Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psyytt budweiser ... x3 ...

promocja w lidlu ...

3y2y9y8a.jpg

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

no to Soprano rozbieraj bo mnie też ten zabieg czeka jak zrobisz to podaj gdzie mogę napotkać problem :whistling: a poza tym dam radę ściągnąć same sprężyny z mac-persona bez demontażu go, jest tam tyle miejsca ??

nie ma takiej mozliwosc bez wyciagniecia,

nie sciagniesz sprezyny a jak bedziesz mial zapieczona srobke ktora trzyma gorne wachacze a podejrzewam ze bedziesz mial to juz nie uzbroj w cierpliwość

ja się wziąłem na sposób i poopuscilem stabilizator i dolny wahacz i spadło wszystko

dzis kolejne podejście

a tak wyszła wczorajsza przymiarka na małych kółkach

http://s8.postimg.org/uncsjq485/20130703_195440.jpg

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

a tak poza tym :hi::hi::hi::hi::hi:

Taka gleba to tylko szacun ... bo wiadomo ze na malych kolach i fest glebie to juz wyzsza szkola jazdy ...

....

Opublikowano

mam pytanie

potrzebowałbym ściągnąć na kompa cały wątek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-alt-propozycja-rozwiazania-problemu-oleju-silniku-2-0-alt-149198/

czy da się. Jak nie miałbym neta to czytałbym sobie z kompa.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
mam pytanie

potrzebowałbym ściągnąć na kompa cały wątek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-alt-propozycja-rozwiazania-problemu-oleju-silniku-2-0-alt-149198/

czy da się. Jak nie miałbym neta to czytałbym sobie z kompa.

plik -> zapisz jako.....:wink:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Mario, nie lepiej przelać do szkła ? :wink:

PS. jak ten budweiser ? kiedys gdzieś kupiłem i mi nie smakował :wink:

Opublikowano
mam pytanie

potrzebowałbym ściągnąć na kompa cały wątek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-alt-propozycja-rozwiazania-problemu-oleju-silniku-2-0-alt-149198/

czy da się. Jak nie miałbym neta to czytałbym sobie z kompa.

plik -> zapisz jako.....:wink:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Mario, nie lepiej przelać do szkła ? :wink:

PS. jak ten budweiser ? kiedys gdzieś kupiłem i mi nie smakował :wink:

Lepiej ... na na lawce przed blokiem nie mialem szklanki ... a co do smaku to ok polecam ... nie jest to zywiec ale dobre

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
mam pytanie

potrzebowałbym ściągnąć na kompa cały wątek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-alt-propozycja-rozwiazania-problemu-oleju-silniku-2-0-alt-149198/

czy da się. Jak nie miałbym neta to czytałbym sobie z kompa.

plik -> zapisz jako.....:wink:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Mario, nie lepiej przelać do szkła ? :wink:

PS. jak ten budweiser ? kiedys gdzieś kupiłem i mi nie smakował :wink:

Lepiej na na lawce przed blokiem nie mialem szklanki ... a co do smaku to ok polecam ... nie jest to zywiec ale dobre

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

no wiadomo, na powietrzu smakuje lepiej :kox:

Opublikowano

ehh panowie

rozumiem, że mam przeklikać 70stron i każdą zapisać

bardzo dziękuję za podpowiedź

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
ehh panowie

rozumiem, że mam przeklikać 70stron i każdą zapisać

bardzo dziękuję za podpowiedź

u góry na pasku masz coś takiego jak "narzędzia wątku" kliknij w to i daj wersję do druku.

następnie gdzieś na dole będziesz miał "pokaż 40 postów wątku na stronie" wtedy wątek bardzo się skróci

Opublikowano

yhm zrobiło się z ponad 70ciu stron tylko 44, dobre i to hehe, dzięki

Opublikowano

psyt :decayed:

lech shandy :wink:

Opublikowano

psyt:wink:

Opublikowano
psyt :decayed:

lech shandy :wink:

byś się jakiegoś męskiego piwa napił...:whistling:

pssyyt...żuberek:decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:

lech shandy :wink:

oranżada nie robi psyt :facepalm::decayed:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

kolega w sedno trafił:grin::grin::grin:

Opublikowano
psyt :decayed:

lech shandy :wink:

oranżada nie robi psyt :facepalm::decayed:

no i :whistling:

LUBISZ TO!

Opublikowano

Ja od kilku dni Peroni spijam.... :) polecam

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano
Ja od kilku dni Peroni spijam.... :) polecam

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

może być :wink: przywieź jaką butlę, zapłacę :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.