD ANGLIK AUDI A6 C5 97-00rok (3158853024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolejna...z a6 też podejdą tak mnie się zdaje bynajmniej ta "blaszka":naughty:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

za 28 zł z przesyłką??:wink:

poka... to ta moją co mi ją zayebali ? ( przynajmniej nie muszę lakierować) :decayed:

nie no jest srebna:facepalm::grin:

mam wrażenie, że jest inna :whistling: czy sprawdzone i podpasuje?? :naughty:

powiem Ci tak...kup...w razie czego odkupię ją od Ciebie, bo i tak chcę coś spróbować na niej...więc nic nie tracisz:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.