Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
macie klub w klubie i chcieliście zrobić coś na siłę w Kato ale nam nic nie można narzucić, będzie tak jak My będziemy chcieli :grin:
:facepalm:po prostu curva jesteście niereformowalni:polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
macie klub w klubie i chcieliście zrobić coś na siłę w Kato ale nam nic nie można narzucić, będzie tak jak My będziemy chcieli :grin:

true :decayed:

Opublikowano

BVB :kox::banan::banan::banan:

Opublikowano
Ja już też w domciu, otwarcie sezonu grillowego super :doh: kiełbasę wszamałem po drodze na A4 :facepalm:

nie masz audi nie wpierdalasz kiełby - proste :decayed:

ha ha ha :decayed: czekaj jak wpadnie tu fioletowy i zrobi porządek :naughty:

nie zasłaniaj się kolegami

nie zasłaniam się, ale jakoś tam na miejscu to staliście ze spuszczonymi głowami :grin:

Opublikowano

bynajmniej Ala miała frajdę...:decayed:

Opublikowano

sezon grylowy otwarty :grin: troche mało było kiełbas i musialem pizze jeszcze wszamac :naughty:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

thx za spota

Opublikowano
Ja już też w domciu, otwarcie sezonu grillowego super :doh: kiełbasę wszamałem po drodze na A4 :facepalm:

nie masz audi nie wpierdalasz kiełby - proste :decayed:

ha ha ha :decayed: czekaj jak wpadnie tu fioletowy i zrobi porządek :naughty:

nie zasłaniaj się kolegami

nie zasłaniam się, ale jakoś tam na miejscu to staliście ze spuszczonymi głowami :grin:

jakby to powiedzieć - po prostu was nie lubimy :grin:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :wink:

Opublikowano
Ja już też w domciu, otwarcie sezonu grillowego super :doh: kiełbasę wszamałem po drodze na A4 :facepalm:

nie masz audi nie wpierdalasz kiełby - proste :decayed:

ha ha ha :decayed: czekaj jak wpadnie tu fioletowy i zrobi porządek :naughty:

nie zasłaniaj się kolegami

nie zasłaniam się, ale jakoś tam na miejscu to staliście ze spuszczonymi głowami :grin:

jakby to powiedzieć - po prostu was nie lubimy :grin:

to żeś se narobił wrogów :baseball:

:decayed::polew:

Opublikowano

Grzesiek, on tak tylko palnął, bez nas żyć nie mogą, kto im tą frekwencję będzie robił jak nas nie będzie :polew:

Opublikowano
Grzesiek, on tak tylko palnął, bez nas żyć nie mogą, kto im tą frekwencję będzie robił jak nas nie będzie :polew:

no fakt...pierw pisze potem myśli...:polew::wink:

Opublikowano
Grzesiek, on tak tylko palnął, bez nas żyć nie mogą, kto im tą frekwencję będzie robił jak nas nie będzie :polew:

będą zloty z gryllem i pewnie Was wtedy nie będzie :grin:

Opublikowano
Jak dobrze że nie miałem czasu...:facepalm::decayed:

Pucek popatrz na to innej strony....jak nas nie ma to jest lipa..............

..i nie ma co się oszukiwać ,że jest inaczej :decayed:

Opublikowano
Grzesiek, on tak tylko palnął, bez nas żyć nie mogą, kto im tą frekwencję będzie robił jak nas nie będzie :polew:

będą zloty z gryllem i pewnie Was wtedy nie będzie :grin:

w to nie wątpie:grin:...teraz będę pracować...L4 po miesiącu mi się kończy:facepalm:

Opublikowano

:polew:

proponuję rozpęd i jebnięcie w ścianę łebem :decayed:

Opublikowano
:polew:

proponuję rozpęd i jebnięcie w ścianę łebem :decayed:

:polew:

...Ty nigdy nie zmądrzejesz...i DOBRZE:grin::decayed:

Opublikowano
:polew:

proponuję rozpęd i jebnięcie w ścianę łebem :decayed:

Miszka .....................co Ci doradza psychoterapeutka to mnie nie interesuje ale .....moim zdaniem przepłacasz :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

przecież on zawsze "na krechę" bierze:decayed::kox::grin:

Opublikowano
:polew:

proponuję rozpęd i jebnięcie w ścianę łebem :decayed:

Miszka .....................co Ci doradza psychoterapeutka to mnie nie interesuje ale .....moim zdaniem przepłacasz :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew:

stać mnie :decayed:

i zawsze jej mówię co ma mówić na koniec :grin:

Opublikowano

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

nie mam pytań :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.