Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hejka

wymieniłem membranę kierownicy powietrza - fura hula aż miło

yy...to ja się zastanawiam...jak to "jechało bez niej" :blink::grin:

:wink:

przestań kolega jest nowy na forum i jest jeszcze szansa, że nie zrezygnuje dlatego proszę o łagodne traktowanie :wink:

btw 2.0 może hulać, że aż miło ? :polew:

*to był żart:wink:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko

czy przerabialiście temat odmy ?

Opublikowano
:jaaaaa:
Opublikowano

zrozumiałem, że tak - Polko_V

Opublikowano

no właśnie, że...nie ...popatrz na emotkę co pokazuje:wink:?!

Opublikowano

yhm

Opublikowano

Siema z wieczora! :wink4:

Opublikowano
Siema z wieczora! :wink4:

Panie co się z Panem dzieje ?

Opublikowano
  • Autor

jest piątek , ludzie się powylogowywali , że niby mają jakieś życie poza forum :grin:

Opublikowano
jest piątek , ludzie się powylogowywali , że niby mają jakieś życie poza forum :grin:

chyba w kiblu :grin:

Opublikowano
jest piątek , ludzie się powylogowywali , że niby mają jakieś życie poza forum :grin:

chyba w kiblu :grin:

Miszkaaa...nie wszyscy srają i rzygają jak Ty:grin:

:decayed:

Opublikowano
Siema z wieczora! :wink4:

Panie co się z Panem dzieje ?

A w robo siedzę teraz a w tym tygodniu w DE byłem. :wink4:

Opublikowano
jest piątek , ludzie się powylogowywali , że niby mają jakieś życie poza forum :grin:

chyba w kiblu :grin:

Miszkaaa...nie wszyscy srają i rzygają jak Ty:grin:

:decayed:

fakt...pozostali wala gruchę :grin:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Siema z wieczora! :wink4:

Panie co się z Panem dzieje ?

A w robo siedzę teraz a w tym tygodniu w DE byłem. :wink4:

masz coś ciekawego ?

Opublikowano

Z Audi nic. :decayed:

Opublikowano
Z Audi nic. :decayed:

ziomek szuka E90 :facepalm:

Opublikowano
Siema z wieczora! :wink4:

Panie co się z Panem dzieje ?

A w robo siedzę teraz a w tym tygodniu w DE byłem. :wink4:

jest krombacher :decayed:?

Opublikowano
Z Audi nic. :decayed:

ziomek szuka E90 :facepalm:

Jaki rok to coś mu znajdę. :wink4:
Siema z wieczora! :wink4:

Panie co się z Panem dzieje ?

A w robo siedzę teraz a w tym tygodniu w DE byłem. :wink4:

jest krombacher :decayed:?

Nie ma bo czasu nie było a powrót... :whistling:
Opublikowano

Liga Światowa: Polska - USA

jaki horror :shock3::kox: ale zwycięstwo :decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Z Audi nic. :decayed:

ziomek szuka E90 :facepalm:

Jaki rok to coś mu znajdę. :wink4:
Siema z wieczora! :wink4:

Panie co się z Panem dzieje ?

A w robo siedzę teraz a w tym tygodniu w DE byłem. :wink4:

jest krombacher :decayed:?

Nie ma bo czasu nie było a powrót... :whistling:

:thumbdown:

Opublikowano

siema chlory :decayed:

Opublikowano
Liga Światowa: Polska - USA

jaki horror :shock3::kox: ale zwycięstwo :decayed:

curva hercklekotów szło dostać:shock3:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

siema chlory :decayed:
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.