Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema::heat:

tyn zaś chloł...:facepalm::polew:

:decayed:

jutro na Żory dupska w kroki brać:naughty:

a będzie grill? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zawsze rozpalony w środku czeka na Nas:decayed:

i nie trzeba nic pilnować....wszystko w automatyzacji "idzie":kox:

Opublikowano
zawsze rozpalony w środku czeka na Nas:decayed:

i nie trzeba nic pilnować....wszystko w automatyzacji "idzie":kox:

tylko, że przy kasie trzeba uiścić opłatę :thumbdown::decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/fotel-skorzany-elektryczny-tt-przerobiony-biurowy-272018/

:kox:

Opublikowano

no coś za coś ULTRA ALL INCLUSIVE:decayed:

Opublikowano

jestem za

Ps. celowo sie nie witam z Katowiczaninami bo do teraz mi się chce :sick3: tą wczorajszą kiełbasą

:decayed:

KATOWICE NA MISTRZÓW ORGANIZACJI

Opublikowano
jestem za

Ps. celowo sie nie witam z Katowiczaninami bo do teraz mi się chce :sick3: tą wczorajszą kiełbasą

:decayed:

KATOWICE NA MISTRZÓW ORGANIZACJI

PS. Możesz dobrać dwie osoby z Kato, żeby pomogły przy organizacji ZATORU, ZATORA... :decayed:

Opublikowano

:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

Opublikowano
jestem za

Ps. celowo sie nie witam z Katowiczaninami bo do teraz mi się chce :sick3: tą wczorajszą kiełbasą

:decayed:

KATOWICE NA MISTRZÓW ORGANIZACJI

Tobie kiełbasą... a mnie wczoraj w drodze powrotnej kwasy żoładkowe same siebie wperdalały:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

:polew:

Opublikowano
:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

gdzieś ................kiedyś ...............czytałem o podobnej organizacji :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

trzeba było przyjechać o 18 pod GoSport i zorganizować coś

Opublikowano

Może za tydzień się uda :polew:

Opublikowano

Jak potrzebny krolu zeby zamknac katowickie to nigdy go nie ma....:grin:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

trzeba było przyjechać o 18 pod GoSport i zorganizować coś

o jakiej organizacji mowisz???? O grilu za 19.99 :polew:

Opublikowano
Jak potrzebny krolu zeby zamknac katowickie to nigdy go nie ma....:grin:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

trzeba było przyjechać o 18 pod GoSport i zorganizować coś

o jakiej organizacji mowisz???? O grilu za 19.99 :polew:

trzeba było ruszyć dupsko i przyjechac

każdy by chciał przyjechać na gotowe i jak trzeba było przyjechać na 18 i zrobić zrzutke to były raptem 2 osoby

więć katowickie nie dają się dymać w dupsko :decayed:

Opublikowano
:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

trzeba było przyjechać o 18 pod GoSport i zorganizować coś

Teraz to najlepiej kota ogonem odwrócić :decayed:

Opublikowano
Jak potrzebny krolu zeby zamknac katowickie to nigdy go nie ma....:grin:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
:polew:

Stasiu - czujesz jak by tak Katowice ogólnopolski organizowały - wpada 200 osób a Akjam wyskakuje że jednak zlotu nie ma i że ewentualnie mogą wszyscy jechać na kebaba :polew:

Eeee... Ja od razu mówiłem, że spiżdżam na meczyk. :cool:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.